Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ma begördültem egy kipuffoshoz, mert cserés lesz a hátsó dobom... gondoltam, eljátszok a gondolattal, hogy mit tegyünk rá... aminek egy pici hangja is lenne! :)

dtm1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

dtm2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

dtm3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kattintsatok a képekre!

Ez most csak egy próba volt... élesben kicsit bentebb kerülne. ;)

Vagy jobban állna egy hasonló, ám sima, egyenes vég?

Link to comment
Megosztás:

Kondenz víz sem jön ki belőle, így szépen egyenletesen rohad télen-nyáron. :)

Ezeknek az ovál, felfelé álló végeknek az alsó részén vannak azok a furatok, ahol a kondenzvíz, eső, és másegyéb. ;) dolgok ki tudnak folyni.Szal nem rozsdásodik oly gyorsba el.

De sztem is inkább egyenes legyen.

Link to comment
Megosztás:

Ezeknek az ovál, felfelé álló végeknek az alsó részén vannak azok a furatok, ahol a kondenzvíz, eső, és másegyéb. :) dolgok ki tudnak folyni.Szal nem rozsdásodik oly gyorsba el.

De sztem is inkább egyenes legyen.

Az lesz! Csak most kifogytak... De holnap felkerül a dob... aztán ha meglesz a vég, akkor az is.

Kíváncsi leszek a hangra és az optikára is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezeknek az ovál, felfelé álló végeknek az alsó részén vannak azok a furatok, ahol a kondenzvíz, eső, és másegyéb. :) dolgok ki tudnak folyni.Szal nem rozsdásodik oly gyorsba el.

De sztem is inkább egyenes legyen.

Ez igy van.. nekem sufnituning, de gyakorlatilag pont igy van.. a "gyári vég középpen belemegy a DTM végbe, az meg alul nincs körbevarva, van egy kis rész szabadon.. ott ki tud folyni.. de ettől függetlenűl esős, illetve hüsibb időben nyomta ám a párát ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.