Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Na, én meg csak most olvasom az eseményeket.... :blush:

Német barátaim itt vannak, velük voltunk egész nap, most értem haza.

Amúgy remélem Tomi, hogy jó érzékkel az Ákosnak adod oda a DVD-t, mert én is átszaladok hétvégén a Gyuláékhoz, oszt ott találkozom majd R.Tomival is, meg Ákossal is (ha úgy lesz.... ha eső nem lesz... ha lesz nem lesz... :D )

Link to comment
Megosztás:

Király! :blush: Most értem haza Lurdyból és már rég elmentem itthonról. Egyszóval a dvd itt van még nálam. Merre szoktál mozogni nap közben ill. merre laksz? Esetleg talizhatunk.

18 ker. rezidens vagyok. (itt is dolgozom) - a mai napon mondjuk még rohangálok ide-oda a német barátaimmal, este repülnek haza.

Összefuthatunk a jövő héten, vagy akár holnap eljöhetsz te is Blitzhez délután :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap egész jó kis tali volt, kár, hogy mindig olyan korán mennem kell - de hát ez a családos ember sorsa....

Tominak köszi a CD/DVD-t, Gelkonak meg a finom Bükk Makk™ menüt.

én meg neked a gumikat :blush: jóóók lesznek ám...

és grat a szép ülésedhez :D

Link to comment
Megosztás:

Kezdésre, fél 8-ra ott voltam. mentem 1 karikát fent is, lent is...sehol senki. :blush: Aztán jól hazajöttem.

Vazz.... csörögj rám legközelebb, akkor én is kiszaladok. (jövő hét nem jó, de utána igen). Megnézném (meg meghallgatnám) az új fejegységed!

Szerintem nem erőltették a srácok, nehogy "nem bejelentett tüntetés" címén szétverjék őket a birodalmi rohamosztagosok... ;) :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.