Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

2 gond van. Vannak nagyobb autóink, és kell egy takarékos is, az 1.4es meg egyáltalán nem az a 10 literes városi fogyasztásával(2003ig). Másrészt ha 1.4est akarok azt tényleg be kell hoznom mert itthon alig van. Olyanok írjanak, akiknek van 1.2esből valamelyik, hogy milyen, megy-e. OFF Punto 1.2 van még versenyben.

1.3cdti :lol:

Link to comment
Megosztás:

Marha jó az is csotány fiat motor. :lol: Elromlik valami mindjárt 200 ezer. :lol: Bár ja ez a legjobb megoldás mert akkor corsát is vesz és puntót is :D és még takarékos is :DDDDDDD whehhee. Amit meg megspórolsz hamar el lehet verni mindenféle hibákra. :D

Mielőtt csótányozod a jtd-t nézd meg milyen dízeleket tettek a Corsába előtte. De nekem nem kell dízel. Egyébként annyira nem kaki a Punto se, sőt. Az 1.2 16v-je jobban megy mint az 1.4 Corsa és kevesebbet fogyaszt mint az 1.2 Corsa. Volt Punto1-em meg Corsa B-m, mindkettőnek akadnak hibái de alapvetően nincs velük gond.

De lécci te ne írj többet mert picit mintha instabil lennél.

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt csótányozod a jtd-t nézd meg milyen dízeleket tettek a Corsába előtte. De nekem nem kell dízel. Egyébként annyira nem kaki a Punto se, sőt. Az 1.2 16v-je jobban megy mint az 1.4 Corsa és kevesebbet fogyaszt mint az 1.2 Corsa. Volt Punto1-em meg Corsa B-m, mindkettőnek akadnak hibái de alapvetően nincs velük gond.

De lécci te ne írj többet mert picit mintha instabil lennél.

Megsúgom neked, hogy JTDvel melóztam. Szánalmas megoldások mindenhol és minden rommá hullik kívül belül csúnya. :lol: Hát egy sima isuzu diesel 100x megbízhatobb mint bármely csotány fiat diesel. A puntó sose volt jó és nem is lesz. 1.2 16v jobban megy? Oké versenyezhetünk bármikor az 1.2 16v puntóval. Meglátjuk mi megy jobban az 1.4 corsa vagy az 1.2 punto. :lol: Kettőnk közül te vagy instabil még, hogy jobban megy megint vicc amiket írsz de csak a szokásos. :D Amúgy is 1.2 kocsi mióta megy jól? Nekem arról, hogy valami jól megy kicsit más fogalmaim vannak. :D Na de sok szerencsét az autóvásárláshoz, gondolom sokat értesz hozzá amint előadod és itt kérdezgetsz. ;) Veszel egy kocsit úgy, hogy nem cseréld le az olajat, mert józsika azt mondta, hogy lecserélte. Kb 6 ezer forintos tétel mindennel együtt. Aztán 1,5 év után eszedbe jut, hogy ja olajat kéne cserélni? Azt még itt okosítasz nekem? Meg, hogy nem a tied a b corsa azt rá 1 nap múlva beírod, hogy mostanában nem tudod elforgatni a kulcsot a gyújtáskapcsolóba azt úgy beszélsz róla mintha folyamat vezetnéd? Ja meg, hogy 6 kocsid van igen tudjuk. Kicsit gyenge a szavahihetőséged. :P

Link to comment
Megosztás:

Megsúgom neked, hogy JTDvel melóztam. Szánalmas megoldások mindenhol és minden rommá hullik kívül belül csúnya. :lol: Hát egy sima isuzu diesel 100x megbízhatobb mint bármely csotány fiat diesel. A puntó sose volt jó és nem is lesz. 1.2 16v jobban megy? Oké versenyezhetünk bármikor az 1.2 16v puntóval. Meglátjuk mi megy jobban az 1.4 corsa vagy az 1.2 punto. :D Kettőnk közül te vagy instabil még, hogy jobban megy megint vicc amiket írsz de csak a szokásos. :D Amúgy is 1.2 kocsi mióta megy jól? Nekem arról, hogy valami jól megy kicsit más fogalmaim vannak. ;) Na de sok szerencsét az autóvásárláshoz, gondolom sokat értesz hozzá amint előadod és itt kérdezgetsz. :P Veszel egy kocsit úgy, hogy nem cseréld le az olajat, mert józsika azt mondta, hogy lecserélte. Kb 6 ezer forintos tétel mindennel együtt. Aztán 1,5 év után eszedbe jut, hogy ja olajat kéne cserélni? Azt még itt okosítasz nekem? Meg, hogy nem a tied a b corsa azt rá 1 nap múlva beírod, hogy mostanában nem tudod elforgatni a kulcsot a gyújtáskapcsolóba azt úgy beszélsz róla mintha folyamat vezetnéd? Ja meg, hogy 6 kocsid van igen tudjuk. Kicsit gyenge a szavahihetőséged. :D

Te skacok ennek mi baja...: :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdv :D

Na még ide nem írtam :P Minden típusról gyűjtöm az informaciókat..szoval a kis Corsa van már soron :P Remélem hasznos információkkal leszek gazdagabb :D

Autó vásárlás előtt vagyok már..lecserélem a jó öreg F Astrat :D

Rengeteg autót néztem már..de természetesen sok ki is pergett...kizárólag Opel jöhet nálam szóba :D

Azt még nem döntöttem el h: kis vagy nagy motoros-lóerős, benzin v. turbos v egy jó cdti :)

Ha a szívemre hallgatnék akkor : Astra H OPC ,Astra G Bertone Coupe Turbo lenne a befutó :D

Ha egy kicsit az eszemre : Astra H 1.9 CDTI, Vectra C 1.9 CDTI ,(esetleg: még valami 1.8 - 2.0 szivó benzines gépsas )-- és meg gondolkozok erősen egy C Corsa GSi-n

Erről a kis Corsa GSi-ről kellene nekem egy pár informació: fogyasztás,gyakori hibái (ha vannak), futómű, gyursulas,végsebesseg, kényelem stb.

