Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Köszönöm hogy tetszik az autóm!

Most szerettem volna eladni, de az opeltali után úgy döntöttem hogy megtartom!

Veszek bele xenont, meg klímát! ;)

Ui.: Nekem is nagyon tetszik a te autód, nagyon egyben van szerintem!

És jók a Viper jellegű felnik rajta! :lol:

Sajnálom hogy nem jöttél el a talira!

Link to comment
Megosztás:

Jaja ugyanez a problémám nekem is, semmit sem látok éjszaka úgyhogy most beruházok! Csak én már annyit költöttem rá, hogy rossz számolgatni!

Zsír új a 4 tárcsafék kompletten, új a kuplung, a váltó, a lengéscsilapítók, a motor hűtés, a motorblokk, a hengerfej, a 4 gumi (Good & Year Eagle F1), úgyhogy sok pénzben van, de érdemes rákölteni, nagyon szeretem ezt a kocsit!

Tehát kb. 1 millió forintot költöttem rá sajna!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát én 1.350.000Ft-ért árultam de most túl sokat lehet kapni nagyon olcsón, és sajna akik vesznek olcsót vesznek úgyis amire ráköltenek még ugyanannyit jobb esetben ;).

Úgyhogy nem megy el, nem megy el.

Most megint ráköltök a xenon, meg a klíma miatt meg egy két apróság miatt szerintem egy 150ezret, aztán jön a tél, lehet venni a téli gumit! Áááááááááhhh... Rossz belegondolni, dehát mindig megenyhül a szívem ha beleülök a kocsimba, és amikor még az emberek meg is nézik, majd elolvadok hogy az enyémnek tudhatom! Megaztán ő a leghűségesebb hozzám! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hellóó fiatalember ;) :smt039

Kicsit lemaradtam. Az ezüst Cali helyett most milyen gépsárkányod van ?

Hát sajnos az ezüsttel komoly motorikus gondok voltak, uh az eladás mellett döntöttem (a vevő tudott minden egyes nyűgéről bajáról). Most egy C20NE kis "piroskám" van. (De tervben van egy fekete 16V) :lol:

Astrád rendben?

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnos az ezüsttel komoly motorikus gondok voltak, uh az eladás mellett döntöttem (a vevő tudott minden egyes nyűgéről bajáról). Most egy C20NE kis "piroskám" van. (De tervben van egy fekete 16V) :lol:

Astrád rendben?

Tiszta hülye voltam, nem néztem meg a képeket :roll:

Szép darab főleg ezekkel a felgenekkel :wink:

Lesz helyette másik, vagy miért eladó a MAK ?

Astra ? Jól megvagyunk, khmmm....csak néha kicsit nehezen viseli, ahogy használom ;)

Link to comment
Megosztás:

Tiszta hülye voltam, nem néztem meg a képeket :roll:

Szép darab főleg ezekkel a felgenekkel :wink:

Lesz helyette másik, vagy miért eladó a MAK ?

Köszönöm. :lol: Pesten nem lehet használni a 17" felni ;) , és 16-osat szeretnék helyette. Lehetőleg Borbet T-t.

Astra ? Jól megvagyunk, khmmm....csak néha kicsit nehezen viseli, ahogy használom :lol:

Igen ez a probléma ismerős, nagyon is. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.