Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

Annó azt hallottam egy embőrtől,hogy azé nem jó a direkt szűrő mert működés közben a tisztító olaj (amivel a szűrőt tisztítják) rákerülhet a légtömegmérő érzékelőjére és ezáltal befolyásolhatja annak működését(természetesen negatív irányba)

Ez igaz? Vagy baromság az egész? :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hát izlések meg pofonok ugye, de én maradok a K&N sport betétnél.

Az én motoromhoz szvsz felesleges lenne direktre költeni, a betétet meg csak belerakom asz kész.

A fogyasztáson meg tényleg csökkentett oan 2-3dl. :D

Merre vettél ilyen betétet?

Kissé parázok a direkt szűrőtől, nem akarom széjjelb*szarintani a motort. Időnként kitakarítom a szűrő dobozát, eszement sok szemét van benn. Meg aztán erre a mocira felesleges is asszem. :P

Link to comment
Megosztás:

Skatzok!

Hol a 3,14csába tudok szerezni GREEN márkájú sportbetétet mármint nem direktszürőt, hanem véletlent bele a gyári papír helyére :?:

Ráadásul OFF autóba lesz 1ik svédtesómnak!

Aki tuggya hol lehet beszerezni bp-n SOS tudassa :!:

lotofthx

Már írtam párx, hogy az Autoworld-ben van ill. rendelhető (kb. 1 hét). Piackutatásaim alapján itt a legócsóbb a Green! Ma vótam ott, Soroksári 158. TEl:358-1480

Link to comment
Megosztás:

Szabó Attilától??

jó fej csákó (érdekes, hogy pont az ő volt gsije van a fóti tali kezdőlapján, na és persze én állok mellette :D )

Te vetted meg Attila GSI-jét???

És jól megy, mert csak futólag láttam annó párszor, de az "régen" volt. Mos a Calija szvsz nem megyoan túl jól, de ez betudható az auto váltónak, miszont gyönyörű lett az új lökösökkel.

Ajjaj... bocsi az OFF-ért :oops:

Link to comment
Megosztás:

Ájájájjj...

Kicsi help kéne... :?

Vettem tisztítót a szűrőmhöz, csak egyárva kanyi , nemhogy magyar de angol szöveg sincs rajta :evil:

Hogyan kell tisztítani? Tudja valaki?

Azt tudom, kell neki egy 15 perces fürdő a tisztító folyadékban, aztán vízzel átöblíteni, aztán befújni oillal, de előtte is kell valami, amit nem tudok kisilabizálni, meg közben is.

Szóval... HELP :D

Link to comment
Megosztás:

Én úgy szoktam hogy:

(Ha már volt használva akkor előtte langyos vízzel és nem erős sugárral átmosod, de mindig belülről kifelé, hogy ne préseld át rajta a trutyit...)

utána 15 perc a mosófolyadékben áztat...

...majd hagyd megszáradni magától, ne szárítgasd meg ilyesmi...

...ha megszáradt fújd be az olajozóval, de ne tocsogósra, csak úgy szépen finoman...

Ha új a szűrő, csak olajozni kell...

Sok sikert!

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Venni sok helyen lehet sok fajtát sokféle árban...

de példának boombastik vagy auto-sun vagy kipufogo klinika stb stb...

pár márka: JR ,GREEN ,KnN, DRAGON , most én direkt nem osztályozom h meik milyen...döntsd el ár alapján h meik szimpatikus vagy hallgassd meg a többiek véleméynét...árban 7ft tol megy 20-25 ft ig...plussz a átvezetöcsö, vagy rezonátor...az is 5ft tol 20 ig nagyságrendileg...szoval van lehetöség böven...

Link to comment
Megosztás:

Venni sok helyen lehet sok fajtát sokféle árban...

de példának boombastik vagy auto-sun vagy kipufogo klinika stb stb...

pár márka: JR ,GREEN ,KnN, DRAGON , most én direkt nem osztályozom h meik milyen...döntsd el ár alapján h meik szimpatikus vagy hallgassd meg a többiek véleméynét...árban 7ft tol megy 20-25 ft ig...plussz a átvezetöcsö, vagy rezonátor...az is 5ft tol 20 ig nagyságrendileg...szoval van lehetöség böven...

Thx a címeket, utánuk fogok járni.

De rezonátor, meg egyéb vackok csak direkt szűrőhöz kellenek, az meg az én erőgépembe tök felesleges, sima sport légszűrő lesz, az is inkább a jobb fogyasztás miatt. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha csak szüröre gondolsz akkor gondolom szüröbetétre! az még olcsobb lehet talán...márkátol függöen...láttam már annál is horibilis összeget..amugy szivesen :(

Jaja, sima sportszürő betét, és kalap. Erre a mocira csont felesleges rezonátor + direkt szűrő kombó. 60LE -> 62, és még jó voltam. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.