Előre is köszönöm a válaszokat !

Link to comment
Megosztás:

"Egyébként annyira nem kaki a Punto se, sőt. Az 1.2 16v-je jobban megy mint az 1.4 Corsa"

:D Nekem erre csak az lenne a válaszom, hogy az én 60lovas F Astra-al nem bírnak :P és full seria állapot :P Akkor nehogy mar jobban menjen egy 90 lovas Corsatol :D

Elég vicces dolgokat írkálsz :D

Link to comment
Megosztás:

"Egyébként annyira nem kaki a Punto se, sőt. Az 1.2 16v-je jobban megy mint az 1.4 Corsa"

:P Nekem erre csak az lenne a válaszom, hogy az én 60lovas F Astra-al nem bírnak :P és full seria állapot :D Akkor nehogy mar jobban menjen egy 90 lovas Corsatol :D

Elég vicces dolgokat írkálsz :D

Hehe mi alapján hasonlítod te össze az én 82LE-s corsám ami 865KG a te fapad astráddal? :) Ne vicceljünk már. :D Megsúgom neked, hogy az agyon ajnározott Punto 80LE és 920 KG ugyan úgy 114NM melyik fog szerinted jobban menni? Gondolkozz el rajta ki ír hülyeségeket. Azt meg még tegyük hozzá, hogy a kettő között jó pár év fejlesztési időt volt. :D Mellesleg kit érdekel ez a duma, hogy 1.2 kocsikat szana-szét húzgálnak, meg minél többet írnak rá, azt vezeted és semmit nem érzel ebből. :D

Legközelebb egy kicsit használd a google-t ne csak a szádat jártasd.

Corsa c gsi:

http://nepitelet.hu/autok/opel/corsa_2000/...-_gsi_irmscher/

Link to comment
Megosztás:

Hehe mi alapján hasonlítod te össze az én 82LE-s corsám ami 865KG a te fapad astráddal? :P Ne vicceljünk már. :P Megsúgom neked, hogy az agyon ajnározott Punto 80LE és 920 KG ugyan úgy 114NM melyik fog szerinted jobban menni? Gondolkozz el rajta ki ír hülyeségeket. Azt meg még tegyük hozzá, hogy a kettő között jó pár év fejlesztési időt volt. :D Mellesleg kit érdekel ez a duma, hogy 1.2 kocsikat szana-szét húzgálnak, meg minél többet írnak rá, azt vezeted és semmit nem érzel ebből. :D

Legközelebb egy kicsit használd a google-t ne csak a szádat jártasd.

Corsa c gsi:

http://nepitelet.hu/autok/opel/corsa_2000/...-_gsi_irmscher/

Ha értenéd a szöveget, akkor azt is értenéd, hogy punto vs astraról van szó, nem pedig a te viccautódról.

Link to comment
Megosztás:

A véleményem már csak megmondhatom :P

Akkor se nézem egy forintba se a puntokat..egyszerűen rühellem az olasz ill. francia kocsikat és egyből ingerült leszek ezek hallatán :D

Amúgy bocsánatot kérek mert félre olvastam az írásod ennyi. :D 2xorra elolvasva megértettem, hogy te is azt írod amit én írtam feljebb. :P Kicsit ködös volt.

Link to comment
Megosztás:

El van nézve.xd

Kicsit meg is lepődtem.xd

Azt hittem, hirtelen, hogy az én írásomra reagáltál utána esett le, hogy a feljebb lévő hülyeségére írtad, hogy a 60LE astráddal nem bír el, amikor meg már írtad, hogy a franciák rakás szarok teljesen képben lettem. :D amúgy amit linkeltem GSI leírás elég részletes. Kicsit ködös volt az írásod. :P

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem, hirtelen, hogy az én írásomra reagáltál utána esett le, hogy a feljebb lévő hülyeségére írtad, hogy a 60LE astráddal nem bír el, amikor meg már írtad, hogy a franciák rakás szarok teljesen képben lettem. :D amúgy amit linkeltem GSI leírás elég részletes. Kicsit ködös volt az írásod. :P

Kicsit, dolgozó lány fáradt vagyok :P Előre is bocs ha lesznek értelmetlen hozzászólásaim :D

Jaja..a népitéleteset már olvastam :D

Azért írtam ide hátha van valakinek a tulajdonában ilyen paripa :D Biztos tudna valami biztatóakat mondani :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit, dolgozó lány fáradt vagyok :P Előre is bocs ha lesznek értelmetlen hozzászólásaim :D

Jaja..a népitéleteset már olvastam :D

Azért írtam ide hátha van valakinek a tulajdonában ilyen paripa :D Biztos tudna valami biztatóakat mondani :)

Srác elég jól kifejtette szerintem a dolgot onnan tudsz 5leteket meríteni. :D

31727.jpg

Az lenne az első dolgom, hogy szedném le a GSI matricákat. :P

Link to comment
Megosztás:

Hát ha még C20XE van benne akkor se hagysz el barátom ugyanis az is 8.5MP alatt van százon szóval kb ugyan olyan időt mész a corsámmal nem tudom mit vered magad. :P Nekem is 8-8,5mp alatt lesz 100on de nem lényeges folytassuk C corsával kapcsolatba. :D

1. nem vagyunk barátok.

2. lehet meglepődnél :P

3. télen nyáron

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.