Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Adam


Gelko

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Az Adam egy baromi jó kis autó. Nincs semmi extra tulajdonsága amivel kiemelkedik de az összhatás nagyon jó. Persze gyenge a motor, hátul dobfék van rajta (ami nálunk volt azon az volt) de nem is ez számít. Stílusos, jópofa vidám kis autó :) és nem is drága ha azt nézzük, hogy egy jól felszerelt kerül 4 millióba....én kényelmesen elfértem benne pedig nem vagyok kicsi :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az Adam egy baromi jó kis autó. Nincs semmi extra tulajdonsága amivel kiemelkedik de az összhatás nagyon jó. Persze gyenge a motor, hátul dobfék van rajta (ami nálunk volt azon az volt) de nem is ez számít. Stílusos, jópofa vidám kis autó :) és nem is drága ha azt nézzük, hogy egy jól felszerelt kerül 4 millióba....én kényelmesen elfértem benne pedig nem vagyok kicsi :)

Sakktábla tetős volt, vagy a 64 ledes csillagos? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem éppen a konfigurálhatósága tetszik, azaz hogy gyakorlatilag nincs belőle két egyforma, annyiféleképpen lehet variálni. Viszont a motorválasztéka az egyelőre nem túl bő (1.2-es és kétféle teljesítményszintű 1.4-es). A padlólemez meg nem a következő generációs Corsa E rövidített padlólemeze? Mintha ezt hallottam volna...

Link to comment
Megosztás:

Nekem éppen a konfigurálhatósága tetszik, azaz hogy gyakorlatilag nincs belőle két egyforma, annyiféleképpen lehet variálni. Viszont a motorválasztéka az egyelőre nem túl bő (1.2-es és kétféle teljesítményszintű 1.4-es). A padlólemez meg nem a következő generációs Corsa E rövidített padlólemeze? Mintha ezt hallottam volna...

Nekem valamiért a legutolsó Corsa alváza rémlik de lehet, hogy tévedek. :)

Motorban 1.2-es 75lovas van, illetve 1.4-es 100 lovas, a tuningolt változatról nincs infóm.

De a motorokat napi szinten nézegetem :D

Link to comment
Megosztás:

Öö.. a padlólemezre lehet hogy nem jól emlékszem (mintha a Legendák Napján hallottam volna), de ami a motorokat illeti, tuningolt változatról egyelőre szó sincs: a 100lovas 1.4-es az erősebbik változat, van belőle egy ecoFLEX is ami 10kW-al gyengébb... :blush:

Valóban :) A12XEL 51kw, A14XEL 64kw, A14XER 74kw.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.