Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Ne gyilkold. És sok a trafi. Amugy birja a 150 et.

wow... Nem is gyenge. Még nem volt kihúzva 140 fölé. De 1szer még amikor fater vezette a kocsit akkor volt egy élesebb helyzet előzés szempontjából amikor a kedves 3as golfos elkezdte akkor tolni amikor mellette volt az autó szembe meg jöttek és 88-90ig lett húzva 3asból. de akkor már minden baja volt szegénynek

Link to comment
Megosztás:

wow... Nem is gyenge. Még nem volt kihúzva 140 fölé. De 1szer még amikor fater vezette a kocsit akkor volt egy élesebb helyzet előzés szempontjából amikor a kedves 3as golfos elkezdte akkor tolni amikor mellette volt az autó szembe meg jöttek és 88-90ig lett húzva 3asból. de akkor már minden baja volt szegénynek

Vannak ilyenek... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

wow... Nem is gyenge. Még nem volt kihúzva 140 fölé. De 1szer még amikor fater vezette a kocsit akkor volt egy élesebb helyzet előzés szempontjából amikor a kedves 3as golfos elkezdte akkor tolni amikor mellette volt az autó szembe meg jöttek és 88-90ig lett húzva 3asból. de akkor már minden baja volt szegénynek

Nem versenyezni vele! Nem tesz jót az autódnak, és árt az egészségnek is!!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ehhh XD tényleg rosszul fogalmaztam... szal sebességben mennyit lehetne kihozni belőle? XD :rolleyes: ;) ;)

Én tavaly ahol lehetett is haladni toltam neki kilóharminccal és csak 30 mérföldkővel volt rövidebb a táv nekem mint neked...

Link to comment
Megosztás:

Dehogy versenyzek 90-100 kötzött nyomom országúton.

Én újabban még néha 90-nel se megyek csak ha már unom a tötymörgést, kicsit félek, hogy levillantanak. Az autópályát szinte folyamatosan 120-130 közt bírta gond nélkül pedig nem álltam meg sehol pihenőzni és tegyük hozzá az a 400 km az 400 km ebben a jó lágy időben...

Link to comment
Megosztás:

Én újabban még néha 90-nel se megyek csak ha már unom a tötymörgést, kicsit félek, hogy levillantanak. Az autópályát szinte folyamatosan 120-130 közt bírta gond nélkül pedig nem álltam meg sehol pihenőzni és tegyük hozzá az a 400 km az 400 km ebben a jó lágy időben...

Igen az azért nem kevés 1 húzamba a motornak. De az őszintét megmondom 1 hónapos jogsim van és én se kockáztatom szal 90-100között húzom. Fölé nem megyek soha. Jó kis régi OHC motor van benne ami sztem bírná a nyúzást de úgy vagyok vele ha nem muszáj akkor miért nyomjam neki. én szeretek vele úgy megállni hogy na ma nem kínoztam meg.

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: ;) Ma vettem észre hogy a kocsi kilóméter számlálója rég túllépte a 370000. Km.-et. És még most sem köhécsel. Jó picit füstöl de azért húz mint a disznó :lol: Hát mondhatjuk valóban.: Opel sosem kop el :lol:

Hát te a môgôtted jôvö autóból vezetsz, hogy csak most láttad meg??? :lol:

Ha nem kekszeled az az autó még sokat ki fog bírni, amugy én 230valahányezer-nél voltam kétségbeesve, de a fórumon megnyugtattak, hogy ez még új autó ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát te a môgôtted jôvö autóból vezetsz, hogy csak most láttad meg??? ;)

Ha nem kekszeled az az autó még sokat ki fog bírni, amugy én 230valahányezer-nél voltam kétségbeesve, de a fórumon megnyugtattak, hogy ez még új autó :rolleyes:

Nem a mögöttem levő autóból vezetek XD :lol: Csak tegnap ahogy pucolgattam a műszerfalat úgy nézem és leesett hogy milyen sok is az. Főleg egy 15 éves ótótól. Nem kekszelem szét a motorját. Első saját kocsi, de valahogy úgy akarom alakítani hogy az utolsó is legyen, mert más nekem nem kell. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ebben teljesen megegyezünk :rolleyes: ( csak Október óta van meg, de amennyire gazdaságos.... ;) )

Igen. Tényleg gazdaságos. sok cucc fér bele nem zabál úgy mint 1 vett malac. És mondják sokan hogy "családi autó". Igaz... családi autó de van 1 fiatalos feelingje ami olyan mássá teszi az egész kocsit. És nem csak egy szimpla családivá. ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen. Tényleg gazdaságos. sok cucc fér bele nem zabál úgy mint 1 vett malac. És mondják sokan hogy "családi autó". Igaz... családi autó de van 1 fiatalos feelingje ami olyan mássá teszi az egész kocsit. És nem csak egy szimpla családivá. :rolleyes:

Akkor szakadt le a pofám mikor úgy az elsô, mint a hátsó felfüggesztést felújitottuk valamint a munkadíjat 24000HUF-nak megfelelô román pénzecskébôl sikerült megoldanom...egyszóval ez az autó ingyen van ;)

Link to comment
Megosztás:

"Nem versenyezni vele! Nem tesz jót az autódnak, és árt az egészségnek is!!!"

Mondja ezt egy olyas valaki,akinek a szolid külső megjelenésű caravanjában egy C20NE dohog. :rolleyes:

Pontosan azért mondom én! Keményebb előzéseknél könnyen póruljárhat aki nem jól méri fel a lehetőséget, és ráadásul tartalék kraftot sem tud mozgósítani. Ha valaki nehezen tűri a kamoinok mögötti tempót (mint én) akkor vegyen erősebb autót... Ma már nem ár kérdése ezen a szinten...

