Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Ugyan ez kompletten benne van az így csináldba?

akkor inkább megveszem a könyvet :)

Thx...

Ugyanez, csak felül a magyarázó feliratok magyarul vannak :D

Ja és a kiadó visszahívta a könyvet (mert már kevés volt belőle nekik) úgyhogy csak az ő boltjukban lehetett kapni júliusban... nemtom azóta változott-e a helyzet...

1205 Nagykőrösi 91. 285-6608

Link to comment
Megosztás:

Hát voltam a gumisnál és azt mondta , örüljek ha kapok 10-et darabjáért. Ember, nyár jön. Kérdem tőle polska gumi hogyé ebben a méretben 12 mondja ő .Máshol meg csak himeltek hámoltak. Ha nem kapós akkor várunk a következő télre. Mosthoz barát kintről torony merevitőt 1.7d-hez meg 1.4se-hez ár-9000ft . 8) :arrow: :mrgreen: felni: vetera.hu próba hátha :roll: nem biztos

Ilyen nekem is kellene, milyen tipusú? Hozott végülis?

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez, csak felül a magyarázó feliratok magyarul vannak :D

Ja és a kiadó visszahívta a könyvet (mert már kevés volt belőle nekik) úgyhogy csak az ő boltjukban lehetett kapni júliusban... nemtom azóta változott-e a helyzet...

1205 Nagykőrösi 91. 285-6608

Ezzel az infóval sok energiát és felesleges telefont spóroltál meg nekem :D

köszi..

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek ötlete, hogy hogyan és mennyiért tudnám kicserélni a csúnya egyhangú fehér világításomat a műszerfalban és konzolon szép kékre? (Golf kékre)

Keresem Szegedi pajtásomat, akivel korábban már erről beszéltünk.

8) :) :D

Nem sárga az a fehér? :D

Ugyan nem éppen dízel téma de azért leírom, hogy én még mindig a festéket favorizálom. Conradban kapsz festéket 1200-ért. Több költség nincs csak szerelgetni kell egy kicsit. Régen az F astra tuningban volt erről szó.

Link to comment
Megosztás:

Nem sárga az a fehér? :D

Ugyan nem éppen dízel téma de azért leírom, hogy én még mindig a festéket favorizálom. Conradban kapsz festéket 1200-ért. Több költség nincs csak szerelgetni kell egy kicsit. Régen az F astra tuningban volt erről szó.

...és esetleg ez a folyóirat megvan neked?

Ha már így a nem diesel témánál vagyunk :D :D

Jó, akkor sárga, de olyan sárga, hogy szinte már fehér :P)

Link to comment
Megosztás:

Vagy te értettél félre engem vagy én fogok most rossz választ adni.

Az itteni Tuning topik F astra tuning altopikjában van az írás.

Szerintem fehéren szép lenne, de ságrán ronda. :wink:

Azért "sárga", mert sima "izzó színe" van és az nem fehér, csak úgy hívják. Lehet még LEDezni is, bár az drágább és macerásabb (nekem fehér lesz vmikor, ha ráérek matatni :D )

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nekem is kellene, milyen tipusú? Hozott végülis?

Sajna már rég elment, nemtom milyen tipus volt. A világitáshoz mármint műszerfal , :arrow: én vettem festett izzót boltban :arrow: 1 hétig kék aztán valami fehéres világos kék lett belőle. Röviden szar. :idea: De viszont a festék neve érdekel engem is. :partyman: Ja és ráadásul még a fényerő is kevesebb lett. :Hangman:

Link to comment
Megosztás:

Srácok,

Van valakinek ötlete arra vonatkozólag, hogy motorgenerál után hány km a bejáratós korszak?

Eddig 2800 körül tartok összesen. Hallottam már olyat, hogy 10 ezer, de ettől lehidaltam. Biztos úgy ellustulna a gép, hogy nyugdíjas tempóval tudna csak menni. :)

Mennyi az átlag utazó sebessége egy "uj" szívó diesel motornak Caravan kasznival?

