Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Igazából, levett hátsó dobbal, enyhén volt csak hangosabb "sportosabb" a kocsi hangja, jobban meg nem ment. Csak úgy viszonyításként.

Az a gondosan megtervezett picit erős kifejezés :D

1.4-1.6 ugyan az a kipuff rendszer, gondolhatod mennyire precíziós szerkezet ^_^

Egyébként Udi cartársat kérdezd csak meg mit jelent kipuff és kipuff közötti különbség :D

Link to comment
Megosztás:

Az a gondosan megtervezett picit erős kifejezés :D

1.4-1.6 ugyan az a kipuff rendszer, gondolhatod mennyire precíziós szerkezet :D

Egyébként Udi cartársat kérdezd csak meg mit jelent kipuff és kipuff közötti különbség ;)

Jó-jó, te most kinek szurkolsz? ^_^ :D Amúgy a gázgyorsítóra céloztam.

Link to comment
Megosztás:

Egy 1.4-es astrahoz mit ajánlotok hogy jobb hangja legyen de vizsgán is átmenjen!

Paragi dob gázgyorsítóval vagy?

Már vagy kb 3x le lett írva, hogy paragi dobbal, ha van hozzá műbizonylat, helye válogatja hogy átmegy-e vagy nem, de a gázgyorsítót felejtsd el, azzal már tuti nem fog átmenni. A legegyszerűbb megoldást meg már leírtam, úgyhogy nem fogom még egyszer ^_^

Link to comment
Megosztás:

Már vagy kb 3x le lett írva, hogy paragi dobbal, ha van hozzá műbizonylat, helye válogatja hogy átmegy-e vagy nem, de a gázgyorsítót felejtsd el, azzal már tuti nem fog átmenni. A legegyszerűbb megoldást meg már leírtam, úgyhogy nem fogom még egyszer ^_^

Pedig ismétlés a tudás anyja :D

:D

Link to comment
Megosztás:

Már vagy kb 3x le lett írva, hogy paragi dobbal, ha van hozzá műbizonylat, helye válogatja hogy átmegy-e vagy nem,

Off stiftemre vettem dupla csövű Paragit.Miután a gépsárkány eladásra került, a dob lementődött előtte róla, és eladtam a Régi Swift klub elnökének aki ilyet keresett.Később mondta, hogy a dob, egy tél alatt lerohadt az autóról...... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Off stiftemre vettem dupla csövű Paragit.Miután a gépsárkány eladásra került, a dob lementődött előtte róla, és eladtam a Régi Swift klub elnökének aki ilyet keresett.Később mondta, hogy a dob, egy tél alatt lerohadt az autóról...... ^_^

Nekem corsa b-n van most 80as végű paragi dob, mielőtt feltettük azért kívülről lerozsdamaróztam a dobot és kapott vmi hő és időtálló festéket mert a hó, só, latyak stb szépen kezdte megenni a tavalyi tél alatt. Különben ez szerintem gyártmányhiba lehet mert több embertől hallottam már h a paragik nem egy időtálló szerkezetek. Arra jó ,hogy ne a gyári legyen, és ne üvöltsön mint mostanság lehet kapni fast and fourius dobokat. (ezzel nem lenézem őket csak kilométerről lehet hallani ,hogy jön egy erőgép, legalább 1literes motorral)

Link to comment
Megosztás:

(ezzel nem lenézem őket csak kilométerről lehet hallani ,hogy jön egy erőgép, legalább 1literes motorral)

Nekem is ilyenen volt! ^_^ Nem ment, de legalább hangos volt! :D

Egyébként sportdobként nekem az Ulter jött be.Csak akkor volt hangja, ha akartam.Normál haladás mellett inkább a szél és futóműzaj jött be az utastérbe.Gázadásnál viszont rázendített. :D

17604898.jpg

17604894.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ilyenen volt! ^_^ Nem ment, de legalább hangos volt! :D

Egyébként sportdobként nekem az Ulter jött be.Csak akkor volt hangja, ha akartam.Normál haladás mellett inkább a szél és futóműzaj jött be az utastérbe.Gázadásnál viszont rázendített. :D

Nekem is ezek a fajták tetszenek, aminek azért van hangja de egy hoszabb út alatt nem szakad szét a fejem ;) Haver 1.1es Fiat punto-án van remus rendszer. Na mikor leértünk balatonra vidékről (kb 150km) akkor azt mondtam hogy inkább vonattal megyek mert ez brutális. Jó-jó de hosszútávon :D

Link to comment
Megosztás:

Jó-jó de hosszútávon :D

A hangos dobok leginkább ilyen városi rajcsúrozáshoz jók.Általában ezek az olcsóbb kategóriák.A drágábbak már normálisan megvannak tervezve.Remus, Ulter, meg még mittomén....

Én pl. kihangoskodtam magam, elvagyok a B Vectrám szép csöndes uras, de ha kell akkor nagyon is menős mivoltával. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ezért kell venni saválló acélból készült sportdobot. Barátnőmnek azt vettem 1éve. Hát a kocsin több rozsda lett azóta, mint a dobon. Szerintem a kocsija már sehol nem lesz akkor, amikor ez a dob még vígan muzsikálni fog. :D

Az enyém alatt pedig egy Remus sportdob van, katalizátor nélkül. Imádom a hangját, hangos ez tény, de én így szeretem. Hosszú úton zavaró, de én így szeretem. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ezért kell venni saválló acélból készült sportdobot. Barátnőmnek azt vettem 1éve. Hát a kocsin több rozsda lett azóta, mint a dobon. Szerintem a kocsija már sehol nem lesz akkor, amikor ez a dob még vígan muzsikálni fog. :D

Az enyém alatt pedig egy Remus sportdob van, katalizátor nélkül. Imádom a hangját, hangos ez tény, de én így szeretem. Hosszú úton zavaró, de én így szeretem. ^_^

hát ez így van..de a dob nem lesz eladva csak a kocsi, :D majd át lesz rakva az astrára ;) ford meg szétrohadhat tőlem :D

Link to comment
Megosztás:

Nem nem!

Mert azt láttam hogy TÜV engedély van hozzá de nem tudom az mire jó!

És mit kezdjen a magyar KPM-es a német TÜV-ös papírral?

Mint tudjuk, amit kint valamilyen engedéllyel használhatsz közúton, az itt még több mint valószínű, hogy illegális.

Amúgy tudjátok, hogy ezek a TÜV-papírok mik?

Ezekkel kint is csak annyit lehet kezdeni, hogy bemész velük a TÜV-höz és beíratod a forgalmiba a dolgokat és mivel van róla TÜV-vizsga, így nem kell ott a vizsgabiztosnak mocsok drágán bevizsgálnia magát az alkatrészt, hanem csak ellenőrzi, hogy szakszerűen van-e beszerelve.

Ha olyan papírod van hozzá, hogy ABE, azaz "Allgemeines Betribserlaubnis", na akkor kint sem kell a TÜV-höz szaladgálni beíratni, hanem csak simán beszereled és go.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.