Link to comment
Megosztás:

Pontosan azért mondom én! Keményebb előzéseknél könnyen póruljárhat aki nem jól méri fel a lehetőséget, és ráadásul tartalék kraftot sem tud mozgósítani. Ha valaki nehezen tűri a kamoinok mögötti tempót (mint én) akkor vegyen erősebb autót... Ma már nem ár kérdése ezen a szinten...

hát az 1.7D motort ha nem tapossák agyon akkor van tartalék erő. Jaj Jaj de még mennyi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát az 1.7D motort ha nem tapossák agyon akkor van tartalék erő. Jaj Jaj de még mennyi. ;)

Pontosan melyik Lóra gondoltál az Ötvenhétből? ;)

A saját tapasztalatom szerint lehetne még néhány telivér a ménesben, néha elkélne a segítségük. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pontosan melyik Lóra gondoltál az Ötvenhétből? B)

A saját tapasztalatom szerint lehetne még néhány telivér a ménesben, néha elkélne a segítségük. :rolleyes:

57 ló??? Hát... akkor a tiedből 3 ló elszaladt?? ;) ;) :lol: :lol: :lol: mert az enyém 44 Kilowattos és átszámítva 60 paci. Aztán ha az ember vigyáz rá az a 60 ló nem 60 sovány gebe 60 lipicai :D

Link to comment
Megosztás:

57 ló??? Hát... akkor a tiedből 3 ló elszaladt?? :rolleyes: ;) ;) :lol: :lol: mert az enyém 44 Kilowattos és átszámítva 60 paci. Aztán ha az ember vigyáz rá az a 60 ló nem 60 sovány gebe 60 lipicai :D

Az az érzésem, hogy a ménesemből nem csak 3 szaladt világgá. :lol: Egyébként szó szerint vettem az 1.7 D jelzést, mert az valóban csak 57 LE, a DR már, azzal az ominózus hárommal, erősebb (bár ember még nem tudta megindokolni, hogy mitöl). B)

Link to comment
Megosztás:

Az az érzésem, hogy a ménesemből nem csak 3 szaladt világgá. :lol: Egyébként szó szerint vettem az 1.7 D jelzést, mert az valóban csak 57 LE, a DR már, azzal az ominózus hárommal, erősebb (bár ember még nem tudta megindokolni, hogy mitöl). :lol:

DR??? őh nagy Opeles vagyok hé de most ezzel újat mondtál. Mi az a DR? ;) ;) :lol: ez nekem kimaradt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

DR??? őh nagy Opeles vagyok hé de most ezzel újat mondtál. Mi az a DR? ;) ;) :lol: ez nekem kimaradt :rolleyes:

Motor kót.

17D = 57 LE

17DR = 60 LE

C14NZ = 60LE

C14SE = 80Le

Ésígytovább. :lol:

A motorszám része, ezzel keztődik. Így lehet beazonosítani a motor pontos típusát, kiépítettségét, működési rendszerét. Az alvázszámok is hasonlóan "beszédes számok" -ból álnak. A karosszéria változattól a gyártási év, hely, sokmindent elmondanak.

Link to comment
Megosztás:

Motor kót.

17D = 57 LE

17DR = 60 LE

C14NZ = 60LE

C14SE = 80Le

Ésígytovább. :lol:

A motorszám része, ezzel keztődik. Így lehet beazonosítani a motor pontos típusát, kiépítettségét, működési rendszerét. Az alvázszámok is hasonlóan "beszédes számok" -ból álnak. A karosszéria változattól a gyártási év, hely, sokmindent elmondanak.

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa éééértem már.;) köszi az okítást. :rolleyes: Akkor nekem 1.7DR motor van benne ezexerint. De még megkuksizom a motorkódot.;) Olvastátok már a totalcar oldalán a kombi astráról azt a kis írást? " olcsó családi partner... " címen? vannak abba is érdekességek

Link to comment
Megosztás:

Olvastátok már a totalcar oldalán a kombi astráról azt a kis írást? " olcsó családi partner... " címen? vannak abba is érdekességek

Körbenézegettem de ilyen cím alatt nem találtam egy írást sem, tudnád kicsit pontosítani? Milyen érdekességekre gondolsz? Azzal a 60 lóval húz mint a disznó? Hm, nekem a 68 lóval se úgy vettem észre vagy csak egyszerűen nem érzem annyira a gyorsulást. 1.8 GTE, 1.9/2.0 OPC -na az húz barátom! Csak ember legyen a volánnál aki kordában is tudja tartani azt a ménest...

Link to comment
Megosztás:

Körbenézegettem de ilyen cím alatt nem találtam egy írást sem, tudnád kicsit pontosítani? Milyen érdekességekre gondolsz? Azzal a 60 lóval húz mint a disznó? Hm, nekem a 68 lóval se úgy vettem észre vagy csak egyszerűen nem érzem annyira a gyorsulást. 1.8 GTE, 1.9/2.0 OPC -na az húz barátom! Csak ember legyen a volánnál aki kordában is tudja tartani azt a ménest...

Figyu... Én úgy érzem hogy húz mint a disznó, most lehet azért mondom mert 1 hónapja vezetem mert 1 hónapos kb a jogsim, és előtte meg egy kivénhedt swiftet vezettem amíg tanultam. És nekem az volt az amit megszoktam. Küldöm a linket amúgy.: http://totalcar.hu/tesztek/fastratd/

Az érdekeset úgy értem hogy... soxor fikázza az író és érdekes hogy milyen dolgokat ír.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.