Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

A kedvencem az a két srác volt, akik egy gumicsónakot a fejükre véve rongyoltak a kempingben szombat délután, miközben farolást imitálva tiltásig pörgették a képzeletbeli motort! :D Bűűűűűmmmbűűűűűűmmmbűűűűűűmmm-vá-vá-váááááá. Volt bennük etanol, az biztos! :icon4:

na azt +néztem volna.... :icon4: kár hogy nincs róluk egy videjóóó !?

Mindet megittátok?? Akkor lehetett gond vastagon. ;)

egy jelentős részét,volt is gond vastagon.... kicsit eltorzultunk !

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jövőre lehet két színpaddal támadunk... :icon4: :icon4: ;) ;)

:D LÁJK

köszönöm a jókivánságokat ,viszont kinálom !

Amugy meg én mondtam hogy ne gyere vissza 5 percenként egy páleszért ,de akkor már te voltál a ridik................

most már tudom hogy neked ovatosan kell adagolni a lét ,mert ha túlcsordul akkor

korra és nemre ! való tekintet nélkül elkezded molesztálni a népet ;) ;) :lol:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Először is megköszönném a kupát amit megszavaztatok a Mantának !

A Szervezők és akinek még benne volt keze-lába,megint kitettek magukért ,külön köszönet Nekik !

Szerintem csak az nem érezte magát jól aki nem is akarta ,de ez a mi kis

összeszokott társaságunkra nem is jellemző!

Igaz?

Link to comment
Megosztás:

Erre volt ott a pénteki szlalom helyszíne... :icon4:

nah jó ezt aláírom :D csak oda kb senki nem ért le(mi is nyélen jöttünk végig mázli h nem volt trafi) vagy nem tudom miért nem volt ott kb. senki aki ledobta volna a láncot és gumit robbant.....

De télleg ez már nem oszt nem szoroz, keresem a hibát de nem találom a hétvégében ;)

Jav: hazafelé szét is égett a kipuff(odafelé meg a szegedi utak megrángatták) de Szabi már orvosolta is hamargyorsan.... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

akkor jövőre megint zamárdi mert ott van dühöngő :icon4:

Amúgy én is szeretem az ilyeneket csak elég ha egy baleset van...a mostani hely is elég kicsi volt és szinte csak ember meg fa volt körülötte....picit azért engedtük...de ezzel kapcsolatban nagy köszönet hogy felfogta mindenki mi a szitu...Rudi még a kulcsát is felajánlotta :icon4: :D

Link to comment
Megosztás:

na azt +néztem volna.... :icon4: kár hogy nincs róluk egy videjóóó !?

A videóról jut eszembe: szombat reggel 6körül körbejárták a tábort és közben videóztak egy vasból. Talán ez lehetett.

Nem lehet, hogy erről a videóról van szó? Mert arra én is kíváncsi lennék. :D Kisasszony akkor már javában homokozott, mikor jött a videós autó és még mindenki húzta a lóbőrt... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

szeva urak érdeklődnék???Vasárnap hogy ért haza , az a kolléga akinek motor hibája miatt kellett szerelni a kocsiját ,sajna nem tudom a nevét de kíváncsiak vagyunk ,meg tudták e javítani ?vagy nem ?mikor eljöttünk egy igazi kis csapat verődőtt össze, hogy segítsenek a javításban ,egy igazi csapat munka volt ,bocsika hogy ide írtam,,

http://kepfeltoltes.hu/view/110713/DSCF084...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

szeva urak érdeklődnék???Vasárnap hogy ért haza , az a kolléga akinek motor hibája miatt kellett szerelni a kocsiját ,sajna nem tudom a nevét de kíváncsiak vagyunk ,meg tudták e javítani ?vagy nem ?mikor eljöttünk egy igazi kis csapat verődőtt össze, hogy segítsenek a javításban ,egy igazi csapat munka volt ,bocsika hogy ide írtam,,

http://kepfeltoltes.hu/view/110713/DSCF084...ltoltes.hu_.jpg

Tréleren sajnos... :D

Link to comment
Megosztás:

jáj már hallom ment a hiszti h ki milyen kupát nem kapott még jó h én is zsűriztem ;) és még le is sz@rom (mármint nem a zsűrizést) akinek nem teccik jövőre ne jöjjön

