Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Na meg aztán olyat se nem találok a nyeten, hogy szerlési kézikönyv. Tud valaki esetleg tippet '93-as Astra Caravan-hoz (motor 1,7 diesel, motorkód: 17DR)???

http://www.teszvesz.hu/item488062676_opel_...gy_csinald.html

Biztos van még máshol is. B)

Javítva: A második link lopott anyag.

Javítva2: Újan: http://ncs.sunbooks.hu/cgi-bin/ncommerce3/...0585&abc=qz

http://www.maroti.net/products/product_49.html

Link to comment
Megosztás:

Na meg aztán olyat se nem találok a nyeten, hogy szerlési kézikönyv. Tud valaki esetleg tippet '93-as Astra Caravan-hoz (motor 1,7 diesel, motorkód: 17DR)???

De ha esetleg megelégszel az on-line változattal is, akkor ;) Remélem műkszik a letöltés, én nem próbáltam. :blush: Sorry, a link nem műkszik, amúgy is ha jól látom fent ilyet nem szabad linkelni. Bocs. :D B)

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

De ha esetleg megelégszel az on-line változattal is, akkor klikk ide.. Remélem műkszik a letöltés, én nem próbáltam. ;)

Jó hogy minden oldalon ki van írva: B)

Az oldal tiszteletben tartja a szerzői és szomszédos jogokat. Elítéli mindazokat, akik ezeket a jogokat megsértik. A semmilyen formában nem támogatjuk a különféle magyar és idegen nyelvű kiadványok letölthetőségét. Folyamatosan figyeljük és törölni fogjuk honlapunkról az esetleges jogsértésre vonatkozó minden információt.

Link to comment
Megosztás:

Jó hogy minden oldalon ki van írva: B)

Az oldal tiszteletben tartja a szerzői és szomszédos jogokat. Elítéli mindazokat, akik ezeket a jogokat megsértik. A semmilyen formában nem támogatjuk a különféle magyar és idegen nyelvű kiadványok letölthetőségét. Folyamatosan figyeljük és törölni fogjuk honlapunkról az esetleges jogsértésre vonatkozó minden információt.

Igen látom , olvastam is, már levettem, elnézést kérek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Feladom. :headshotsmiley:

Ha erre gondolsz: Az oldal tiszteletben tartja a szerzői és szomszédos jogokat. Elítéli mindazokat, akik ezeket a jogokat megsértik. A semmilyen formában nem támogatjuk a különféle magyar és idegen nyelvű kiadványok letölthetőségét. Folyamatosan figyeljük és törölni fogjuk honlapunkról az esetleges jogsértésre vonatkozó minden információt. Olvastam! B) DE én nem akarom feltölteni a könyvet! Csak megjegyeztem, hogy megvan! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez már nem az OFF-olás kategóriája hanem a szoftverbűncselekményeké. B) ;)

Kösz Sanci! Nem elég hogy a szoftverrendőrség itt dörömböl az ajtón, akkor még jössz te is! Amúgy én kivettem a hsz-emből az amúgy sem működö linket, de Tápiéhoz nem férek hozzá. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Kösz Sanci! Nem elég hogy a szoftverrendőrség itt dörömböl az ajtón, akkor még jössz te is!

Dehogy megyek, gondolom van elég vendéged, messze van nekem Győr anyagiban. :blush: B) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha erre gondolsz: Az oldal tiszteletben tartja a szerzői és szomszédos jogokat. Elítéli mindazokat, akik ezeket a jogokat megsértik. A semmilyen formában nem támogatjuk a különféle magyar és idegen nyelvű kiadványok letölthetőségét. Folyamatosan figyeljük és törölni fogjuk honlapunkról az esetleges jogsértésre vonatkozó minden információt. Olvastam! ;) DE én nem akarom feltölteni a könyvet! Csak megjegyeztem, hogy megvan! :blush:

Akkor már csak értelmezésbeli gondok vannak.

Mindegy nem idegesítem magam tovább. B)

Link to comment
Megosztás:

Sztem megoldható, de a gázolaj megdermedése ellen nem sokat segít, mivel csak a motort melegíti. Sztem ilyenkor dermedésgátló kell a gázolajba (vagy benzin, vagy az autósboltokban, nagyáruházakban kapható dermedésgátló), ill. nézd meg, hogy műxik-e a gázolajszűrőd fűtése. Ezt úgy tudod megnézni, hogy 0 fok körüli, vagy az alatti hőmérsékleten a kocsi beindítása után egy műszerrel megméred, hogy a gázolajszűrőre menő vastagabb vezetékeken (barna, sárga-piros ha jól rémlik) van-e 12V, ill. leállítás után lehúzod ezeket a vezetékeket, és rámérsz ellenállásmérés állásban a szűrő csatijaira. Ha nem végtelennek méred, akkor elvileg műxik.

A 12 Volt nem jött le a vezetéken. Mi a javaslat? Talán biztosíték? Melyik bizti tartozik ide?

A fekete dobozban találtam 2 biztit (10 és 30 A) és három relét, a biztik jók...

Link to comment
Megosztás:

Motortérben keresgess egy fekete dobozt az aksi meg a víztartály közt, abban kell lennie.

Attól nem oldódik meg semmi sem. B)

Annak a PDF cuccosnak a scanje nem a legjobb, nehezen olvasható és mit ne mondjak nem a legrészletesebb. Ha nem erre gondoltál (amire én is) akkor nincs mit keresni...

Link to comment
Megosztás:

Motortérben keresgess egy fekete dobozt az aksi meg a víztartály közt, abban kell lennie.

Annak a PDF cuccosnak a scanje nem a legjobb, nehezen olvasható és mit ne mondjak nem a legrészletesebb. Ha nem erre gondoltál (amire én is) akkor nincs mit keresni...

Nem a legjobb a minősége! B) Csak megjegyeztem, hogy megvan! De nem használom, mert tényleg nem valami részletes.

Link to comment
Megosztás:

Motortérben keresgess egy fekete dobozt az aksi meg a víztartály közt, abban kell lennie.

Annak a PDF cuccosnak a scanje nem a legjobb, nehezen olvasható és mit ne mondjak nem a legrészletesebb. Ha nem erre gondoltál (amire én is) akkor nincs mit keresni...

A fekete dobozban találtam 2 biztit (10 és 30 A) és három relét, a biztik jók...

Link to comment
Megosztás:

Abban a dobozban 5 vagy 6 darab biztosítéknak a helye van. Na most az asszem a rugótoronyhoz van hozzáfogatva és majdnem éri a vízkiegyenlítő tartályt tehát valszeg nem a legjobb helyen kerested. Szerintem jobb ha végignézed az összes dobozt (beleértve a műszefal aljánál is a biztosítékos táblát) és megnézed melyik bizti éghetett ki.

Link to comment
Megosztás:

Attól nem oldódik meg semmi sem. B)

Tudok gratulálni az olyan f@szfejeknek,akik erre verik a makkost,hogy egy könyvet valaki bescanelt és esetleg elérhetővé teszi mások számára is...és ha megcsinálom ebookban?Hmm?Totál semmi közük hozzá,csak ebben a tetves országban mennek a nyakadra,az senkit nem zavar hogy "fent" mennyit lopnak el.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.