Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa szervíz/javító


Guest

Recommended Posts

szerintem egy tigra hengerfej le-fel szerelésért nemsok az 50.

akkor szopás, hogy az csak na.

ráadásul ugye: tömitéskészlet, hengerfcsavarok, ebből gyári kő, gépmunka, szelepszárszimering, folyadékok, paszták...

A lényeg lényege, hogy van igenjó hawer szerelősrác.Együtt melóznak esténként, és otthon berhelik meg a vasainkat.Lehet, hogy csak nekünk dolgoznak igenjó áron, de idáig minden melójuk teljesen baráti áron készült el, és maximálisan pontosan.

Van olyan, aki inkább vár 2 hetet és jár gyalog/ahogy sikerül, de csak velük szerelteti az autóját.

Tominak a Vectra komplett mocigenerál 160e.ft volt.......

Tehát náluk valószínűleg megvan a dolog 50e.ft-ból.Nyilván más, teljes munkaidőben dolgozó szervíz ennél sokkal drágábban csinálja amit csinál.Nekem még nem volt dolgom ilyesmivel szerencsére.

Link to comment
Megosztás:

Tigra

68e anyag tönítések vpumpa stb minden

36e lett a gépmunka(odavolt)

vagyis kb 110e

Ezen felül 70e! csak munkadíj Márkaszervízben lenne kb ennyi ( mdíj persze óradíj függő )

Emberem összevissza mondott árat 50e a munka ehhez képest ahogy kiszámoltuk az már 70e lett,30ról volt szó és szerintem az kb reális.nem fizetem meg amíg ,,megtanulja" levenni a hengerfejet 1 nap alatt.

Ja és persze ismerősöm még szerencse mi lenne ha nem ismerném?

mindegy összeszámoltattam eddig mennyi jön haza.

köszi a hozzászólásokat..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdekes kérdésem van a C Corsámmal kapcsolatban. Ajtónyitásnál 1x gomb->vezető ajtó, 2x->gomb minden ajtó. Eddig rendben is volna, de: mind a 4 gomb fönt van és a vezető mögötti ajtót mégsem tudom kinyitni. Az összes többi ajtó hibátlan de ez úgy tűnik megadta magát. Ha egyszer a gomb fönt van miért nem lehet kinyitni??? :D

Se kintről, se bentről

Link to comment
Megosztás:

Na ez is megoldódott. Nagynehezen kiszedtem a zárat amikor (talán utoljára) ki engedte nyitni az ajtót, szétnyitottam és láss csodát 2 villanymotor volt benne. Az egyik a gombot mozgatta+nyitotta volna az ajtót, de másik reteszelte a zárat (na ez nem működött) és nem engedte nyitni az ajtót. Persze a zár szépen össze volt szegecselve, nehogy javítíni lehessen, de egy fúróval hamar szétnyitottam és 1-2 próba után látszott, hogy a retesz csak 20 nyitásból kb csak 1x engedett a vezérlőmotorjának.

A lényeg, hogy sikerült.

Köszi a hozzászólást!

Link to comment
Megosztás:

Na ez is megoldódott. Nagynehezen kiszedtem a zárat amikor (talán utoljára) ki engedte nyitni az ajtót, szétnyitottam és láss csodát 2 villanymotor volt benne. Az egyik a gombot mozgatta+nyitotta volna az ajtót, de másik reteszelte a zárat (na ez nem működött) és nem engedte nyitni az ajtót. Persze a zár szépen össze volt szegecselve, nehogy javítíni lehessen, de egy fúróval hamar szétnyitottam és 1-2 próba után látszott, hogy a retesz csak 20 nyitásból kb csak 1x engedett a vezérlőmotorjának.

A lényeg, hogy sikerült.

Köszi a hozzászólást!

És mit csináltál vele?

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem igazán értem, nekem is C Corsa van, de ott csak egyszer nyomom és mind a négy ajtó nyit egyszerre.

Hogy lehet a távval csak a vezető oldalit nyitni-zárni??

Ez érdekes dolog... :D

Ez előző 5 ajtós Corsámba, nekem is úgy volt, hogy 1 nyitással mindet nyitottam.1X zárásra, lezárt mindent, és 2X-ra rakta rá a reteszt. Abba nem volt riasztó.

