Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mivel ez már mágia és varázslás kategória, ennyi az ára.Kell v. nem kell?h nem kell, viszi más...... :lol:

:) :) :)

Azért dúrva: anyag költség kb 200Ft, hatékonyság zéró, duma hozzá óriási (marhaság), viszont a haszon k....va nagy.....

Hiszékeny ember meg akad bőven..... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért dúrva: anyag költség kb 200Ft, hatékonyság zéró, duma hozzá óriási (marhaság), viszont a haszon k....va nagy.....

Hiszékeny ember meg akad bőven..... :)

Pedig a képlet egyszerű lenne, 4-2-1 leömlő, 50-es csővel sportkati utána síma középdob, és hátra egy sportdob.Utóbbi hangja ízlés kérdése.Mellé egy nyitottabb szívóoldal, sportbetétszűrővel, és máris dinamikusabb a gépsárkány.Szerintem.

A katalizátor persze elhagyható....... :)

Link to comment
Megosztás:

Apááám :lol: Van egy 27 évvel ezelőtti fényképem, ilyet kaptam karácsonyra! Akko már elég rég kezdtem a tuning szakmát :) :) :)

Én sem tudtam hogy mi lapul a szekrényben... MOSTANÁIG. :lol: :lol:

( Ez olyan terminátoros, élienverszuszpredátoros szöveg volt nem? :D )

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Astra F tulajok...

Szeretnék mind a két oldalra kipuffot, mint ahogy ennek a kocsinak is van:

img5705jv6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Viszont tegnap alánéztünk a kocsinak és a leendő kipuff helyén megy el a tankbeöntőtöl jövő benzincső, ami mellé nem kellene rakni egy forró kipufogórendszer egyik elemét sem.

Látott, hallott, csinált már valaki hasonlót és ha igen hogy oldotta meg?

mindenféle megoldás érdekell, nekem ötletem sincs hogy hogyan lehetne megvalósítani a dolgot. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy szokás. A rendes dobra egy dupla krómvég és a dupla krómvég mögött ráheggesztett cső fut a túloldalra, behajlít 90 fok és dupla krómvég oda is. Ennyi.

Ja meg lökhárító kivág szépen, nem csúnyán. Egyébként bármelyik kipufogós pár perc alatt meg tudja oldani.

Tehát nem muszáj két dobot használni, elég ha egyből csinálunk két kivezetést?

Mert ilyet már találtam:

815316387asd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

csak ezzen az a baj hogy az Astra-n nem fér el. A pótkerék dobja miatt nincs elég hely és szerintem a lökös és a dob között sincs annyi hely hogy ott egy kipufogócsövet el lehessen vinni úgy hogy nelátszon... Mögötte meg mint már írtam ott a tankbetöltő cső. :lol:

Találtam egy pontót hasonló kipufogóval a carstyliongon, mint az a Remus, de ott a puntoknak nincs akkora kiugrás a pótkeréknek. :lol:

51124_1212048043.jpg

Link to comment
Megosztás:

Aham... Akkor mindjá írok neki PÜ-t, hátha van a megoldásról képe. :lol:

Köszi az infót. :)

Arra figyeljetek, hogy ne csak kamu legyen a jobb oldalon...nincs annál hülyébb látvány amikor hidegben az egyikből dől a pára a másikból meg 1-2 pamacs néhha kipöffen :lol:

Link to comment
Megosztás:

képem sajnos nincs róla...Olyan rég volt már, hogy nem is emléxek rá, hogy ki csinálta... :lol:

Viszont egy dob volt, de a dobon belül két kamra volt...és így lett kettéválasztva a kivezetés...

A dob hasonlóan nézett ki mint egy gyári, csak egy cső ment ki belőle szembe, aztán egy meg a másik oldalra...ott arra kell figyelni, hogy a tank is ott van, és nem tudni mennyire jó neki ott a meleg...mondjuk nekem nem volt gond...

Aztán Tom 1.4-ijén volt...lehet neki van képe róla... :lol:

Link to comment
Megosztás:

képem sajnos nincs róla...Olyan rég volt már, hogy nem is emléxek rá, hogy ki csinálta... :)

Viszont egy dob volt, de a dobon belül két kamra volt...és így lett kettéválasztva a kivezetés...

A dob hasonlóan nézett ki mint egy gyári, csak egy cső ment ki belőle szembe, aztán egy meg a másik oldalra...ott arra kell figyelni, hogy a tank is ott van, és nem tudni mennyire jó neki ott a meleg...mondjuk nekem nem volt gond...

Aztán Tom 1.4-ijén volt...lehet neki van képe róla... :lol:

És a dob hova volt rakva? a gyári helyére volt fogatva és onnan megkerülte a pótkerékdobot és kijött a másik oldalon? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.