Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

a folytás nem mindegy...meg hogy milyen hosszú úton távozik a gáz...

Aham... meg ez a megkerüléses módszer egyébként is sántít kicsit... ugye az a cső ami egyenesen megy ki a bal oldalon sokkal rövidebb lesz mint a megkerülős... Szal azon több puff fog jönni mint jobb oldalt... Valahogy kikéne találni ezt máshogyan... Majd megoldjuk valahogy... Én azthittem hogy neked két dob volt.

Tenksz az infót, megoldjuk valahogy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://www.magnaflow.com/02product/02muffler.asp

Valami, valakinek esetleg? Nagyon úgy néz ki rendelek külföldről pár dolgot.

http://www.magnaflow.com/wideopen/wideopen.asp

Szerintem kicsit jobb mint az itthoni kisiparosok által összedobott valamik. És nem mérik túl drágán sem. Sőt...

Honnan fogsz rendelni az usa-ból vagy esetleg németből mert az ebay.de is tele van velük.Engem érdekelne egy kat de csak 25.-én este derül ki hogy szükségem lesz e rá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Honnan fogsz rendelni az usa-ból vagy esetleg németből mert az ebay.de is tele van velük.Engem érdekelne egy kat de csak 25.-én este derül ki hogy szükségem lesz e rá. :lol:

USA-ból gondoltam, de egyelőre tolódik a projekt. Nem találtam értelmes áron szállítási lehetőséget. ~300 dolcsis árura nincs kedvem fizetni 6-800 dollár fuvardíjat (sajnos ezek az alkatrészek sem térfogatban sem tömegben nem mondhatók kicsinek :lol: ), másrészt a forint-dollár árfolyam sem a jó irányban változott túl nagyot az elmúlt hónapokban.

Nézegettem EU-ban is de itt meg jóval drágábbak, úgyhogy nem vagyok beljebb.

Vagy kellene valaki aki elcsónakázik amcsiba, vagy sokan kellene rendelni és akkor valamivel olcsóbb lehetne.

Link to comment
Megosztás:

USA-ból gondoltam, de egyelőre tolódik a projekt. Nem találtam értelmes áron szállítási lehetőséget. ~300 dolcsis árura nincs kedvem fizetni 6-800 dollár fuvardíjat (sajnos ezek az alkatrészek sem térfogatban sem tömegben nem mondhatók kicsinek :lol: ), másrészt a forint-dollár árfolyam sem a jó irányban változott túl nagyot az elmúlt hónapokban.

Nézegettem EU-ban is de itt meg jóval drágábbak, úgyhogy nem vagyok beljebb.

Vagy kellene valaki aki elcsónakázik amcsiba, vagy sokan kellene rendelni és akkor valamivel olcsóbb lehetne.

Persze most nem a legjobb valóban az árfolyam és tudom hogy onnan a posta sem vmi kis tétel.Meglátjuk egyenlőre nekem sem sürgős.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Mit gondoltok a gázgyorsító dobnak (aminek hatékonyságában én nem különösebben hiszek) van valami hangtompító hatása?Kellene nekem egy 60-as középdob de ebay-n nem látok 60ast csak 63,5öst meg 55öst itthon meg az egekbe beszélnek árakat tekintve.Ez meg 7500ft lenne.Köszi

Link to comment
Megosztás:

tudna valaki ajánlani valamijen jo hátso dobot? kozépso dob új gyári, katalizátor már nincs, és nem akarnám fel kelteni a fél várost ha esti autozásnál, szoval valami sportos de nem nagyon hangos megoldást, auto - Opel Kadett E C16NZ

Hali.

Nekem a C16NZmen, ilyen KM Exhaust dob volt, igaz abban a rendszerben volt katalizátor is, meg középdob is.

vyfuk_3_sdo.jpg

Ezzel szép mély sportos hangja lett, de mégsem az az üvöltő vadállat fajta, szóval ha találsz valahol ilyen dobot, akkor szerintem ez jó választás lehet neked.

Én egy autósboltban vettem, ahol sztem vagy a Unixtól, vagy a Bárditól rendelték, szal nagy a valószínűsége hogy kapsz még, ha forgalmazzák egyátalán.

Egyébként elég jó kis dob volt, ahhoz képest hogy gyakorlatilag noname, szépen meg volt csinálva és szép volt a hangja is.

A választékot belőle pedig itt tudod megnézni, igaz ez szlovák oldal. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mit gondoltok a gázgyorsító dobnak (aminek hatékonyságában én nem különösebben hiszek) van valami hangtompító hatása?Kellene nekem egy 60-as középdob de ebay-n nem látok 60ast csak 63,5öst meg 55öst itthon meg az egekbe beszélnek árakat tekintve.Ez meg 7500ft lenne.Köszi

Ha van is,akkor nagyon elenyésző....... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Nekem a C16NZmen, ilyen KM Exhaust dob volt, igaz abban a rendszerben volt katalizátor is, meg középdob is.

Ezzel szép mély sportos hangja lett, de mégsem az az üvöltő vadállat fajta, szóval ha találsz valahol ilyen dobot, akkor szerintem ez jó választás lehet neked.

Én egy autósboltban vettem, ahol sztem vagy a Unixtól, vagy a Bárditól rendelték, szal nagy a valószínűsége hogy kapsz még, ha forgalmazzák egyátalán.

Egyébként elég jó kis dob volt, ahhoz képest hogy gyakorlatilag noname, szépen meg volt csinálva és szép volt a hangja is.

A választékot belőle pedig itt tudod megnézni, igaz ez szlovák oldal. :rolleyes:

a KM rol sokat hallotam, szlovákiában lakok ugy hogy nem gond itt megkeriteni, sot itt elég népszeru a KM, szoval ha gyári kozépdobbal nem tul hangos akkor lehet bele megyek, ja és te kaptál hozzá valamien papirt amit a rendoroknek lehet mutatni vagy inkáb kerulgessem a fakabátokat?

Link to comment
Megosztás:

a KM rol sokat hallotam, szlovákiában lakok ugy hogy nem gond itt megkeriteni, sot itt elég népszeru a KM, szoval ha gyári kozépdobbal nem tul hangos akkor lehet bele megyek, ja és te kaptál hozzá valamien papirt amit a rendoroknek lehet mutatni vagy inkáb kerulgessem a fakabátokat?

Nem kaptam semmi papírt, de sztem nem is szükséges hozzá. Megmondod hogy csak egy krómvég van rajta és kész. Letérdelni úgy sem fog hogy megnézze. :)

Amúgy az a dob a volt autómon van, katalizátor és középdob is van előtte és nemrég volt zöldkártyán. Tökéletes értékei voltak, simán átment. Szóval semmi gond ezzel a dobbal. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Meg is osztod? B)

Persze csak eddig nem tudtam hogy ez vkit is érdekel.Szóval nem hiszem hogy ezt bárki is használná itthon.A neve Silent Power és német cucc.Leginkább motorok hangtompítóiban használják és 700C fokot bír.Az itteni kipufogós vasforgáccsal tömte volna meg de azt inkább hadjuk.Vicc az egész.

én tudom én tudom...

középdob helyett sima cső ;) hibbátlan hangja lesz és nem durva, ez nem vicc, csak jól kell választani a hátsó dobot.

Ja hát nekem pont ez a gondom hogy egy cső van csak középen és hangos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.