Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

:huh: én most sem értem.... ez biztos olyan férfi humor... :D

egyébként múlt héten majdnem meghaltam. De csak MAJDNEM! :P

Néztük a Brian életét és valamelyik részén nagyon röhögött a lányom, amin én is elkezdtem mégjobban röhögni és akkor letüdőztem a számban lévő maréknyi gumi maci egy részét. :D nagyon rossz volt, mert egyáltalán nem kaptam levegőt, csak mutogatni tudtam, hgy verjen már valaki hátba. De a lányom még jobban röghögött, mert azt hitte, hogy a röhögéstől térdelek a földön... aztán jött az uram, aki hátba veregetett (még jó, hogy nem baltával) és laza vagánysággal csak ennyit mondott: mi va'? Tüdőre vetted a gumi macit? :lol: na, aztán mégsem fulladtam meg, de ha belegondolok, hogy számoltak volna el az utókornak??? Lányom ennyit mondhatott volna: anyám meghalt. Egy gumi maci ölte meg. És én végig röhögtem a haláltusáját... A férjem meg: özvegy vagyok. Az asszony tüdőre vett egy gumi macit. - nekem viszon hozzám méltó halálom lett volna.. :P

Aztán esküszöm, órákig éreztem, ahogy a gumi maci olvad a tüdőmben :D érdekes érzés volt.

Azóta vadul élek... minden nap megzabálok legalább egy marék gumi macit :P lehet, hogy nem kéne kísérteni az Istent, de én vakmerő vagyok!

ez meg olyan női asszociáció volt a fentiekre... :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Vissza a gyökerekhez B ASCONA c20xe kompressor :P

amúgy köszi jól vagyok sok a meló és kevés az idő az épitgetésre meg hideg van a mühelybe ahol van a verda :D

hali. gyönyörű a kocsi, nagyon tetszik :D ezt is úgy vezeted, mint az előző kocsid? mezítláb :D ?

Amúgy a pótlevegő cucc, úgy néz ki messzi emberkéknek van csak, de még próbálkozok itt Szegeden keresgélni, már legalább a nevét tudom. De konkrétan még nem találtam :lol:

ja Mantababy voltam, csak elfelejtettem átjelentkezni :huh:

Link to comment
Megosztás:

hali

nemtudom hogy érted a fejtsem ki de megpróbálom

adott a c20xe szétborit dugócsere mert kompressziót kell csökkenteni(nyomás fügvénye hogy mennyire csökkentjük a kompressziót) ha már szétvan borítva bépitem a dugattyu talp hütést is.Persze van más megoldás is a kompresszió csökkentésére mint pl közlemez és két hengerfej tömités, de ennek van hátránya is pedig olcsóbb lenne.

Adott a Mercedes eaton kompressor (csavar kompressor)tipus szám:m2710902380) mely az 18 motornál az attétel csökkentése miatt 0.55 bárt tol még a maximum az 0.9 bár

Mivel tudjuk hogy több levegöhöz több nyál is kell nagyobb befecsi szelepek kellenek az 1 bár hoz legalább 440ml. befecsik kellenek

Hogy ez az egész valhogy müködjön kell a vezérlö egység is amit a gorlko tech. töl vettem szabadon progizható bosch alkatrészeket támogat lég mennyiség mérö, beszivott levegö hömérséklet,nyomás érzékelés, gyujtás, befecsik........

dehát elviekben a vezérlő egység akár turbós motort is tudna vezérelni.

a kulönbség az hogy a turbo egy bizonyos idö után tölt még a kompresszor folyamatos dehát alapjárat-tól de a hátulütő a felső f. tartomány ott lényegesen elmarad a turbo mellet

elöny a kompresszor nem heviti ugy a levegőt mint a turbo és nem szükségeltetik a töltött levegö hütése "csak extrém nyomás esetén"

két féle képp lehet beszerelni egyik az mint a turbót (igy kell lefújó szelep is) a másik meg hogya pillango szelepet a kompresszor elé tesszük igy nemtud nyomást gyakorolni a pillangoszelepre és mivel a kompresszor rögtön a szivósoron van, kicsi a nyomás alatti levegö mennyisége hama benyeli a motor és vákum keletkezik(ha bezárjuk a pillangó szelepet)

A játék az ott kezdődik hogy ezt mind elhelyezni összeilleszteni tatrókonzolok stb majd az elektronikát progizni lessz mit KÜZDENI

:huh: ha van még kérdésed vagy másra gondoltál kérdezz

üdv Tas

Link to comment
Megosztás:

:huh: ha van még kérdésed vagy másra gondoltál kérdezz

üdv Tas

Hali nekem csak annyi lenne a kérdésem hogy mikor jönnétek és vinnétel el a c30se mocit??? kezd kicsit útban lenni :D Már 3x hívott haverod és mondta hogy jön de még nem ért ide, pedig már eltelt pár hét, hónap. :lol: na üdv.

jo intezkedek a ho vegen elviszem ok.

udv tas

Link to comment
Megosztás:

Én is anno turbó helyett a mantába ilyenen gondolkodtam, csak még senki nem csinálta meg és elég nehéz lett volna alkatrészeket is szerezni hozzá. Na, kiváncsi leszek a végeredményre. Van már kishazánkban valakinek opelban ilyen működő?