Na, ezért nem álltam be soha zsűrizni :icon4: Talán a debreceni Blitzen volt olyan, ahol külsős zsűrizett... :D (na így van kupám széria és tuning kategóriában is ;))

Üdv Mindenkinek!

Először is megköszönném a kupát amit megszavaztatok a Mantának !

A Szervezők és akinek még benne volt keze-lába,megint kitettek magukért ,külön köszönet Nekik !

Szerintem csak az nem érezte magát jól aki nem is akarta ,de ez a mi kis

összeszokott társaságunkra nem is jellemző!

Igaz?

Igaz :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Na, ezért nem álltam be soha zsűrizni ;) Talán a debreceni Blitzen volt olyan, ahol külsős zsűrizett... :D (na így van kupám széria és tuning kategóriában is ;))

Debrecenben mi zsűriztünk pl... Viktor, Gelko, Detti és én... Na így lett kupád... :icon4: ;)

(De Debrecenben csak egyet kaptál nem??? :icon4: )

Link to comment
Megosztás:

A kedvencem az a két srác volt, akik egy gumicsónakot a fejükre véve rongyoltak a kempingben szombat délután, miközben farolást imitálva tiltásig pörgették a képzeletbeli motort! :icon4: Bűűűűűmmmbűűűűűűmmmbűűűűűűmmm-vá-vá-váááááá. Volt bennük etanol, az biztos! :icon4:

Azok BIGék voltak, BIGnek nem kell innia hogy ilyen legyen ;)

Na, ezért nem álltam be soha zsűrizni ;) Talán a debreceni Blitzen volt olyan, ahol külsős zsűrizett... :D (na így van kupám széria és tuning kategóriában is ;))

Ringmozinál 5 csapat zsűrizett, ebből az egyik VW-es csapat volt, az ő eredményük (az első három) megegyezett többi csapat konszenzusával

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben mi zsűriztünk pl... Viktor, Gelko, Detti és én... Na így lett kupád... ;) ;)

(De Debrecenben csak egyet kaptál nem??? ;) )

Nem csak ti. Volt az a sponzor cég, meg nem mondom melyik, a kupán rajta van.

És nem egyet kaptam ott - az alkatrész felismerő első helyet is ott hoztam el. Talán azt is azért, mert te súgtál...?

Meg a legöregebb autót is asszem.... arra emlékszem, hogy Nyuszi már megkért, hogyha lehet, ne menjek mindig hátra, mert nem győzik kivárni, mire előre sétálok ;)

Egyébként meg ilyeneken ne mondjál, hogy a zsűri kiosztása miatt kaptam bármit is, mert mondjuk az ideit leszámítva minden évben hoztam el valamit (és nem úgy, hogy loptam :lol:) még olyan helyről is, ahol nem nagyon szeretnek. Illletve, hogy Al Bundy barátomat idézzem: nem igaz, hogy nem szeretnek minket, csak nem örülnek ha jövünk :lol:

Az b*szna még be, ha kiderülne, hogy egy kalap szar, amit az elmúlt évtizedben mantázásból letettem az asztalra és csak azért kellett külön dicsőségfalat csinálnom, mert mindent azért kaptam, hogy ne hisztizzek. :D Bocs, nem éppen neked célzom, csak mostanában túl sok szemét hazugságot hallok vissza az extől, amit a sok degenerált, gondolkozásképtelen hülye el is hisz... ahelyett, hogy engem ismegkérdezne... :icon4:

Azok BIGék voltak, BIGnek nem kell innia hogy ilyen legyen :lol:

Ringmozinál 5 csapat zsűrizett, ebből az egyik VW-es csapat volt, az ő eredményük (az első három) megegyezett többi csapat konszenzusával

ékes bizonyíték arra, hogy vannak helyzetek, amikor nem pofára/seggre/mellre/szopási képességre/haverságra/stb. adják a díjjakat :icon4:

és én itt be is fejeztem ezt a témát...