Link to comment
Megosztás:

hello,

opel astra 1,7 dtl 1994,(w0058s),kéken füstöl???!!!!!!

komp.van,olaj 2dl/1000 km,bosch csucsok 20000 km,ora 195 ekm,frissen beállitott elötöltés.

miért füstöl?

miért nem megy?

van valakinek ötlete?

Nem szeretnélek elszomorítani, de a kék füst olajfogyasztást mutat! Tehát a lehúzógyűrű kopott.

Biztos, hogy kéken füstöl? Fűtése jó? Vizet nem melegszik jobban,mint szokott?

Mikor füstöl kéken? Mindíg, vagy csak hidegindításkor?

Link to comment
Megosztás:

nem.

:)

a fütése kiválló (már az astrához képest),a viz pedig inkább hideg marad, 89-92,csak dugóban vagy autópályatempónál.

inditáskor nagy kék füst,és amig be nem melegszik a motor,de addig nem is megy egyáltalán.

az előtöltés most lett beállitva gyári 0,85 re,mert nagyon kormolt.0,7 nél ment nagyon.

az olaj ténylllleg nem fogy,pedig gyári 10w40.

lehet,hogy kéne egy jó adagolós,állitólag az adagolón van egy szelep vagy mi,és azon kell állitani???

Link to comment
Megosztás:

nem.

:)

a fütése kiválló (már az astrához képest),a viz pedig inkább hideg marad, 89-92,csak dugóban vagy autópályatempónál.

inditáskor nagy kék füst,és amig be nem melegszik a motor,de addig nem is megy egyáltalán.

az előtöltés most lett beállitva gyári 0,85 re,mert nagyon kormolt.0,7 nél ment nagyon.

az olaj ténylllleg nem fogy,pedig gyári 10w40.

lehet,hogy kéne egy jó adagolós,állitólag az adagolón van egy szelep vagy mi,és azon kell állitani???

Hát :arrow: gondolatom szerint a hengerfejnél kéne keresgélni, a kék füst :arrow: az oilnak kell lenie :arrow: mivel első inditáskor füstöl ezek szerint már bent van az égéstérben. Oda pedig csak úgy juthatbe ha a szelepszáraknal be csorog, szimering szelepszár vezető csere. De mivel azt írtad hogy nem eszi az oilt ez kicsit érdekes. Azt sem igazán értem hogy nem megy :arrow: de a dizileket hidegen nem is érdemes pörgetni mert oda vágsz a hengerfejnek :arrow: előzmény :?: :?: :?: valaminek lenie kell mert így csak találgatni lehet :idea: az adagolón valóban van 1 szelep :arrow: a fej szelep de azt csak tisztítani vagy csak cserélni lehet szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Hát :arrow: gondolatom szerint a hengerfejnél kéne keresgélni, a kék füst :arrow: az oilnak kell lenie :arrow: mivel első inditáskor füstöl ezek szerint már bent van az égéstérben. Oda pedig csak úgy juthatbe ha a szelepszáraknal be csorog, szimering szelepszár vezető csere. De mivel azt írtad hogy nem eszi az oilt ez kicsit érdekes. Azt sem igazán értem hogy nem megy :arrow: de a dizileket hidegen nem is érdemes pörgetni mert oda vágsz a hengerfejnek :arrow: előzmény :?: :?: :?: valaminek lenie kell mert így csak találgatni lehet :idea: az adagolón valóban van 1 szelep :arrow: a fej szelep de azt csak tisztítani vagy csak cserélni lehet szerintem.

Figyu, még az izzítás lehet a hunyó, hallgass rá, hogy minden henger elindul e, mikor indítasz.

Tehát egyenletesen jár e a motor,mikor beindul, vagy dadog és szét akar esni.

Ez szem.tapasztalat, ekkor izzítógyertya cserés lett a gépem.

Ezután én cserélteem porlasztót stb...

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.