Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nekem volt már szétrohadva a hátsó dob, majdnem öklömnyi lyuk lett az alján, és tényleg szép hangja lett tőle, csak mikor az ember autópályán megy vele pár kilométert állandó 3000 körüli fordulaton, akkor nagyon idegesítő tud lenni, úgyhogy kicseréltem hamar.

Teljesen igaz, nekem leszakadt a dob, akkor mentem vele és gyomrom fáj 4-5 perc egyenletes 100-110 után. :rolleyes:

enyém 120tól elhalkul, semmi hangja nincs, ha ne tapsoom neki a gázt gyorsításra, csak sebességtartásra.

Öö... nem inkább a 16v kezd el fazékhangon szólni középdob kivételétől? Calibránál így volt...

akkor ez a középdobkivétel baromság, egy volt kollégámnak 8v GSiből lett kivéve, másnap ment komplett középdobot venni, és tette is vissza.

és ocsmány volt a hangja :S

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

Tud valaki segíteni, hogy kis hazánkon belül hol tudnék az autómra Irmscher hátsó dobot venni?

Vagy javasolhattok is valami szolid hangú dobot, ami kellemesen dörmög, de nem rontja a hosszútávú utazási élményt sem...kicsit szükség lenne a +hangerőre...

Astra H Gtc 1.8 az autó...

Előre is köszi!

Jani

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud valaki segíteni, hogy kis hazánkon belül hol tudnék az autómra Irmscher hátsó dobot venni?

Vagy javasolhattok is valami szolid hangú dobot, ami kellemesen dörmög, de nem rontja a hosszútávú utazási élményt sem...kicsit szükség lenne a +hangerőre...

Astra H Gtc 1.8 az autó...

Előre is köszi!

Jani

Újonnan nagyon drága. Am inkontrollnál talán van. Racionáliabb döntés az ebayról beszerezni egy használtat. :)

Link to comment
Megosztás:

Újonnan nagyon drága. Am inkontrollnál talán van. Racionáliabb döntés az ebayról beszerezni egy használtat. :)

Sajna íbéjes vásárlásban nem vagyok otthon, de ha valaki esetleg tudna segíteni, akkor azt is szívesen venném...De akkor még Incontroll-ék házánál körülnézek...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud valaki segíteni, hogy kis hazánkon belül hol tudnék az autómra Irmscher hátsó dobot venni?

Vagy javasolhattok is valami szolid hangú dobot, ami kellemesen dörmög, de nem rontja a hosszútávú utazási élményt sem...kicsit szükség lenne a +hangerőre...

Astra H Gtc 1.8 az autó...

Előre is köszi!

Jani

Nekem van rozsdamentes irmscher hátsó dobom. Vectra B-re való, de szerintem fel lehet rakni másra is.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van rozsdamentes irmscher hátsó dobom. Vectra B-re való, de szerintem fel lehet rakni másra is.

Köszi, igazából nem ismerem a Vectra B-t, de félek, máshol vannak a felfogatási pontok rajta. Ha valaki esetleg tud erről valamit, ne tartsa magában. Feltehetnél róla pár képet...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok , lenne egy kérdésem HD Racing dobokat ismeri vki? kaptam egyet és mivel a régi már lyukas gondoltam lecserélem ,ez a dob 60-as és áteresztő (direkt) nem tudom h hívják :). régi dobom asszem vmi Remus vagy micsoda volt,dupla fél oval véggel nem volt rossza hangja , ennek a Hd-nek milyen lehet?Az oto Omega Caravan X20SE és minden a helyén van semmi nincs leszedve.Előre is köszi

http://www.simonauto.biz/termekek/sportkipufogo.php a 73 sorszámú

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok , lenne egy kérdésem HD Racing dobokat ismeri vki? kaptam egyet és mivel a régi már lyukas gondoltam lecserélem ,ez a dob 60-as és áteresztő (direkt) nem tudom h hívják :). régi dobom asszem vmi Remus vagy micsoda volt,dupla fél oval véggel nem volt rossza hangja , ennek a Hd-nek milyen lehet?Az oto Omega Caravan X20SE és minden a helyén van semmi nincs leszedve.Előre is köszi

http://www.simonauto.biz/termekek/sportkipufogo.php a 73 sorszámú

Jó kis mormolósra gondolok. De lehet hogy jobban járnál, ha a közép dobodat ( ha van olyan ) ki szednéd!

Link to comment
Megosztás:

Jó kis mormolósra gondolok. De lehet hogy jobban járnál, ha a közép dobodat ( ha van olyan ) ki szednéd!

