Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

hát srácok, ez a lurdy tali nem semmi, van egy 20 fős csapat van két 5 fős meg egy pár apróbb csapat :D :D nah majd legközelebb valamelyikötökhoz odameek hogy sziasztok tomi vagyok, 1.7td családi astra, minden gyári:D:D remélem így megjegyeztek majd:D:D

Link to comment
Megosztás:

hát srácok, ez a lurdy tali nem semmi, van egy 20 fős csapat van két 5 fős meg egy pár apróbb csapat :D :D nah majd legközelebb valamelyikötökhoz odameek hogy sziasztok tomi vagyok, 1.7td családi astra, minden gyári:D:D remélem így megjegyeztek majd:D:D

Jaj ne csináljátok már ezt :D

1 Bond nem lehet ennyire szemérmes :D

Írd meg, hogy mikor jössz majd és megkereslek :D

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy későn értem ki, és ráadásul vártak rám "otthon" :D .

Mondjuk a Zasszony meglepődött, amikor Pestre értünk délután, és közöltem Vele, hogy este talira megyek. Pedig Ő már beharangozta a sógornőméknek, hogy nem megyek. Hát tévedett :D . Mondtam neki, hogy "sajnos" megrendeltem már az olajat, nem lehet visszakozni :D

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy későn értem ki, és ráadásul vártak rám "otthon" :D .

Mondjuk a Zasszony meglepődött, amikor Pestre értünk délután, és közöltem Vele, hogy este talira megyek. Pedig Ő már beharangozta a sógornőméknek, hogy nem megyek. Hát tévedett :D . Mondtam neki, hogy "sajnos" megrendeltem már az olajat, nem lehet visszakozni :D

Gabi, mint alibi? :D

Link to comment
Megosztás:

Jó, hogy Pesten kell találkoznunk! :D :D :D

Hát szervezzetek Pécsen is egy kis Opeles életet :D

Lurdy is annó 8-10 emberrel kezdődött :D

(amúgy Pécsen van pár manta klubos tesó, akit megkereshettek, ott azért esett nagyon szét a

társaság, mert a nagy része külföldön dolgozgat)

Gabi, mint alibi? :D

Na azééé nem kell továbbgondolni :D

Link to comment
Megosztás:

Csak nagy benzinköltség. :D :D

hát az van. Sajna. Ezért kéne már felénk egy E85 kút, és akkor mehetnénk azzal, és még ott is tudnék tankolni, ha kevésnek tartanám a visszaútra.

Már hiányzik egy jó ki Lurdy nekem is.

Szerintem Zányony nevű település nincs az országban :D

De Záhony van. Gondolom Pista arra gondolt.

De az még nem is necces. Egy Záhony-Sopron táv, na az már igen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.