A mostani 3 ajtósba,(van riasztó) ha 1X nyomom a nyitót, akkor a vezetőoldalit nyitja, és kikapcsolja a riasztót, a másodikra nyitja a többit, meg a tankajtó zárját is. Ha 1X nyomom a zárást, akkor lezár mindent, és a 2X-ra reteszel, és élesíti a riasztó.

Szóval, nem tudom, hogy függ a riasztótól, vagy nem, de lehetséges... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes dolog... :D

Ez előző 5 ajtós Corsámba, nekem is úgy volt, hogy 1 nyitással mindet nyitottam.1X zárásra, lezárt mindent, és 2X-ra rakta rá a reteszt. Abba nem volt riasztó.

A mostani 3 ajtósba,(van riasztó) ha 1X nyomom a nyitót, akkor a vezetőoldalit nyitja, és kikapcsolja a riasztót, a másodikra nyitja a többit, meg a tankajtó zárját is. Ha 1X nyomom a zárást, akkor lezár mindent, és a 2X-ra reteszel, és élesíti a riasztó.

Szóval, nem tudom, hogy függ a riasztótól, vagy nem, de lehetséges... :D

Ez egyre jobb, a G Astránál volt reteszelés a zárás után 10mp -en belül, itt viszont hiába nyomkodom nincs!

Vajon a TECH műszerrel lehet ezt módosítani?

Felhúzza viszont az ablakot leállított motornál és önmagától visszazár, ha nyitás után fél percig nem nyitom ki kézzel az ajtót. Az Astránál ilyen nem volt!

Szóval felülírható ilyen szinten az ECU?

Link to comment
Megosztás:

Ez egyre jobb, a G Astránál volt reteszelés a zárás után 10mp -en belül, itt viszont hiába nyomkodom nincs!

Vajon a TECH műszerrel lehet ezt módosítani?

Felhúzza viszont az ablakot leállított motornál és önmagától visszazár, ha nyitás után fél percig nem nyitom ki kézzel az ajtót. Az Astránál ilyen nem volt!

Szóval felülírható ilyen szinten az ECU?

:D

hm... ezek megintcsak érdekesek...

Nálam, nem húzza fel az ablakot, csak akkor,ha kulccsal zárom be, és elfordítva tartom, kb 5 mp-ig...

jah, és akkor reteszel is...

Távirányítóval, csak zár, és 2X-ra reteszel...

Hogy az felülírható-e, azt talán majd valami villamosságis "szaki" megmondja...én nemtom... :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ÜDV MINDENKINEK!

Van egy 98-as corsa B 3 hengeres kocsi, 1.0 ecotech.

Próbáltuk az astra módszerrel kiolvasni a hibakódokat, de a csatlakozó máshogy néz ki, és nem találtuk melyik lábakat kell összekötni.

Ha van valaki aki tud segíteni , hogyan tudnánk kiolvasni, azt nagyon megköszönném.

Esetleg, ha a kódtáblázat nem egyezik az astráéval, akkor a kódtáblázat is kellene.

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

ÜDV MINDENKINEK!

Van egy 98-as corsa B 3 hengeres kocsi, 1.0 ecotech.

Próbáltuk az astra módszerrel kiolvasni a hibakódokat, de a csatlakozó máshogy néz ki, és nem találtuk melyik lábakat kell összekötni.

Ha van valaki aki tud segíteni , hogyan tudnánk kiolvasni, azt nagyon megköszönném.

Esetleg, ha a kódtáblázat nem egyezik az astráéval, akkor a kódtáblázat is kellene.

Előre is köszönöm.

Ez nem tudom jó-e neked.

Link to comment
Megosztás:

Ez nem tudom jó-e neked.

nekem is megvan ez, csak azt nem tudom, hogy a corsában melyik 2 lábat kell összekötni.

kipróbáltam pár variánst óvatosan, de ki is durrantottam egy biztosítékot, úgyhogy nem is próbálgattam tovább.

sajna nincs jelezve az A és B láb.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdv mindenkinek!!! Remélem tud valaki segíteni. Van egy 1.3 cdti Corsám. Olyan problémám van vele hogy ha bármilyen fordulatnál megtartom a gázt bármilyen seb fokozatban úgy haladok egy darabig és pl. előzni szeretnék és gyorsítok megtorpan vagy megremeg a motor és utána kezd csak el gyorsítani. Nem tudja valaki hogy mi lehet a baja?? Mostanában elég sűrűn elkezdte csinálni. Segítségeteket előre is köszönöm!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.