Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Ha sikerül bedigitalizálnom akkor felrakom. Pár perc az egész, de jó lett.

Apropó kiderült az autóm indulási betegsége. (aki a közelembe állt az hallotta, hogy vagy 5mp-t teker mielőtt beindul) Computer hibás a lelkem. Ez olyan 30-70 ezer pénzbe kerül majd nekem. Attól függ mi szállt el. Vagy egyszerüen türőm a dolgot, és cserélgetem az öninditót úgy 3havonta. ...kellett nekem fullos verda!? De azért én így is imádom!!

Link to comment
Megosztás:

Voltunk mi is... :-)

Azért videókat igazán tehetne fel valaki... :-)

Nah nagyjából megismertem virtualdub azon funkcióit ami hirtelen nekem kellettek. fájl összefüzés, convertálás..

szóval nagyjából készen vannak a videók... már csak az a kérdés hova tegyem fel őket? uw-re lehet avi-kat rakni?

illetve mégegy kérdés: van videó a motortérről, a szerelésről(SXP,anti stb, a gumicső, illetve lámpa szereléskor) mehetnek ezek a videók is fel?

szerintem nincs bennük semmi.. nem beszélve arról, hogy fényképezővel csináltam, így nem vmi HQ ;)

Jah.. meg van az OFF kék Subaruról is ON gondolom az is mehet?!

Link to comment
Megosztás:

Szóval akkor jöjjön egy kis videós,képes élménybeszámoló!

Történt egy olyan, hogy a lurdy parkolójában gyülekeztek a szebbnél szebb Opel autócsodák.

Voltak széria autók , de jócskán tuningolt paripák is. Volt ott kék-fekete, narancs? fekete , morcos fehér.

Volt amiben ürrepülő belső volt, de olyan is amiben majdnem "hagyományos" müszerfal. :wink:

Aztán belevetettük magunkat a motorok világába.

Elösször többen megszakértettük Anti hengerenkénti pillangóját.

Ezután Anti barátunk tartott egy kis élményautókáztatást.

Majd megérkezett sonique cartárs is, és a hozott gumicsövet beszakértették Anti verdájába.

Ezután jött a kötelező Próbakör.

Közben ment a beszélgetés, és hallgattuk a távolban Anti váltások közti durrogásait, és miután visszatértek, bemutatót tartottunk közelről. is, eme látványos hatásból.

Volt szerencsénk egy OFF Subarut On, illetve a motorterét, műszerfalát megcsodálnunk.

Majdan egy szép kis cabrión történt némi műtét.

angyali szemeket kapott a drága. Igaz, azért némi bonyodalmak támadtak, amit ki kellett bogozni, ennek folyamán láthattunk "négylámpás" tekintetű, harapós Gsit is ;)

Végül hála a szakiknak megoldódott a kérdés, és bekerültek a lámpák.

Közben én megcsodáltam Tom barátunk szép kis műszereit.

Amik szerintem nagyon jól mutatnak, és nem mellékesen fontos adatokat közölnek.

Persze mindez csak pár apró mozzanat, mindabból ami ezen a kis talin történt.

Volt sok-sok beszélgetés, kajálás, viccelődés, hóka-móka.

Valószínűleg mindenki jól érezte magát...

Viszlát legközelebb!

ui: nem tom mennyire jó, de talán még a GSi oldal hirek vagy akármi rovatba is mehetne.. :wink: csak a linkek gondolom igy egy az egybe nem mennek.. vagy mégis? (nem érteni a webszerkesztéshez)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.