Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

....Bonyhád nagyon messze van:) pécs közelében....
Én nem mennék le. Mármint a helyedben.

....Miért nem vettem meg bazs kocsiját ?? hááát azért nem mert mostmár 1 mila körül van....

Törötten nem annyi volt.

....Most szomorúan kell ágyba bújnom,nincs aki segítene nekem ....

Hát jóéjt :(....

Szép álmokat !

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a Calinál a lökös felfogatásokat, illeszéseket nagyon hülyén oldották meg a Német elvtársak! Ha egyszer leszeded az eredetit akkor az sem tudod normálisan visszarakni :evil: A utolagosan vásárolt lököst szitnte lehetetlen 100%-osan felszerelni! Én is sokat szívtam a lökössel amit csináltam pedig mindent kimértem, lemértem átmértem, még hátulra is felprobáltam mégsem stimmelt! De ma végre sikerült 98%-osan feltenni! Már csak le kell fényezni (na nem irigylem a fényezőt) és nagyon ütős lessz a bárányka! Reszkessetek Hondások! Ma este is meg kellet mutatnom egy agyment VTI Civicnek milyen az amikor a Német technika egy "jó" gépész kezében dorombol!

Link to comment
Megosztás:

Ja ami szerintem nagyon fontos dolog Májús 2-án senki ne tankoljon! Az autos társadalom lázadást szít a Moll árai és az üzemanyagár magas adótartama ellen! Aki teheti az meg Moll kúton egyáltalán ne tankoljon és olyan kútakon sem ahol a Molltól veszik a naftát! Ha jól tudom akkor a Shell a Jett és az Agip kútaknak nem a Moll a beszálítojuk! De másodikán semmi képen nem tankoljatok! Adjátok tovább minnél több autosnak és motorosnak! A Szállítok érdekvédelmi szervezete (remélem jól írtam a nevüket) felhívást iltézett valamenyi fuvarozó társasághoz hogy ha tehetik akkor májustól külföldön tankolják teherautóikat!

Bár sok eséjét nem látom, de hátha lejebb viszik az árakat!

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Szerintem vágd le a vonószemet! Úgysem lehet ilyen lökössel vontatni, mert letépi, a rács meg csúnya kivágva. Az összes rieger felső része 2-3 centivel alacsonyabban van, mint a gyári lökös. Tehát az mindenképpen morci. Viszont neked mintha kicsit ferdén is állna...

Amúgy zsír, már csak egy kicsit dögösebb kerék kell alá, hogy mutasson is. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Szerintem vágd le a vonószemet! Úgysem lehet ilyen lökössel vontatni, mert letépi, a rács meg csúnya kivágva. Az összes rieger felső része 2-3 centivel alacsonyabban van, mint a gyári lökös. Tehát az mindenképpen morci. Viszont neked mintha kicsit ferdén is állna...

Amúgy zsír, már csak egy kicsit dögösebb kerék kell alá, hogy mutasson is. :wink:

Praktikum vs. Esztétika 0:1 :( Végül is mondasz valamit, de az a gáz hogy elfogyott a rács ami oda van ragasztva, és most ezért nem akarok egy új táblát venni. Még lesz mit állítgatni rajta hogy rendesen álljon, de egyelőre szoknom kell hogy ilyen alacsony. Fekvőrendőr még nem került az utamba, de a kapubehajtónkat csak tolatva mertem abszolválni :( Nagyobb felni szerepel a hosszútávú terveim között, de valszeg csak jövőre. Porsche felnire nem fussa :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.