Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Én is raktam az üa csőbe ilyen visszacsapószelepet,jobb lett!

Nem tom már mennyi volt,aluházas cucc,szétszedhető/tisztítható!

Holnap olajscsere,meglátjuk a 15w40-es Metabondot hogy szereti! ;)

Ma meg vettem egy vectra b belsővilágítást! :D

Térképolvasós,két kapcsolós szerintem :blink:

kp125li.th.jpg

Holnap be is építem!

Ha hiszed ha nem pont tegnap mondtam az asszonynak hogy f...sz ki van a belsővilágítással. Idegesít hogy nem lehet oldalanként kapcsolni. Amit vettél azt lehet? Belemegy simán az astrába? Mennyibe kerül?

Ja és ha már beraktad hogy funkcionál? ;) Én ilyen kiváncsi típus vagyok.. :rolleyes:

Módosítva : PoviCsabi
Link to comment
Megosztás:

Hány huf ilyen bontóban? Ezt nekem is cserélni kéne.

Ha hiszed ha nem pont tegnap mondtam az asszonynak hogy f...sz ki van a belsővilágítással. Idegesít hogy nem lehet oldalanként kapcsolni. Amit vettél azt lehet? Belemegy simán az astrába? Mennyibe kerül?

Ja és ha már beraktad hogy funkcionál? :blink: Én ilyen kiváncsi típus vagyok.. :rolleyes:

Elméletileg ez egy B Vectra belsővilágítás lámpája! 2000 volt a bontóban,egy nagy szofita van benne középen(mint az astráéban) és két helyzetjelző izzó a széleiben,amik külön-külön kapcsolhatóak!

Shimán bemegy az astrába,semmi cicó nem kell neki!

Link to comment
Megosztás:

Biztos volt már ilyen, de megkérdezem :rolleyes:

Nem tudtok egy jó adagolóst Bp. XIII és/vagy Vác környékén?

Köszi, ujjzol

Vácon bosch szervíz (merci tóthnál) de ez lehet hogy drága. Én ha ilyen van csomádra megyek a matyókáékhoz (28) 366674

Csabi vagy ha igy nem jo akkor mondj egy cimet és oda teszem :blink:

privibe elmagyarazom ;)

Köszi nagyon ######a, aki akarja az nézze meg , amúgy te mit szólsz a verdához ez olyan színű amilyet mutattál a váci kereskedésbe. Ma van kész a lakatolás hétvégén szerintem kezdik a fényezést... Már most egy picit elcsúsztak az árak, de azért még jó lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Egész pofás kis gép felszereltsége milyen? Légzsák nyilt? A szélvédőnél az A oszlop elég csúnyán néz ki egyenes lesz valaha? :rolleyes:

Nem annyira néztem mert benzines ;)

Azokat meg nem szoktam figyelni annyira :D

Ja tegnap megyek anyosomhoz mondja az asszony furcsa hangja van a gépnek. Nagyot néztem aztán közöltem vele képzelődik ;) Megállok motor jár hallgatozok furcsa zaj, furcsa rezgés, ciripelős szerű hát a tetőkárpit patentje lesz a hibás igencsak, de nagyon idegesítő, a régi ZSUK adott ki ilyen hangot. Nehéz lebontani? Ha nyomom felfele a kárpitot akkor megszünik na de hát örökké nem nyomhatom :blink:

Csabi má nem azééé de az a bal hátso kisablak hogy tört ki? Mert ahogy a képet nézem abban semmi logika nincs. ;)

Link to comment
Megosztás:

Egész pofás kis gép felszereltsége milyen? Légzsák nyilt? A szélvédőnél az A oszlop elég csúnyán néz ki egyenes lesz valaha? :rolleyes:

Nem annyira néztem mert benzines ;)

Azokat meg nem szoktam figyelni annyira :D

Ja tegnap megyek anyosomhoz mondja az asszony furcsa hangja van a gépnek. Nagyot néztem aztán közöltem vele képzelődik ;) Megállok motor jár hallgatozok furcsa zaj, furcsa rezgés, ciripelős szerű hát a tetőkárpit patentje lesz a hibás igencsak, de nagyon idegesítő, a régi ZSUK adott ki ilyen hangot. Nehéz lebontani? Ha nyomom felfele a kárpitot akkor megszünik na de hát örökké nem nyomhatom :blink:

Csabi má nem azééé de az a bal hátso kisablak hogy tört ki? Mert ahogy a képet nézem abban semmi logika nincs. ;)

Belül kartámaszos plüss ,1 lufi(nem nyílt), kp-i zár, szervó, abs, klíma,el abl, ködlámpa,met.fény.

az A oszlopot a szélvédő mellett cseréltük. Tetőkárpitot még nem mahináltam ebben nem tudok hasznos infóval szolgálni...

Link to comment
Megosztás:

Komoly kérdésem van nem tud valaki Gyári opel fagyállot? Ha igen mennyi literje vagy 5literje.

Másik kérdés vitába torkollott valahol az, hogy lehet e tiszta fagyálloval járni (nincs hígitva). Mikor még gyorsasági motorom volt abban csak tömény fagyállo volt zöld színű (ez nem lényeg) Én szerettem mert szerintem jobban leadja a hőt ezt alá is támasztották csak azt monták hogy átveri a hőfokmérőt mivel jobban fel is veszi. Csak azt nem értem mikor a gépet 14.000/pecen pörgettem semmi baja sem(pedig ott volt hőtermelés :blink:) lett 5évig motoroztam mindegyikbe tömény fagyállo volt.

A kérdés lehet tömény fagyálloval járni vagy nem? Dizel géppel. Most nem tömény még ;)

hónap és a kicsike 9éves lesz jön a fékolaj, váltoolaj, fagyállo csere. Szülinapjára kapja :rolleyes:) Vagyis összeszerelési naqpra :D

Hárombol már egy megvan. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én neked 800Ft-ért adnám literjét. Ja és csak literesbe van. Amúgy én is gondolkodom miket mentsek át az én astrámba belőle mielött eladom. Egy biztos hogy végre van 4 ######a téligumim felnistül. :D

Jó volna még az el ablak, de az túl nagy meló nincs kedvem pepecselni vele.Meg akkor már kárpitcsere, akkor meg már üléscsere, és a sportüléseimet semmire nem cserélném le.. ;)

Ja és természetesen eladni vettem csak azért benzines! :blink: (ne nagyon szídjatok meg, de amúgy jó volt egy picit benzinesezni...az a csönd és teljesítmény... mindegy a kúton hamar észheztérnék ;) )Ma vittem át fényezni kb 10 km-re, a szemem kifojt nincs benne még szélvédő :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az fincsi lehetett :rolleyes: Bukósisakod nem volt kéznél? :D

Teszel majd fel képeket, ha kész lesz?

Komolyan mondom 5-ös voltam helyesírásból (nem fizettem le senkit) de ezt nagyon benéztem. :blink: Most vannak átmeneti képeim a kilakatolásról majd holnap kiszedem a telcsimből aztán szerintem jövő hétvégére teljes készültség lesz.. ;) remélem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.