Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt már láttam régebben is, érdekes ötlet, de nem hiszem, hogy nálunk kapna forgalmit. Viszont a csomagtérajtót odaadhatná róla, nekik még ilyen célra is jut rozsdamentes cucc, itthon meg nem lehet egy jó állapotút találni...

A Tiéd is Caravan, nem 5 ajtós?

Link to comment
Megosztás:

Elfelejtettem viszont elhozni a szelepeket. A letört tányéros elég csúnya. :angry: Valamint tévesen néztük: nem a negyedik henger kipufszelepe, hanem az elsőé törött le. Ezért is vágta haza a dugót. :P

Másik hengerben nem vágta volna haza? <_<

150ért bontásra nem venném meg... :P

Na persze. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Júúúj Te nagyon ott vagy a toppon a témából! :angry:

Kapsz 3 Szent Istvánt ha összeollózol legalább 30oldalt hó végéig a témából,úgy,hogy át kell fogalmazni,hogy ne dobja ki a gugli! :P

Kicsit magyarítsuk át mert nem érteni mit akarsz. Amúgy meg ismerem a szegedi fő-zöldkártyást és ő mondta <_<

Link to comment
Megosztás:

Némi kuplung javítást eszközöltem, mert a mai körben kicsit már lázadt. Minden kijött, ami eddig a hideg miatt nem. A váltókar időnként megnyikkan a középkonzol alatt valahol (gondolom a vízszintes rúd valamelyik vezetőjénél, meg a kuplungom elkezdett darabosan, ugrálva visszajönni, meg nyekeregni. Szétakasztottam, beleöntöttem a bowden mellé fél flakon Triflow-t, úgyhogy most hatalmas kuss, vajpuha pedálom van <_< (valameddig...)

Link to comment
Megosztás:

Némi kuplung javítást eszközöltem, mert a mai körben kicsit már lázadt. Minden kijött, ami eddig a hideg miatt nem. A váltókar időnként megnyikkan a középkonzol alatt valahol (gondolom a vízszintes rúd valamelyik vezetőjénél, meg a kuplungom elkezdett darabosan, ugrálva visszajönni, meg nyekeregni. Szétakasztottam, beleöntöttem a bowden mellé fél flakon Triflow-t, úgyhogy most hatalmas kuss, vajpuha pedálom van :angry: (valameddig...)

Amíg rojtosra nem taposod és a végén úgyis cserélni kell <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.