Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

de várjá má.... :goofy: ti voltatok már nővel...? :sneaky: annak rugalmas a fala... nem egy olyan odu, ami fix átmérőjű, mint egy vízcső... de még a vízcső is tágul nyomás hatására :devlish:

Akkor meg minek itt a hiszti, ha tágul... De lehet ezt nem itt kéne kitárgyalni... :evilgrin: :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

A bab azért jó, mert a katonaságnál anno a kiskatonák csak akkor láttak hüvelyest, ha bab volt ebédre :D

Na, viccen kivül várom a végleges Blitz időpontot, mert ma döbbentem rá, hogy kevesebb szabim van, mint gondoltam - ráadásul már a Makettra sem kapok +2napot, mert idén benagykorúsodik...

Link to comment
Megosztás:

bakker :blink: a forumadmin nem tököl :blink: figyel és kívánságot teljesít :smartass: azért ez a lelkesedés nem semmi, nagyon bepöröghetett már az új fórum alakítgatásába :D

Nektek minden kívánség teljesül... én csak 5 számot kérnék :D (jóó, elfogadok 2 hátsó rugótányért, jobb leső sárvédőt, bontott fényszórót, és elektromos ablak kapcsolót is :D )

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

ezt a magyaros balaton ragaszkodást nem értem, mintha csak ott lenne víz

szerintem sose lesz olyan hogy mindenkinek jó lesz a helyszín viszont az tény, hogy az egyik legjobb blitz volt és talán most voltak a legtöbben is, remélem idén is így lesz és ott is leszünk :blush:

Ha Szegeden lesz lenézünk mi is! Tavaly sajna meló volt :(

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.