Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa szervíz/javító


Guest

Recommended Posts

Olajcsere most volt márciusban, akkor lettem rá figyelmes, hogy ilyen habos-trutymós az egész! A hűtővíz nem tűnik, azzal minden ok! Hogy érted, hogy milyen a kpiufogó gáz? G.

Javasolnám más olaj használatát.A gyári olajról erősen megoszlanak itt a fórumon a vélemények.Az enyém leginkább erősen negatív.

Az Astra F topicban vagy egy téma, ott el tudod dönteni, hogy milyet akarsz a jelenlegi helyére.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Üdv Mindenkinek!

Nemrégiben lettem tulajdonosa egy 98-as évj., 1.2 corsának.

A nagyszervizen már átesett, olaj, olajszűrő, levegőszűrő cseréket már elvégeztem rajta, de a kézifék állíthatósága feladta a leckét!

Kérdésem hogyan is lehet spanolni rajta?

Elméletileg a kézifékkar alatt kellene lennie nem, mint általában, vagy esetleg az utastérből lehet a kárpit alatt???

A hátsó hídon van spanoló,de szerintem az a két kerék arányát állítani hivatott nem de?

Előre is köszönöm a válaszotokat!

ui.: haynes manual service nincs valakinek???

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Üdvözlöm a társaságot, és meg szeretném kérdezni, hogy van -e valahol olyan oldal a neten ahol infokat, esetleg javítási leífást lehetne beszerezni, letőlteni A1-es corsához? Esetleg van e valakinek elektromos kapcsolási rajza, és megosztaná -e velem?

Az infókat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Érdekelne a dolog....

Mennyi pézér adod és milyen állapotú??

Megnézem,de úgy emléxem, hogy teljesen új, nem volt még használva...

De, hogy ne legyen félreértés, Neked a középkonzolnál lévő kis hamutartó betét kell, amit ki lehet venni?

Árban meg megeggyezünk, püben <_<

Link to comment
Megosztás:

Megnézem,de úgy emléxem, hogy teljesen új, nem volt még használva...

De, hogy ne legyen félreértés, Neked a középkonzolnál lévő kis hamutartó betét kell, amit ki lehet venni?

Árban meg megeggyezünk, püben <_<

vagy a első a rádió alatt vagy a két ólés között a könyöklő alatti?

Link to comment
Megosztás:

Megnézem,de úgy emléxem, hogy teljesen új, nem volt még használva...

De, hogy ne legyen félreértés, Neked a középkonzolnál lévő kis hamutartó betét kell, amit ki lehet venni?

Árban meg megeggyezünk, püben <_<

Igen, ami a szivargyújtó mögött van, kicsi és kivehető....

Link to comment
Megosztás:

Következőben kérnék még segítséget: C Corsa, voltam futőművizsgálaton, műszer szerint minden rendben, a lengéscsillapítók és a kormánymű is teljesen rendben.

Ennek ellenére ha rossz úton megyek (pl. egy vasúti átjáró) zörgést hallok előről, de nem tudok rájönni mi lehet ez.

Normál úton simán tompítja az úthibákból adódó rázásokat, de ha nagyon rossz az út, akkor nem olyan szépen -puhán veszi az egyenetlenségeket.

Mi lehet az oka, a futóműben van vmi tipikus jelenség (szilent, persely, stb...) ami ezeknél az autóknál gyenge pont , szét szokott menni és ilyet okoz...?

köszönettel

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.