Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali. Egy kis érdekesség. Már akinek... Egy ideje terveztem a multikormány beszerelését végre a mai nap be is került. Hab a tortán a b-omega kombi ablaktörlő karral együtt. <_< Akit érdekel pár kép. Gondoltam földobnám a szerelést GYIKBA, bár nem tom van-e még valaki rajtam kívül aki grjed az ilyesmire.

A legboldogabb talán az omi karnak örülök. :angry: Már régóta akartam...

A kormányra nem beszólni, ez még egy ideiglenes darab. Később lesz egy normális bőrözött. :P Nekem tetszik a dolog. JA és MŰKÖDIK.

197988-20110320-1nEm4C.jpg

197989-20110320-FCkmYS.jpg

VÁrom a véleményezést. :P

Link to comment
Megosztás:

Hali. Egy kis érdekesség. Már akinek... Egy ideje terveztem a multikormány beszerelését végre a mai nap be is került. Hab a tortán a b-omega kombi ablaktörlő karral együtt. <_< Akit érdekel pár kép. Gondoltam földobnám a szerelést GYIKBA, bár nem tom van-e még valaki rajtam kívül aki grjed az ilyesmire.

A legboldogabb talán az omi karnak örülök. :angry: Már régóta akartam...

A kormányra nem beszólni, ez még egy ideiglenes darab. Később lesz egy normális bőrözött. :P Nekem tetszik a dolog. JA és MŰKÖDIK.

http://pics.coldline.hu/pics/197988-20110320-1nEm4C.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/197989-20110320-FCkmYS.jpg

VÁrom a véleményezést. :P

Mehet GyIK-ba. Bármikor hasznos lehet minden szerelgetés, információ.

Link to comment
Megosztás:

Azok. Olajlehúzó gyűrű rommá tört.

De mikor tört el , még a motorban, vagy kiszedéskor?

Hali. Egy kis érdekesség. Már akinek... Egy ideje terveztem a multikormány beszerelését végre a mai nap be is került. Hab a tortán a b-omega kombi ablaktörlő karral együtt. :angry: Akit érdekel pár kép. Gondoltam földobnám a szerelést GYIKBA, bár nem tom van-e még valaki rajtam kívül aki grjed az ilyesmire.

A legboldogabb talán az omi karnak örülök. :P Már régóta akartam...

A kormányra nem beszólni, ez még egy ideiglenes darab. Később lesz egy normális bőrözött. :P Nekem tetszik a dolog. JA és MŰKÖDIK.

VÁrom a véleményezést. :P

Jó dolog az az omi kar, majd én is szeretnék...de mi van ha majd lesz BC-ís , úgy s lehet kombinálni? BC-s intervallumos ablaktörlő kapcsoló? <_<

Link to comment
Megosztás:

De mikor tört el , még a motorban, vagy kiszedéskor?

Jó dolog az az omi kar, majd én is szeretnék...de mi van ha majd lesz BC-ís , úgy s lehet kombinálni? BC-s intervallumos ablaktörlő kapcsoló? <_<

A motorban. Az a szelepdarab, ami letört a szeleptányérból, az intézkedett. A dugós képen látni is, hogy jól összekaristolta a dugót. Blokknak semmi baja szerencsére.

Mindegyik intervallumos kapcsoló BC-s. :angry:

Link to comment
Megosztás:

A motorban. Az a szelepdarab, ami letört a szeleptányérból, az intézkedett. A dugós képen látni is, hogy jól összekaristolta a dugót. Blokknak semmi baja szerencsére.

Mindegyik intervallumos kapcsoló BC-s. :angry:

Nem vennék rá mérget. Valamit kavart mutkor a bontós, hogy bc-s van csak meg csak potis. Meg bc-s potis SEDÁN:D szal nem tudom de ez egy MV6ból való. Szóval van rajta BC-is meg pot is. ÉS elég Hasznos. De hálaistennek nem tudom már letesztelni esőbe mert nem esik. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hali. Egy kis érdekesség. Már akinek... Egy ideje terveztem a multikormány beszerelését végre a mai nap be is került. Hab a tortán a b-omega kombi ablaktörlő karral együtt. <_< Akit érdekel pár kép. Gondoltam földobnám a szerelést GYIKBA, bár nem tom van-e még valaki rajtam kívül aki grjed az ilyesmire.

A legboldogabb talán az omi karnak örülök. :angry: Már régóta akartam...

A kormányra nem beszólni, ez még egy ideiglenes darab. Később lesz egy normális bőrözött. :P Nekem tetszik a dolog. JA és MŰKÖDIK.

VÁrom a véleményezést. :P

El tudnék viselni egy ilyet!

Majd egyszer, ha kifogok bontóban valami hasonlót.

Neked mibe került?

Link to comment
Megosztás:

El tudnék viselni egy ilyet!

Majd egyszer, ha kifogok bontóban valami hasonlót.

Neked mibe került?