Nem akarok túl nagy hangot, a régit csak azért cserélném ki mert már lyukas ,ezt meg csak kaptam:) , még minden kipufogó rész a helyén van, nem akarom bántani .Üdv Pety79

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok túl nagy hangot, a régit csak azért cserélném ki mert már lyukas ,ezt meg csak kaptam:) , még minden kipufogó rész a helyén van, nem akarom bántani .Üdv Pety79

ha sima átmenő dob, sokat nem fog tompítani, de mivel azt írod hogy még minden része a kipufogódnak gyári, talán nem lesz annyira hangos. :)

Link to comment
Megosztás:

sőt még hangosítani is fog :D

Opel-es haverom (itt is megfordul néha) kibelezte az egészet, majd összevarrta és minimálisan de hangosodott. Pont kellemes hangja lett neki szerintem. :) Nem olyan, mint egyes autókon, hogy óriási szárny, meg rajta a WRC felirat, oszt egy ezres motor van benne, de a hangja az baromi nagy. :)

Link to comment
Megosztás:

Opel-es haverom (itt is megfordul néha) kibelezte az egészet, majd összevarrta és minimálisan de hangosodott. Pont kellemes hangja lett neki szerintem. :) Nem olyan, mint egyes autókon, hogy óriási szárny, meg rajta a WRC felirat, oszt egy ezres motor van benne, de a hangja az baromi nagy. :)

Nagy hang, kis teljesítmény :D I Love Strasssszerész

Link to comment
Megosztás:

Opel-es haverom (itt is megfordul néha) kibelezte az egészet, majd összevarrta és minimálisan de hangosodott. Pont kellemes hangja lett neki szerintem. :) Nem olyan, mint egyes autókon, hogy óriási szárny, meg rajta a WRC felirat, oszt egy ezres motor van benne, de a hangja az baromi nagy. :)

amire én reagáltam az egy tuning átmenős dob

kicsit másabb, mint amikor kihullik a dob bele, vagy egy olyan dobot rakunk fel.

nekem pl hangosabb a dobommal, mint anélkül :D

de áldom az eget, mert nem recsegős ropogós hanem szép telt mély hangja van.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez inkább dragon szett vagy mi a rák. Tudod, kipufogó csőben egy gyertya + egy kis benzin és ilyen lángokat tol ki. :)

láttam ma egy videjót és ott meg vm elektromos szeleppel nyitogattak egy lyukat a hátsó dob előtt...

hát normális az ilyen? :)

Link to comment
Megosztás:

láttam ma egy videjót és ott meg vm elektromos szeleppel nyitogattak egy lyukat a hátsó dob előtt...

hát normális az ilyen? :)

Nem, de jól jöhet ha valaki a lökhárítódon akar autózni. Képzeld amikor meséli : az úgy volt biztos úr, hogy felkészültem előzésre ( aha persze már vagy10 kilómétere ugye?) és egyszercsak elolvadt a lökösöm. Te meg csak ott áldigálsz, miről beszél ez? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem, de jól jöhet ha valaki a lökhárítódon akar autózni. Képzeld amikor meséli : az úgy volt biztos úr, hogy felkészültem előzésre ( aha persze már vagy10 kilómétere ugye?) és egyszercsak elolvadt a lökösöm. Te meg csak ott áldigálsz, miről beszél ez? :)

a baj ezzel az, hogy a hátsó dobodbol is ugyan az a meleg jön ki, mint előtte, és az a szelep nem a kipuff mögött volt, hanem előtte, az az a kocsi alatt...

Link to comment
Megosztás:

Nem, de jól jöhet ha valaki a lökhárítódon akar autózni. Képzeld amikor meséli : az úgy volt biztos úr, hogy felkészültem előzésre ( aha persze már vagy10 kilómétere ugye?) és egyszercsak elolvadt a lökösöm. Te meg csak ott áldigálsz, miről beszél ez? :)

Erre már én is gondoltam. Sokan azt hiszik mivel tuningautóm van mindenhol 200al megyek és ha 10cm-re jönnek mögöttem akkor majd elkezdek raccsingolni, fényes nappal a városban. Bekapcsolom a lángot, lyukat égetek a lökösébe, aztán talán lemarad. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

hali emberek nem tud valaki egy irmscher dobot szerezni ami még használhato állapotba van vagy találn ujj is érdekelne ! mert egy ilyen irmsher dobra vágynék de csak külföldön találtam egyet kettöt ami már szét volt esve de amugy semmi ilyesmit!meg akiknek van irmscherres ccucca astra F re5 ajtosra az irjon és meg beszéljük!üdv rob

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.