Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Ezt nem hiszem el! Már megint lamaradtam Rólatok!! :) Legközelebb tessék akkorra szervezni, mikor biztosan otthon vagyok! :P :wink:

Cserébe Redline-nal tartottunk egy véletlen minitalit a Tescoban, valami egészen különös véletlen folytán pont az autós részlegnál futottunk össze... :D

Igaz, Neki nem volt túl sikeres azon a rsézlegen a vásárlása (azok a fránya izzók... :D Nem baj, most van jó sok pót.. :D ), nekem majd holnap kiderül. (Szőnyegeket vettem)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Hát úgy hallottam, hogy még a szavuk is elállt az ottlévőknek, pár másodpercre.

Mondjuk tény ritkán lehet látni lánykérést élőben :D

Kollégám hol és mikor kérje meg a bnője kezét.. (Szegénynek elment az esze... szerelmes..:D ) és állítólag hallgatólagos tanuk voltak az Opelesek :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hát úgy hallottam, hogy még a szavuk is elállt az ottlévőknek, pár másodpercre.

Mondjuk tény ritkán lehet látni lánykérést élőben :D

Kollégám hol és mikor kérje meg a bnője kezét.. (Szegénynek elment az esze... szerelmes..:D ) és állítólag hallgatólagos tanuk voltak az Opelesek :) :D

:D :D :P :D

Sok boldogságot a leendő házaspárnak 8)

Már csak az a kérdés, hogy akkor, a fórumozok közül ki volt ott a helyszínen ? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tom :) Ezt is csak a srác elbeszéléséből ismerem. Hogy pont ott térdelt le a csaj elött, és mindenki feléjük fordult és elhallgattak.. srác kissé? kínosan érezte magát. :D

A házassági ajánlatra még nem érkezett pozitív válasz.. a lány kemény dió - minden formában. :shock:

De mivel asszem akkor gyülekeztetetk asszem legal gyorsulásira... lehettek innen páran :D

Link to comment
Megosztás:

Atom: Természetesen legálra gondoltam. Én nem követem nyomon mikor hol van legal streetracing :D :roll: Vagy lehet csak fagyizni voltak.. ki tudja :) :D Amúgy módosítottam picit :P

Uhuhu: Ha tudnád mióta húzódik a dolog... Nem 1 hete.. a srác már összepakolt, most külön vannak. Mindketten érdekes esetek, de ez nem idevaló (=OFF) De így szép kezdeni egy házasságot :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.