Nem volt vészes. Bár bontó válogatja. 15.000HUF és elmenni érte. Másrészt. CSAK gyári rádióval működik. Mi előtt még azt hinné valaki, hogy SONY-val is működik. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem volt vészes. Bár bontó válogatja. 15.000HUF és elmenni érte. Másrészt. CSAK gyári rádióval működik. Mi előtt még azt hinné valaki, hogy SONY-val is működik. :angry:

Ezért (is) tartom meg a gyári rádiót. :P

Van fejegység ami tudja, meg még több olyan, ami egy plusz dobozkával tudja a gyári multikormányokat <_<

Link to comment
Megosztás:

Van fejegység ami tudja, meg még több olyan, ami egy plusz dobozkával tudja a gyári multikormányokat <_<

JAJA Némi Kp. fejébe tudja 40-50ezer körül vannak az ilyen Átalakítók. Nem biztos, hogy megéri. És mihez kéred majd? ÖÖÖH Sony xyz F-astrához? :angry:

Link to comment
Megosztás:

JAJA Némi Kp. fejébe tudja 40-50ezer körül vannak az ilyen Átalakítók. Nem biztos, hogy megéri. És mihez kéred majd? ÖÖÖH Sony xyz F-astrához? :angry:

Semmihez. Elérem a rádiót :P Zafirában elhatároztam márpedig használni fogom, mert az biztos sokkal kényelmesebb, ha már ott van, meg ha már ennyiért adják. Nah, kb egy év alatt sikerült elérnem a szintet, hogy hangerőt a kormányról állítok. A többit, azt menet közben használja a tököm, még keresni is kell, hogy most éppen hol van a gomb, ami nekem kell, mert ha éppen fejjel lefelé áll a kormány akkor már nem ott van ahol kéne. A rádión nem sétálnak a gombok, jó az nekem <_<

Link to comment
Megosztás:

Semmihez. Elérem a rádiót :angry: Zafirában elhatároztam márpedig használni fogom, mert az biztos sokkal kényelmesebb, ha már ott van, meg ha már ennyiért adják. Nah, kb egy év alatt sikerült elérnem a szintet, hogy hangerőt a kormányról állítok. A többit, azt menet közben használja a tököm, még keresni is kell, hogy most éppen hol van a gomb, ami nekem kell, mert ha éppen fejjel lefelé áll a kormány akkor már nem ott van ahol kéne. A rádión nem sétálnak a gombok, jó az nekem <_<

Na igazad van. :P De pl nem kanyargás közbe kell rádiót nyomkodni. Gondolom akkor a rádót nem nézed mikor kanyarodsz. Hisz akkor falnak mész. ÁLLTALÁBA. egyenesen haladva szokták nyomkodni. Sztem kényelmesebb. És aki megszokja annak jó. Na nálam nem elsősorban a kényelem volt a szempont. Hanem az hogy ASTRÁBA bazee.. Mutassatok még egy ilyen astróót ami magyar. :P De használni fogom mert tetszik. :P és jó. Bár a hangerőt a gyorsulás ill lassulás magától változtatja így ahhoz sem kel nyúlnom sűrűn. :P De jó lesz. Este sötétbe pl nagyon jól néz ki a kormányon a gombok világítanak. :D

Link to comment
Megosztás:

Na igazad van. <_< De pl nem kanyargás közbe kell rádiót nyomkodni. Gondolom akkor a rádót nem nézed mikor kanyarodsz. Hisz akkor falnak mész. ÁLLTALÁBA. egyenesen haladva szokták nyomkodni. Sztem kényelmesebb. És aki megszokja annak jó. Na nálam nem elsősorban a kényelem volt a szempont. Hanem az hogy ASTRÁBA bazee.. Mutassatok még egy ilyen astróót ami magyar. :angry: De használni fogom mert tetszik. :P és jó. Bár a hangerőt a gyorsulás ill lassulás magától változtatja így ahhoz sem kel nyúlnom sűrűn. :P De jó lesz. Este sötétbe pl nagyon jól néz ki a kormányon a gombok világítanak. ;)

Én olyat nem csinálok :P

Majd beLEDezem az emblémát a kormány közepén, mer' olyan még nincs :P Magadnak csináltad, persze neked kell hogy tetsszen, én az üléseidet jobban irigylem mint a kormányodat :D

Link to comment
Megosztás:

Na igazad van. <_< De pl nem kanyargás közbe kell rádiót nyomkodni. Gondolom akkor a rádót nem nézed mikor kanyarodsz. Hisz akkor falnak mész. ÁLLTALÁBA. egyenesen haladva szokták nyomkodni. Sztem kényelmesebb. És aki megszokja annak jó. Na nálam nem elsősorban a kényelem volt a szempont. Hanem az hogy ASTRÁBA bazee.. Mutassatok még egy ilyen astróót ami magyar. :angry: De használni fogom mert tetszik. :P és jó. Bár a hangerőt a gyorsulás ill lassulás magától változtatja így ahhoz sem kel nyúlnom sűrűn. :P De jó lesz. Este sötétbe pl nagyon jól néz ki a kormányon a gombok világítanak. :P

Képet! Képet! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.