Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha klubtag vagy, kapsz galériát, meg pár topicot, amiről jelenleg még nem tudod hogy létezik.

Ha nem a topic nevére, hanem az utolsó számra kattintasz ami mellette van, akkor az utolsó oldalra ugrik. Ha pedig a kis kék kockára, ami a topic neve, és az oldalszámok között van, akkor az első, általad még nem olvasott hozzászóláshoz ugrik. :D

Értem köszi!

De a fórumnál arra gondoltam hogy nincsen e olyan beállítás ( más fórumoknál van) hogy milyen sorrendben legyenek a hozzászólások. Időrendben növekvő vagy csökkenő.

Link to comment
Megosztás:

Az Isuzuk nem turbósak? :P

Mert nem vagyok hozzáértő az olajkályhák terén, de mintha ebből hiányozna némi csövezés... :lol:

Nyilván a jó isuzut csak adja hozzá, mert ami benne van az az isuzutól is és a jótól is messze van :D

Épp ez az! :lol:

Bírom az ilyen hírdetéseket. :D Van akit be is lehet ám csapni vele. :D

Link to comment
Megosztás:

Épp ez az! :P

Bírom az ilyen hírdetéseket. :D Van akit be is lehet ám csapni vele. :D

Olyan ember szerintem nincs, aki a jó állapotáért vesz 80-ért egy olyan autót, aminek a műszakilag kifogástalan motorja fél méteres olajsár alatt van. Vagy ez csak korrózióvédelem? :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan ember szerintem nincs, aki a jó állapotáért vesz 80-ért egy olyan autót, aminek a műszakilag kifogástalan motorja fél méteres olajsár alatt van. Vagy ez csak korrózióvédelem? :D

Hidd el, lesz aki megveszi... még isuzunak is... :D :D :P

ja, és:

Előbb utóbb csak le-szekáljuk róla. :lol: (a szárnyat is sikerült :D :lol: :D )

Nem hagyom magam befolyásolni... :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hidd el, lesz aki megveszi... még isuzunak is... :D :D :D

ja, és:

Nem hagyom magam befolyásolni... :D :P :lol:

Az már meg is érdemli :lol: :lol:

Dehogynem :D Tedd a képernyőre a kezed, és mond utánam: egy-kedó-hááom-távozzturbokormányvédőőő :D

Link to comment
Megosztás:

ez a fajta kijelző: http://href.hu/x/fex8

ha a két gombot egyszerre sokáig nyomom, 50-ig kiírja a pillanatnyi sebességet.

Van még más is amit ki lehet vele írni ? Ha én összezárom azt a két pontot a biztitáblában lévő csatlakozóban akkor ezen a kijelzőn megjelenik a hibakód?

A kijelző csak a vele kapcsolatos hibakódokat dobja, pölö a külső hőmérséklet jeadó hibáját. A két diagcsati zárásakor, és gyujtás ráadásakor a motorkontrol lámpa fog villogni, pölö egy villanás szünet két villanás :12....stb.

Link to comment
Megosztás:

A kijelző csak a vele kapcsolatos hibakódokat dobja, pölö a külső hőmérséklet jeadó hibáját. A két diagcsati zárásakor, és gyujtás ráadásakor a motorkontrol lámpa fog villogni, pölö egy villanás szünet két villanás :12....stb.

Értem, köszi!

És a villanásokból meg lehet tudni mi micsoda? hol lehet ezeknek utánanézni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.