Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

...

És még egy észrevételt, ha szabad (szintén sok helyről hallottam, beszédtéma volt, és hát én is akadtam rajta egyet, remélem segítség lesz a vezetőségnek is): nem ildomos majdnem annyiért adni fejenként egy faházat, mintha az egész faházat kivennék létszámtól függetlenül :) ez visszatetszést kelt, akárhogy is van - és ezt megint úgy mondom, hogy mi amúgy is sátrazni szoktunk...

Árképzés... ezt minden évben én csinálom... a feladat pedig a következő... összeadunk minden költséget, kupák, hangosítás, reklám, helyszínbérlet, szlalom, belépőjegyek, mentők, egyéb díjak, dj, elem, kiskutyatöke... és ezt hozzáadjuk a bekerülési összeghez, majd leosztjuk a faházak között... sajnos ehhez még hozzájön fejenként 410 HUF idegenforgalmi adó éjszakánként, a kocsibeélpő (mert alapból az sincs benne), az áram, a strandbelépő melyikhez mi...és így jön ki a vége... sajnos ennyi az annyi... ami ki van írva faház ár ahhoz még hozzájön pont az IFA fejenként, és az, hogy kocsival is bemehess... Nyilván így id drágább mint ha leruccansz egy hétvégére, de akkor programok, díjak egyéb semmi nincs... ez okozza a felárat a kiírt árakhoz mérten!

Ezt próbálom megbecsülni, hogy kb mennyien lesznek, hogy ne legyen nagyon deficites a találkozó... sajnos támogatókat találni egyre kevésbé tudunk, mert senki semmire nem ad pénzt...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Viszont Szegeden tökre meglepődtem, hogy milyen korrekt a büfé :huh: ha előbb tudjuk, akkor tuti nem megyünk bográccsal, meg tárcsával, meg akármivel :omg:

Még csak január van, az idő még nem szorít... azt tudni lehet már, hogy melyik hónapban lesz a Blitz?

AUG 3-5-re van tervezve...

Büfé árakat is maximalizáltuk, ez is szempont volt, hogy ne 1000 legyen egy sör... Szóval tényleg sok apróság van amire sokan nem is gondolnak...

Veteránosok már jelezték, hogy kifejezetten nagyon örülnek, hogy ismét Szeged lesz! Meg még rajtuk kívül tényleg nagyon sokan örülnek, mert bejött nekik a tavalyi buli... Reméljük idén is összeáll minden szépen, és lesz egy még jobb Blitz...

Füredi kemping...Sajnos attól félünk, hogy a sok német, holland egyéb turista miatt akik egész nyáron ott héderelnek, mi meg hangosan bulizunk, megint áramtalanítás lenne éjszaka... Azért lássuk be, hogy nem halk a csapat...és ezt kevesen tolerálják... Ezt eddig minden balatoni kempingben megszívtuk... lehet itt máshogy lenne, de erre valószínűleg kicsi az esély...

Link to comment
Megosztás:

Árképzés...

vágom :closedeyes: és gondolom nem csak a faházasak között van elosztva a költség, hanem jut a többieknek is...

huh :w00t: akkor én ott kezdem ünnepelni a szülinapom :w00t: és remélem nem úgy alakul, mint 2-3 éve, hogy a baleseti sebészeten kezdtem Debrecenben :ph34r:

Link to comment
Megosztás:

na az durva volt... :pinch: másnap azt hittem, ott fogok Szegeden elrohadni :wacko: ha Mocsok nem húz ki a sátorból, tuti hőgutát is kapok... aztán berakott egy bokor alá, mint valami csövest :goofy: na, ezt idén kihagynám... és kétszer is megnézem, hogy a rosét viszem magammal sétálni, vagy a színes páleszt :sowwy:

Azért jók ezek a talik... minden évben van valami feledhetetlen sztori :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit én is belevauzok néminemű földrajzi érintettség okán, bár a szervezésből tény hogy nemigen vettem ki a részem...

Naszóval, füredi kemping: mivel a Coupé/GSi találkozó ott van minden évben (ráadásul közel is van), így van némi tapasztalatom, de azt gondolom hogy azok az aggodalmak amiket többek között Anti is írt, nagyjából helytállóak lennének, azaz a hely inkább kultúráltabb szórakozásra van berendezkedve mint amit nagy eséllyel mi produkálnánk, ezen kívül elég felkapott, így nem csak sokan vannak civilek akikhez alkalmazkodni kéne, de feltehetően drágább is mint mondjuk Szeged.

Ellenben alternatívának (egyszermajd) esetleg meg lehetne próbálni az alsóörsi Európa kempinget ahol minden év júniusában a Harley-találkozót rendezik. Hely van bőven, közel sem olyan felkapott mint a füredi (tehát feltehetően olcsóbb/kevesebben vannak), és még meglehetősen toleránsak is a túlságosan felszabadultan bulizó közösséggel szemben, elég csak arra gondolnom hogy a Harley-talikon az első években még kupi is volt (könyvtársátor álnéven mondjuk :D )

Link to comment
Megosztás:

szerintem J0hnny-ék (bakker Zozor, és leírtad! :blink: és leírtad helyesen! :evilgrin: ) sok dologról tudnának nyilatkozni, de talán Zánka nem az ő "bűnük" volt...

Persze hogy le tudom írni, még nem ittam annyit... :)

Nem tudom mi volt az a "bűn", de lehet jobb is- én egy másik Zánkai hétvégéről beszélek, akkor ott volt Kecsóról a banda, erre gondoltam, mikor J0hnnyékra utaltam. :icon1:

... tuti nem megyünk bográccsal, meg tárcsával, meg akármivel...Dehogynem, csakazértis! :)

...Szülinapodra meg iszunk majd, ha Kojak hoz meggyszörpit...

Meggyszörpit, persze :D

Link to comment
Megosztás:

... aztán berakott egy bokor alá, mint valami csövest :goofy: na, ezt idén kihagynám... és kétszer is megnézem, hogy a rosét viszem magammal sétálni, vagy a színes páleszt :sowwy:

Azért jók ezek a talik... minden évben van valami feledhetetlen sztori :devlish:

Na erről kérnénk képeket-videjóót! :icon10:

...

Ellenben alternatívának (egyszermajd) esetleg meg lehetne próbálni az alsóörsi Európa kempinget ahol minden év júniusában a Harley-találkozót rendezik. Hely van bőven, közel sem olyan felkapott mint a füredi (tehát feltehetően olcsóbb/kevesebben vannak), és még meglehetősen toleránsak is a túlságosan felszabadultan bulizó közösséggel szemben, elég csak arra gondolnom hogy a Harley-talikon az első években még kupi is volt (könyvtársátor álnéven mondjuk :D )

Könyvtársátor+Harly Davidson... :omg: :D Amúgy azért ők sokkal többen szoktak lenni, elvileg mi csak nem csinálnánk akkora kupit...elvileg ugye...

Link to comment
Megosztás:

Hát azért ha mondjuk minden számítás bejön akár 1 hetes is lehet a kislány addigra és nem hiszem, hogy jó ötlet otthagyni egy anyát aki egy 2cm-es lukon kiküldött egy 20cm átmérőjű babát :D Anti mondjuk te nézd a pozitív oldalát, idén nyerhetsz szlalomon :D Jövőre meg nem biztos, hogy lesz vizsga a kadetton, akkor meg azért. Már most elment a kedvem a blitz végéig mindentől, asszem nem is fogom olvasni ezt a topikot egy darabig, mert csak eszembe juttatja miről maradok le, persze azt is hogy miért és az azért vigasztal :icon1: :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.