Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

miért pont ilyet vettél a 28millió fajta közül? :-)

kérjük a képeket!

A fiatalember elég jó hírnek örvend itt Kecskeméten, sok munkáját láttam, hallottam, ezért fordultam hozzá segítségileg.Aztán először úgy volt, hogy csinál 1t nékem, de minő mák, éppen volt nála raktáron egy origi dob, aminek a végei még jobban is tessettek, mint amiket felajánlott korábban.Szal hát így lett nékem ULTER dobom.Amúgy lengyel gyártmány, és nem csak a vég az, amit a cég a gyárt, hanem a komplett dob az.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A fiatalember elég jó hírnek örvend itt Kecskeméten, sok munkáját láttam, hallottam, ezért fordultam hozzá segítségileg.Aztán először úgy volt, hogy csinál 1t nékem, de minő mák, éppen volt nála raktáron egy origi dob, aminek a végei még jobban is tessettek, mint amiket felajánlott korábban.Szal hát így lett nékem ULTER dobom.Amúgy lengyel gyártmány, és nem csak a vég az, amit a cég a gyárt, hanem a komplett dob az.

értem. képet azért tehetsz fel :P

megnéztem a cég honlapját, ez az astra specifikus, vagy az univerzális fajta?

Link to comment
Megosztás:

értem. képet azért tehetsz fel :D

megnéztem a cég honlapját, ez az astra specifikus, vagy az univerzális fajta?

Kép holnap, mert akkor vakarom ki a szépségem a heti motschokból.Én is néztem a cég honlapját, de nekem nem annyira akart műxeni a göredülőmenü szakasz. De hogy mennyire típusspecifikus, hát nem t'om.Az enyémen szépen áll! :P

Link to comment
Megosztás:

Készen van az én dobom is!

Olyan mint Wolfié, elvileg ilyen dob 3 jött az országba, abból kettő fel is van szerelve a mi gépeinkre.

Élvezkedtem is vele rendesen :P

A hangja nagyon jó lett, igaz még elég érces, de majd beérik.

Ha Wolfi feltölti a gépre akkor hamarosan lesznek képek is. (előre is köszi)

A régi éppen csere érett volt már.

Link to comment
Megosztás:

Nna végre!Most már tényleg olyan a hangja a gépnek ,mint amilyet mindig is szerettem volna.Pár hónapja felrakattam egy Ulter sport hátsódobot,amivel azért már jobb lett a hangja,de még nem az igazi.Csak egészen magas fordulaton mutatta meg mit tud,egyébként alig lehetet hallani.Ma reggel kiszedettem a középső dobot(kati maradt) és így már igen!!!Teccik:-)

Mivel 1,4-es 8V-es nem az a zavaró idegtépő hang,hanem qrwa jó,pont ilyet akartam.Már alapjáraton is lehet érzékelni,és alacsonyabb fordulaton is dörmögősebb,de azért nem a szomszédébresztő amitől tarottam.

OFF Holnap sötétítés,kedden új téli gummák(Bridgestone),meg vagyok elégedve.Remélem addig nem töröm össze a nyári gummákkal,mert csúszkálok rendesen:-(

Link to comment
Megosztás:

Felkerült végre egy normális hangú sportdob a GSI-re is.Hazafelé volt is autókázás, mert elég hamar megjött a hangja! :mrgreen:

Síma 1Xű átlagdob, normálisan, és igényesen megcsinálva, DTM ovál véggel.Jól néz ki!legalább is nekem tessik.Később majd foto is lesz.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.