Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A venti akkor forog, ha a hőgomba kapcsolta. Ha nem meleg, akkor miért hűtené? :D A sziszegés az lehet pölö a kiegyenlítő tartály kupakjában a túlnyomás szelep ;) (vagy valahol valami, meg kell lesni, hogy honnan jön, vakon, távolról senki nem találja ki, mi lehet :icon4: )

a zsigulié mindig forgott :icon4: valahol a blokknál van a sziszegés, de nem tudtam "kihallani" honnan, majd a szerelő talán.. mikor kéne bekapcsolnia amúgy, kb ha 90hez ér a mutató? kár hogy csütön dolgozom, kivinném lurdyba hogy ránézzetek ;)

Link to comment
Megosztás:

a zsigulié mindig forgott :D valahol a blokknál van a sziszegés, de nem tudtam "kihallani" honnan, majd a szerelő talán.. mikor kéne bekapcsolnia amúgy, kb ha 90hez ér a mutató? kár hogy csütön dolgozom, kivinném lurdyba hogy ránézzetek :icon4:

Ha 100-hoz ér, akkor kapcsol.

Link to comment
Megosztás:

Ja, azt láttam. Azt hittem először, valami részeg idióta, a rosszabbikból. :icon4: ;) Aztán ismerősnek tűnt.

Azzal voltam elfoglalva, nehogy taroljak mint a jó tekejátékos. :D Baccus, nem voltatok kivilágítva. :lol:

Annyira nem voltam részeg... ;) Azért elég lazán visszafogottan intettél egyet. ;) :lol: A zebrát amúgy sem 100 km/h-s sebességgel kéne megközelíteni... ;) Fűzfőn is láttam a verdád valamelyik nap. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

a zsigulié mindig forgott :icon4: valahol a blokknál van a sziszegés, de nem tudtam "kihallani" honnan, majd a szerelő talán.. mikor kéne bekapcsolnia amúgy, kb ha 90hez ér a mutató? kár hogy csütön dolgozom, kivinném lurdyba hogy ránézzetek ;)

És éjszakás vagy? :D

Délután tedd le az autót, meg add le a kulcsot a mekiben, és megnézzük mi :icon4: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma odamentem autóvillamosságihoz, hogy a BC-vel mit tudna kezdeni. Kb azt se tudta, hogy van ilyen F Astrában. Aztán rádugott egy készüléket, ami akkora mint egy autós erősítő, rádiós kommunikációval. Mindent kezelt a kütyü (nincs már hibakód... :D), csak a kijelzővel nem tudott kommunikálni. :icon4: :icon4:

Link to comment
Megosztás:

De amúgy is nagyobb kereket akarok venni alá csak azért kérdeztem hátha akkor kevesebbet csalna. mért mit mondjak még az átmérőn kívül? :D

Egy felnire lehet ilyen gumit is tenni:20080928(025).jpg

meg ilyet is: kereke.jpg

Ha a felni ugyan akkor is lenne, a gumi azért erősen beleszól a teljes átmérőbe :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Időnként nem működik az ablaktörlőm 1 es fokozatba vagy mikor mosófolyadékot juttatok a szélvédőre néha akkor se töröl, csak akkor ha gyors legalább 2 vagy 3 asba kapcsolok. Ha megindul utánna egy darabig megy 1 esbe is. Ma pl.: 1 esbe nem törölt felnyomtam 3 asba akkor vissza 1 és behüjült lassan-gyorsan felválltva nyomta és egy kis idő után beállt. aztán 1es fokozaton hagyva néha még produkál olyat, hogy késve törölt(nem volt a szokásos ütembe) aztán kb 6km megtétele után megjavult probálgattam minden fokozatot és hibátlanul működött. Meg egyszer mintha a kapcsoloba lett volna a probléma de ha a spricni működik utánna semmi köze a kapcsolonak hozzá nem? Ugyértem automat törölni kéne párat. Találkozott már valaki ilyesmi hibával? MI lehet? (időnként előjönnek számomra x - aktás hibák :D )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma megpróbáltam a gyári car 300-at kiszedni de persze nem sikerült sőt 3 hernyócsavar be is esett...

Meg lesznek a csavarok vagy elbúcsúzhatok tőlük, illetve kb mennyibe kerül ezt kiszedetni?

köszi

üdv

hernyocsavar ki a lukba kell valami hosszabb szöget vagy strapabiro valamit benyomni aztán kicsitkifelé oldalra fesziteni (érzed majd hol vannak a fülek szerintem - kb 3cm re a luktól kívülről) és simán kihuzod (ha nem rohadt be az idők során)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Időnként nem működik az ablaktörlőm 1 es fokozatba vagy mikor mosófolyadékot juttatok a szélvédőre néha akkor se töröl, csak akkor ha gyors legalább 2 vagy 3 asba kapcsolok. Ha megindul utánna egy darabig megy 1 esbe is. Ma pl.: 1 esbe nem törölt felnyomtam 3 asba akkor vissza 1 és behüjült lassan-gyorsan felválltva nyomta és egy kis idő után beállt. aztán 1es fokozaton hagyva néha még produkál olyat, hogy késve törölt(nem volt a szokásos ütembe) aztán kb 6km megtétele után megjavult probálgattam minden fokozatot és hibátlanul működött. Meg egyszer mintha a kapcsoloba lett volna a probléma de ha a spricni működik utánna semmi köze a kapcsolonak hozzá nem? Ugyértem automat törölni kéne párat. Találkozott már valaki ilyesmi hibával? MI lehet? (időnként előjönnek számomra x - aktás hibák :icon4: )

Reléhiba? :D

Ma megpróbáltam a gyári car 300-at kiszedni de persze nem sikerült sőt 3 hernyócsavar be is esett...

Meg lesznek a csavarok vagy elbúcsúzhatok tőlük, illetve kb mennyibe kerül ezt kiszedetni?

Én kiszedtem a kis kijelzőt, benyúltam, és simán kitoltam (hátulról) :icon4: Próba szerencse! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.