Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

na ezt az elzárást és levegőodavezetést én is megakarom oldani....

de pl gondolkodtam azon, hogy milyen anyagból??? és mi van állóhelyzetnél??? mert akkor nem jön be a menetszél és a terelő is átveszi a hőt aztán meg nyomja oda 1000el....de lehet hogy baromság amit mondok :roll:

Link to comment
Megosztás:

De vajon megéri e szenvedni? Lehet nem is lesz jobb vagy igen? Szétvágok ott mindent és a hang+a teljesítmény rossz lesz akkor Tö..n szúrom magam! :twisted:

erre tipikusan annyi választ kapsz ahány embert megkérdezel....van akinek bevállt van aki örül hogy megszabadult tőle :)

fog fel egy befektetésként! mérlegeld mennyi munkával és ráfordítással mennyit nyerhetsz és döntsd el hogy kockáztatsz e....

Link to comment
Megosztás:

na ezt az elzárást és levegőodavezetést én is megakarom oldani....

de pl gondolkodtam azon, hogy milyen anyagból??? és mi van állóhelyzetnél??? mert akkor nem jön be a menetszél és a terelő is átveszi a hőt aztán meg nyomja oda 1000el....de lehet hogy baromság amit mondok :roll:

meoldás tele kell pakolni hütőbordával :)

Link to comment
Megosztás:

Opel16 v master nem javasolja a Direkt szűrőt! Jobb a betét! (aszongya!)

Lehet a betét ######a nagy levegőbeömlővel nem???? Vagy elég a gyári kicsi kis csonk az elején? Olyan picinek tűnik!

A megoldás, egyedi karbon motorháztető, amiben ki van alakítva a levegő útja,mint pl.opel16V WRC-n! :wink: :) :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Azt hiszem, én is beruházok egy betétszűrőbe. A Soroksári úton van egy elég nagy Tuning bolt, a FÉG közelében. Lehet, ismeritek, fekete-vörös festésű bazi nagy épület.

Ott kb. 11000.- az 1.6XE16-ba való francia gyártmányú szövetes betét. A mosó-kenő szett olyan 4.000.-.

A beömlő csövet meg megkukkolom, lehet-e valahogy egyszerűen csökkenteni az ellenállását vagy növelni a keresztmetszetet.

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenki!

Úgy látom, leült ez a fórum mostanában. Körbehívtam 1-2 boltot Astra betétszűrő ügyben.

AutoWorld: Green gyártmány 11.000.-

Frigate: K&N 17.500.-

Green 14.400.-

Magnum: Magnum 11.400.-

Ki mit mond? Melyik a tuti? Ez a Magnum magyar gyártmány, milyen?

Másik, igaz-e az, hogy hangosabb lesz az ótó ezzel a szűrővel illetvetapasztalható-e valami azokból a pozitívumokból, amikkel hirdetik ezeket? Fogy.csökkenés, teljesítmény növ., stb?

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenki!

Úgy látom, leült ez a fórum mostanában. Körbehívtam 1-2 boltot Astra betétszűrő ügyben.

AutoWorld: Green gyártmány 11.000.-

Frigate: K&N 17.500.-

Green 14.400.-

Magnum: Magnum 11.400.-

Ki mit mond? Melyik a tuti? Ez a Magnum magyar gyártmány, milyen?

Másik, igaz-e az, hogy hangosabb lesz az ótó ezzel a szűrővel illetvetapasztalható-e valami azokból a pozitívumokból, amikkel hirdetik ezeket? Fogy.csökkenés, teljesítmény növ., stb?

Én K&N vennék, szerintem az a legjobb minőségű.

Ha direktszűrőt vennél, akkor kellemetes szívóhangra számíthatnál, betétszűrőt passzolom.

Link to comment
Megosztás:

A betétszűrő nem változtat a hangon, de egy-két vájtfülű biztos mást mond. Én nem hallok külömbséget. Érezhető teljesítménynövekedésre ill fogy. csökkenésre ne számíts, ahhoz komolyabb beavatkozások kellenek. Az olajos szűrők előnye igazából az hogy nem kell cserélni csak tisztítani. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

1.A betétszűrő nem változtat a hangon, de egy-két vájtfülű biztos mást mond. Én nem hallok külömbséget.

2. Érezhető teljesítménynövekedésre ill fogy. csökkenésre ne számíts, ahhoz komolyabb beavatkozások kellenek.

3.Az olajos szűrők előnye igazából az hogy nem kell cserélni csak tisztítani. Szerintem.

1. Nekem frankó szívóhang volt, mikor benne volt! :) és akkor még nem volt sport rendszer a kocsin.Mostmár van és nem is kell a direktszűrő, visszaraktam a gyárit!

2.-3. Ezzel teljes mértékben eggyetértek!

Link to comment
Megosztás:

nekem is volt anno elsőre 1 lightos próbálkozásom de végül beláttam szivóhanghoz és valamicske dinamika+ hoz mindenféleképpen direktszürő kell.

A betét nem adott semmi hangot... mitől is adott volna? Végigmegy 6 szükületen kb mire szivna rendesen...

S mindenféleképpen K&N igaz drágább mint a többi, mert már 5eért lehet kb kapni direktszürőt, viszont ne ezen fogj 12e hufot, mert ha szar, akkor a moci helyrepofozása hatványosan rosszabb lesz :wink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor "sport betétszűrő", vagy dirketszűrő volt a kocsidban ?

Bocsi nem voltam egyértelmű! :oops:

Tehát: direktszűrő volt előszőr, most visszakerült a gyári szűrőház,még gyári szűrővel.

A sport rendszert a kipufogóra értettem, 60-as rendster, no kat.,

Cisam átmenő közép és hátsó dob, egy szép lekerekített "kocka" véggel!

Tehát a hang már megvan a kipuff.-ból, ezért került ki a szűrő!

Lényegi változást nem tapasztaltam a szűrő berakása után, a fogyasztásom is annyi volt mint előtte!

Szóval röviden ennyi! :)

Link to comment
Megosztás:

A sport rendszert a kipufogóra értettem, 60-as rendster, no kat.,

Cisam átmenő közép és hátsó dob, egy szép lekerekített "kocka" véggel!

Tehát a hang már megvan a kipuff.-ból, ezért került ki a szűrő!

Lényegi változást nem tapasztaltam a szűrő berakása után, a fogyasztásom is annyi volt mint előtte!

Szóval röviden ennyi! :)

Nekem szombaton lettek Cisam dobok felrakva, de én fenn hagyattam a katalizátort. :?

Nézted náluk azokat a Spirexes levegőgyorsítókat? www.spirex.hu

Tényleg, van valakinek ilyen beszerelve?

Nem tudom milyen lehet. Ha nem 1,4 8v lenne az autóm akkor valszínűleg berakattam volna azt is egy direktszűrővel, meg a kat. is ki ugrott volna! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Nézted náluk azokat a Spirexes levegőgyorsítókat? www.spirex.hu

Tényleg, van valakinek ilyen beszerelve?

Nem tudom milyen lehet. Ha nem 1,4 8v lenne az autóm akkor valszínűleg berakattam volna azt is egy direktszűrővel, meg a kat. is ki ugrott volna! :twisted:

Ismerem a srácot,egy ismerősömnek a barátja!

Az ismerősnek egy Leganzába be van építve SPIREX és tényleg érezhető

volt a különbség a gyári rendszer átalakítása után és bekerült egy Simota direkt is a rendszer elejére!

Képeket és némi infót [url=http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=5390]ITT találsz a kocsiról!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.