Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Diziles cartársak!

Pár hete Sanci felhívta a figyelmem a turbó hűtőjének beolajosodására. A rávezető csőben, de a hűtőben is egyaránt találtam olajat. Namostmár....viszonyítási alapom nincs, hogy esetleg mennyi lehet benne de szvsz amióta az autó szíve dobog nem volt az neki kipucolva. Valaki rajtam kivül még bajlodott az autó ezen részével? (Ha igen érdekelne mit talált ott)

Link to comment
Megosztás:

Diziles cartársak!

Pár hete Sanci felhívta a figyelmem a turbó hűtőjének beolajosodására. A rávezető csőben, de a hűtőben is egyaránt találtam olajat. Namostmár....viszonyítási alapom nincs, hogy esetleg mennyi lehet benne de szvsz amióta az autó szíve dobog nem volt az neki kipucolva. Valaki rajtam kivül még bajlodott az autó ezen részével? (Ha igen érdekelne mit talált ott)

Én inkább meg sem nézem. <_<

Link to comment
Megosztás:

Diziles cartársak!

Pár hete Sanci felhívta a figyelmem a turbó hűtőjének beolajosodására. A rávezető csőben, de a hűtőben is egyaránt találtam olajat. Namostmár....viszonyítási alapom nincs, hogy esetleg mennyi lehet benne de szvsz amióta az autó szíve dobog nem volt az neki kipucolva. Valaki rajtam kivül még bajlodott az autó ezen részével? (Ha igen érdekelne mit talált ott)

Nekem semmi olaj nincs a turbó hűtőjében <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztos szuperül :lol: míg meg nem kergül a vezérlés és lesz ám szelepszár hajtogatás <_<

Tapasztalat.. :lol:

Tudod, szombat este egy idegen városban, nem egyszerű dizel himbához jutni. Ezt sikerült szerezni, és a törés után pár órával már ujra ketyegett a düzil.

Köszönet érte a gumis srácnak aki beszerezte, Bence Lacinak, és M. mantának a szerelésért. Mindenki másnak a segitségért.

Link to comment
Megosztás:

Tudod, szombat este egy idegen városban, nem egyszerű dizel himbához jutni. Ezt sikerült szerezni, és a törés után pár órával már ujra ketyegett a düzil.

Köszönet érte a gumis srácnak aki beszerezte, Bence Lacinak, és M. mantának a szerelésért. Mindenki másnak a segitségért.

Hogy sikerült eltörni? Lemaradtam valamirôl? <_<

Link to comment
Megosztás:

Képeket csinálhattatok volna a hekkelésről. Rég láttam már dűzelt szétborítva. <_<

Nem volt szétborítva. Csak a szelepfedél lett leszedve, és Ice Laci vékony nőies ujjaival, pár csavarhúzó és egy arra tévedt szemöldökcsipesz segítségével betuszkolta a helyére a cserehimbát.

Mindezt lámpafénynél, enyhén ittas állapotban. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem volt szétborítva. Csak a szelepfedél lett leszedve, és Ice Laci vékony nőies ujjaival, pár csavarhúzó és egy arra tévedt szemöldökcsipesz segítségével betuszkolta a helyére a cserehimbát.

Mindezt lámpafénynél, enyhén ittas állapotban. :lol: :lol:

Azért kellett volna. Mert én csak vez teng ház lebontással csináltam eddig. :lol:

Ittasan meg sose. <_<

Link to comment
Megosztás:

Tudod, szombat este egy idegen városban, nem egyszerű dizel himbához jutni. Ezt sikerült szerezni, és a törés után pár órával már ujra ketyegett a düzil.

Ha szólsz előre, hogy ez lesz az esti terved Mackóval küldök egy fél zacskónyit.. :lol: <_< :lol:

Hogy sikerült eltörni?

No igen. Nem épp üzemszerű használat során, simán feladta az egyik himba.

Nagyjából ugyanúgy ahogy nekem, a kelleténél jobban pörgött.. :lol:

Karcsi! 1 himbáért nem kell kikapni a tengelyt :) egy kis erőszakolással a helyére lehet küzdeni.. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha szólsz előre, hogy ez lesz az esti terved Mackóval küldök egy fél zacskónyit.. :D :lol:

Nagyjából ugyanúgy ahogy nekem, a kelleténél jobban pörgött.. :lol:

Karcsi! 1 himbáért nem kell kikapni a tengelyt ;) egy kis erőszakolással a helyére lehet küzdeni.. :lol: :lol:

bazze... én 20 évesen nem pörgetem így a dizilt. :lol: méghogy nőjjek fel :) Lehet hogy ha tyurbós lenne én is nyomnám a szemét kifelé? <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

Karcsi! 1 himbáért nem kell kikapni a tengelyt :lol: egy kis erőszakolással a helyére lehet küzdeni.. :lol: <_< :lol:

Nem kivenni akartam a tengelyt, hanem levenni a teng házzal együtt.

A dizil kadettemon anno 7 db tört el 2X is. Én inkább levettem.

Link to comment
Megosztás:

Értsd jól, na.. <_<

Na persze ha (szinte vagy) az összeset cserélni kell akkor mindegy ha szétszeded de 1-ért kár szétbombázni. Viszont akkor már a vezérlés el van menve ha törik mind.. Fr@nc bele... :lol:

Link to comment
Megosztás:

bazze... én 20 évesen nem pörgetem így a dizilt. :lol: méghogy nőjjek fel :D Lehet hogy ha tyurbós lenne én is nyomnám a szemét kifelé? :lol: :)

20 évesen én sem. <_< De már elmultam 41. :lol: :lol:

Amugy, jól esett :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.