Link to comment
Megosztás:

Sőt, vastagon ki is emelem a fentieket, és krvára remélem, hogy sokan olvassák és nem kell mégegyszer elmondanom - de ha igen, akkor inkább személyesen... :D

Nem csak ti. Volt az a sponzor cég, meg nem mondom melyik, a kupán rajta van.

És nem egyet kaptam ott - az alkatrész felismerő első helyet is ott hoztam el. Talán azt is azért, mert te súgtál...?

Meg a legöregebb autót is asszem.... arra emlékszem, hogy Nyuszi már megkért, hogyha lehet, ne menjek mindig hátra, mert nem győzik kivárni, mire előre sétálok ;)

Egyébként meg ilyeneken ne mondjál, hogy a zsűri kiosztása miatt kaptam bármit is, mert mondjuk az ideit leszámítva minden évben hoztam el valamit (és nem úgy, hogy loptam ;)) még olyan helyről is, ahol nem nagyon szeretnek. Illletve, hogy Al Bundy barátomat idézzem: nem igaz, hogy nem szeretnek minket, csak nem örülnek ha jövünk ;)

Az b*szna még be, ha kiderülne, hogy egy kalap szar, amit az elmúlt évtizedben mantázásból letettem az asztalra és csak azért kellett külön dicsőségfalat csinálnom, mert mindent azért kaptam, hogy ne hisztizzek. :icon4: Bocs, nem éppen neked célzom, csak mostanában túl sok szemét hazugságot hallok vissza az extől, amit a sok degenerált, gondolkozásképtelen hülye el is hisz... ahelyett, hogy engem ismegkérdezne... :icon4:

ékes bizonyíték arra, hogy vannak helyzetek, amikor nem pofára/seggre/mellre/szopási képességre/haverságra/stb. adják a díjjakat ;)

és én itt be is fejeztem ezt a témát...

Link to comment
Megosztás:

Nem csak ti. Volt az a sponzor cég, meg nem mondom melyik, a kupán rajta van.

És nem egyet kaptam ott - az alkatrész felismerő első helyet is ott hoztam el. Talán azt is azért, mert te súgtál...?

Meg a legöregebb autót is asszem.... arra emlékszem, hogy Nyuszi már megkért, hogyha lehet, ne menjek mindig hátra, mert nem győzik kivárni, mire előre sétálok ;)

Egyébként meg ilyeneken ne mondjál, hogy a zsűri kiosztása miatt kaptam bármit is, mert mondjuk az ideit leszámítva minden évben hoztam el valamit (és nem úgy, hogy loptam ;)) még olyan helyről is, ahol nem nagyon szeretnek. Illletve, hogy Al Bundy barátomat idézzem: nem igaz, hogy nem szeretnek minket, csak nem örülnek ha jövünk ;)

Az b*szna még be, ha kiderülne, hogy egy kalap szar, amit az elmúlt évtizedben mantázásból letettem az asztalra és csak azért kellett külön dicsőségfalat csinálnom, mert mindent azért kaptam, hogy ne hisztizzek. :D Bocs, nem éppen neked célzom, csak mostanában túl sok szemét hazugságot hallok vissza az extől, amit a sok degenerált, gondolkozásképtelen hülye el is hisz... ahelyett, hogy engem ismegkérdezne... :icon4:

ékes bizonyíték arra, hogy vannak helyzetek, amikor nem pofára/seggre/mellre/szopási képességre/haverságra/stb. adják a díjjakat :icon4:

és én itt be is fejeztem ezt a témát...