Speed

Tudtommal nincs müködő.

Hát eléggé jól felkellet hogy kössem én is a gatyót rengeteg utánna olvasás komunikálás különbözö tuning cégekkel de ök nem sokat árulnak el ,tobb segitséget nyujtottak a német és az osztrák kolegák,nekem talán annyi a mákom hogy most is kint vagyok ausztriába itt könnyebb az élet az alkatrészek után.Othon sajnos még jó csipp írórol sem hallottam a jó csippek mind külfödik.

Kicsi hazánkhoz képest itt az van hogy szakemberek horor összegért dolgoznak ezért nagyrésze a munkáknak kicsi hazánkba lessz végeztetve.

Nemtudom te milyen mélyen folytál bele de érdemszerü tanácsokat meghalgatom hátha valami fölött elsiklottam.

A leirás amit adtam persze nagyvonalak amit még sok aprósaggal meg kell tüzdelni

:huh:

Link to comment
Megosztás:

Speed

Tudtommal nincs müködő.

Hát eléggé jól felkellet hogy kössem én is a gatyót rengeteg utánna olvasás komunikálás különbözö tuning cégekkel de ök nem sokat árulnak el ,tobb segitséget nyujtottak a német és az osztrák kolegák,nekem talán annyi a mákom hogy most is kint vagyok ausztriába itt könnyebb az élet az alkatrészek után.Othon sajnos még jó csipp írórol sem hallottam a jó csippek mind külfödik.

Kicsi hazánkhoz képest itt az van hogy szakemberek horor összegért dolgoznak ezért nagyrésze a munkáknak kicsi hazánkba lessz végeztetve.

Nemtudom te milyen mélyen folytál bele de érdemszerü tanácsokat meghalgatom hátha valami fölött elsiklottam.

A leirás amit adtam persze nagyvonalak amit még sok aprósaggal meg kell tüzdelni

:huh:

Sajnos nem tudok ÉN sem semmit a motor ilyetén történő átépítéséről, mert mégcsak élőben sem láttam ilyet. Ezért a mantám is megállt a 2.2 Weber karbis cuccnál, anno. Azt hiszem, sőt tuti, hogy Te máris okosabb vagy e téren nálam! :lol:

Én is csak a Himersson, vagy mi ,mantát láttam a neten, de az is volvó motorral volt összerakva.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem tudok ÉN sem semmit a motor ilyetén történő átépítéséről, mert mégcsak élőben sem láttam ilyet. Ezért a mantám is megállt a 2.2 Weber karbis cuccnál, anno. Azt hiszem, sőt tuti, hogy Te máris okosabb vagy e téren nálam! :huh:

Én is csak a Himersson, vagy mi ,mantát láttam a neten, de az is volvó motorral volt összerakva.

az a narancs A manta az turbo és kompressor egybe és ralli elektronika vezérli légtömeg mérö nélküli a srác egyedül szerkesztette a rendszert ami öszhangban tartja a kompressort meg a turbót a volvó csak a blokk a többi egyedi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Kicsit szarban vagyok ezért van néhány motyó amitől S.O.S. meg kell válnom

4 db dugattyú szerintem Pál féle 95,5 -es + kolbenschmidt gyűrűk + csapszegek minden új 20.000.- ért.

ATS CUP felni 15 -ös 7J széles 4 db szép állapotban 25.000.- ért eladó.

Üdv

Dani

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Kicsit szarban vagyok ezért van néhány motyó amitől S.O.S. meg kell válnom

4 db dugattyú szerintem Pál féle 95,5 -es + kolbenschmidt gyűrűk + csapszegek minden új 20.000.- ért.

ATS CUP felni 15 -ös 7J széles 4 db szép állapotban 25.000.- ért eladó.

Üdv

Dani

Az ATS-ekről tudnál képet küldeni?

rtomikukachdsnet.hu

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Kicsit szarban vagyok ezért van néhány motyó amitől S.O.S. meg kell válnom

4 db dugattyú szerintem Pál féle 95,5 -es + kolbenschmidt gyűrűk + csapszegek minden új 20.000.- ért.

ATS CUP felni 15 -ös 7J széles 4 db szép állapotban 25.000.- ért eladó.

Üdv

Dani

szia !! ATS Cup-ról képek engem is érdeklnének na meg persze az adatai is !!! ET szám pl. !!

MSN-em : rabtibus@hotmail.com, email-em rabtibus@citromail.hu

vagy úgyis jó ha megadsz egy linket pl. carstylingon esetleg ha fenn vagy ! :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.