Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A matricákról indítsunk egy listát.

Aki kér írja fel magát, legyártom és elpostázom.

neved, mennyiség ezzel párhuzamosan küld egy mailt a marketing@opelklub.hu-ra és oda meg a teljes neved, nick neved, postacímed, mennyiség megjelöléssel

az elő 20 db matrica ingyenesen kerül legyártásra és személyesen átvehető a MOTE kecskeméti irodájában vagy Budapesten a Csergő-nél Viktortól.

Lista:

1; Adam0515 2db

2; kori 2 db

3; Anti, de csak ha van fekete ( 3 db körbe a combora) vagy bármi más színű ami a fehéren jól mutat...

4; Fapuma 3db

5; zotya975 1db.

6. Gelko 2 db

7.GSITHOMY 1db

8; invictus - 1db

9. VZoli - 2 db

10. Kacsero 1 db

11.Biker30 1db

12. zocsa 4db.

13, Zoli_győr 2db

14. hening 1 db

15.monza 2db

Link to comment
Megosztás:

látszik, hogy van gyereked B) :D :D

Az én gyerekem már nem lutrázik, de húgom kölkei miatt abszolút up to date vagyok :D

Én nem faházazom idén azt hiszem :D jó lesz a sátor... :D abban sincs slozi :D bár sátorban is lehet szarni az is igaz :D

Sátrat is kell utalni? :) már nem úgy, hogy elutalok egy sátrat, hanem a sátrazás árát :D

Link to comment
Megosztás:

Az én gyerekem már nem lutrázik, de húgom kölkei miatt abszolút up to date vagyok :D

Én nem faházazom idén azt hiszem :D jó lesz a sátor... :D abban sincs slozi :D bár sátorban is lehet szarni az is igaz :D

Sátrat is kell utalni? :) már nem úgy, hogy elutalok egy sátrat, hanem a sátrazás árát B)

Az helyszínen fizetős szokott lenni. :D

Link to comment
Megosztás:

Az én gyerekem már nem lutrázik, de húgom kölkei miatt abszolút up to date vagyok :D

Én nem faházazom idén azt hiszem :D jó lesz a sátor... :D abban sincs slozi :D bár sátorban is lehet szarni az is igaz :D

Sátrat is kell utalni? :) már nem úgy, hogy elutalok egy sátrat, hanem a sátrazás árát B)

A nők amúgy sem... :D

Link to comment
Megosztás:

volt egy ismerősöm, aki 18 éves korában összeomlott, mert akkor tudta meg, hogy bizony a nők is sz*rnak B)

Vktr!

Tudom, hogy itt a lehetőség, de ebben a faházban nem sokkal van több, mint egy sátorban :D egyébként én soha nem ragaszkodtam a faházhoz - 10 évig csak elsátrazgattam a nemzetközi talikon, igénytelen állat vagyok, ruppótlan és bolygót tévesztett művész is (bár attól, hogy nem értenek meg, még nem vagyok művész, hanem igazi vész... mindegy... hagyjuk :D ) szóval inkább beletankolom a különbséget a mantába és pörgök nektek egyet :)

Link to comment
Megosztás:

volt egy ismerősöm, aki 18 éves korában összeomlott, mert akkor tudta meg, hogy bizony a nők is sz*rnak :D

Vktr!

Tudom, hogy itt a lehetőség, de ebben a faházban nem sokkal van több, mint egy sátorban :) egyébként én soha nem ragaszkodtam a faházhoz - 10 évig csak elsátrazgattam a nemzetközi talikon, igénytelen állat vagyok, ruppótlan és bolygót tévesztett művész is (bár attól, hogy nem értenek meg, még nem vagyok művész, hanem igazi vész... mindegy... hagyjuk :D ) szóval inkább beletankolom a különbséget a mantába és pörgök nektek egyet B)

-- Még,hogy nem vérbeli autós :D .. Így van ezt kell csinálni.. had szédüljenek a kíváncsiak. És a sátor is megteszi,azt a szolgálatot.hogy fedett helyen alukálj .. :D

Link to comment
Megosztás:

volt egy ismerősöm, aki 18 éves korában összeomlott, mert akkor tudta meg, hogy bizony a nők is sz*rnak :D

Vktr!

Tudom, hogy itt a lehetőség, de ebben a faházban nem sokkal van több, mint egy sátorban B) egyébként én soha nem ragaszkodtam a faházhoz - 10 évig csak elsátrazgattam a nemzetközi talikon, igénytelen állat vagyok, ruppótlan és bolygót tévesztett művész is (bár attól, hogy nem értenek meg, még nem vagyok művész, hanem igazi vész... mindegy... hagyjuk :) ) szóval inkább beletankolom a különbséget a mantába és pörgök nektek egyet :D

Na végre !!! :D ... de a mantával. :D :D

Link to comment
Megosztás:

volt egy ismerősöm, aki 18 éves korában összeomlott, mert akkor tudta meg, hogy bizony a nők is sz*rnak :D

Vktr!

Tudom, hogy itt a lehetőség, de ebben a faházban nem sokkal van több, mint egy sátorban :) egyébként én soha nem ragaszkodtam a faházhoz - 10 évig csak elsátrazgattam a nemzetközi talikon, igénytelen állat vagyok, ruppótlan és bolygót tévesztett művész is (bár attól, hogy nem értenek meg, még nem vagyok művész, hanem igazi vész... mindegy... hagyjuk :D ) szóval inkább beletankolom a különbséget a mantába és pörgök nektek egyet B)

Én meg nem is olyan rég világosítottam fel a komplett köművesbrigásot a nöi nemi szerv anatómiájáról. Végülis nem hitték el, mi hol van, ezért kellett gúgliznom egy képet, és kinyomtattam nekik. Csak kicsit lepődött meg a főnök amikor megtalálta a fuvarlevelek között a teherautóben az A4-es pi*át. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.