Hajni Drága! ;)

Asszem valami időutazási probléma, vagy a tér-idő-kontinuum zavara van a helyzetben.

Amikor Nyuszi is ott volt meg a "szponzor", az egy másik időpont volt, asszem 2006, és nem Blitz, amikor Antiék zsűriztek, akkor 2009, és Blitz.

Így lehet az, hogy több szépséges kupád is van Debrecenből, ugynazon helyszínről. Csak pár év különbséggel.

ui: kib@cottul sz@r olvasni a jó kis élményeket, miközben én meg melóban döglöttem a blitz helyett.

Ez az év idáig nagyon nem jött be nekem találkozós szinten. Konkrétan még egyre se jutottam el idén.

Pályanap kapcsán is ott lebeg kollégám kislányának a világra jövetele, viszont megígérte, hogy arra az egy napra, ha törik, ha szakad, dolgozik helyettem is.

Link to comment
Megosztás:

Hajni Drága! ;)

Asszem valami időutazási probléma, vagy a tér-idő-kontinuum zavara van a helyzetben.

Amikor Nyuszi is ott volt meg a "szponzor", az egy másik időpont volt, asszem 2006, és nem Blitz, amikor Antiék zsűriztek, akkor 2009, és Blitz.

Így lehet az, hogy több szépséges kupád is van Debrecenből, ugynazon helyszínről. Csak pár év különbséggel.

ui: kib@cottul sz@r olvasni a jó kis élményeket, miközben én meg melóban döglöttem a blitz helyett.

Ez az év idáig nagyon nem jött be nekem találkozós szinten. Konkrétan még egyre se jutottam el idén.

Pályanap kapcsán is ott lebeg kollégám kislányának a világra jövetele, viszont megígérte, hogy arra az egy napra, ha törik, ha szakad, dolgozik helyettem is.

Az időzavar egyáltalán nem esélytelen, eddig a Holdon éltem egy szatyorban... én is a kupákról olvasom vissza, hogy mi mikor volt... de volt ilyen tarolás az tuti... tudod, az évek felettem se suhannak el nyomtalanul :lol:

Figyi! Sok régi arc nem tudott most jönni, de nem baj, mert majd legközelebb jöttök :icon4: pályanapra menni akarok én is, komolyan beugrok helyettesíteni :icon4: aztán el is sikálom az életed, mert másnap már neked sem kell dolgozni menned, sőt, még a céget is romlásba döntöm egy nap alatt ;)

Hiányoztatok ám, mert gondoltam, hogy az offos kolbászzsír-metál gépsárkány mellé állhatnátok egy fotó erejéig ;) (nem én voltam buzukival, de nem is állítom, hogy a földúton és az 50fokban nem irigyeltem... :D de ez csak egy kósza gondolat volt - jó nekem a kétoldalt beüzemelhető légkonidi, csak nagyon gyorsan kell menni, hogy érjen valamit ;))

Link to comment
Megosztás:

Zoli szerintem arra értette a zsűri fikázását, hogy volt egy srác le se írom milyen autóval és ki volt az, aki Balázskának sírt, hogy mekkora köcsögség, hogy ő nem nyert semmit pedig ő minden autó típus azonos talin nyer és csomó munkája van benne stb. Engem nem nagyon érdekel a dolog és szerintem Zolit sem, próbáltuk úgy osztani, hogy egy ember egyet kapjon és az adott kategóriák a korhűséget (színben, állapotban, stb.) adják vissza, a maradék kat. meg ugye adta magát (tunying, belső, külső, felni stb.). Ezt Soly el is szerette volna mondani még eredményhírdetés előtt, de úgy tűnik Zimának hiába mondtuk el, hogy majd ez lesz mondva, ahogy megkapta a mikrofont már el is felejtett mindent.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.