Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

mit akarsz pontosan?

most lesz direkt avagy sem?

Mert ha igen, akkor ott le kell választani 1 teret nekije....

egyelőre átalakítom a légszűrőházat és ha tetszik, akkor úgy marad ha nem és lesz pénzem akkor elkerített direktszűrő lesz....

kori

és pontosan miket vágtál ki belőle??

Link to comment
Megosztás:

Én is gondolkodtam rajta, hogy nyitott házat csinálok, de Bazs elmondta, hogy ha a gyári háznak nyitom meh az alját, akkor jó eséjeim lesznek, hogy összecsuklik, mer' kigyengűl. Az övé fémből lett gyártva, ha jól emléxem.

Én, mivel még lusta voltam legyártani, csak simán kibeleztem a két nyílást összekötő csövet, úgyhogy most ténylegesen 2 lukon kap levegőt, és nem eggyen.

Link to comment
Megosztás:

Én is gondolkodtam rajta, hogy nyitott házat csinálok, de Bazs elmondta, hogy ha a gyári háznak nyitom meh az alját, akkor jó eséjeim lesznek, hogy összecsuklik, mer' kigyengűl. Az övé fémből lett gyártva, ha jól emléxem.

Én, mivel még lusta voltam legyártani, csak simán kibeleztem a két nyílást összekötő csövet, úgyhogy most ténylegesen 2 lukon kap levegőt, és nem eggyen.

és vmi hatás??

Link to comment
Megosztás:

Hát teljesítménybeli hatást - ha figyelembe vesszük, hogy maga a sportszűrő sem tapaszt az űlésbe, tehát csak kicsi a hatása - nem nagyon lehet észrevenni, csak annyi, hogy ténylegesen 2 helyről hapja a levegőt, amik nem is igazán keverednek egymással. Talán fogyasztásban jelentkezhet valami (1-2 decivel kevesebb talán), de ami biztos, a hangja :( Na azon érezhető a változás, meg ugye nem csak a szűrő egyik sarka lessz csupa retek 3-4000 Km után, hanem sokkal nagyobb felületen dolgozik. Nekem bejött, de az igazi a nyitott ház lenne, csak sajnálom... nem is tudom mit jobban, a szűrőt, mer ugye direktben kapná a levegőn kívűl a koszt port vizet, meg mindent alulról, vagy a házat... nem tudom... :smt017

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.