Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

A küszöbszpojert, meg a kíhúzható darabokat is fekete színű lemezcsavarral lecsavaroztam. Nem könnyű kíhúzni, és több mint 2 éve el sem lopták. Mondjuk defekt úgy kezdődik, hogy csavarhúzóval kiszedem a két rögzítőcsavart, de legalább megvan mind a 4...

Ez egy nagyon hatásos, és célravezető megoldás! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik. Ezért is szeretem Svédországot, a jó kocsik miatt,jobbak vannak ott kinnt mint nálunk. De hát hiába vagyunk az Unióba, így is le vagyunk maradva! :? :? :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

tudnátok segiteni? piszok mod eszi az oilt a verda. mi a teendő?

Véletlenül erre tévedtem... Kifelé van nyoma az olajnak? Ha a motor típusát megmondanád segítené az itt leledző szakembereket!

Kartercső és tömítései? Ha nem látszik, akkor én gyanakodnék az olajlehúzó gyűrűkre. (Füst? zaj, egyéb "kellemtlenségek" nem kisérik a dolgot?)

Link to comment
Megosztás:

Az alap 8 szelepes moci. ha oda lépek nagyon füstöl es a kipuf,fekete olajos. 5 ezer k.m=2 liter olaj! szerintem ez sok,nem? Augy mellék zaj hang nincs.

Tehát elvileg C20NE... Akkor biza az nagyon beteg. 5 e km, 2 lityi.. az nem sok az NAGYON sok!!! Nekem ugyanez a moci van az Omcsiban, és 2 olajcsere között ha 1 kilót megeszik sokallom. (12-15 e km körül cserélek ahogy épp sikerül)

Nem tudom mennyire vagy jártas motorszerelésben, de szerintem itt egynéhányan tudnának ajánlani jó motortechnikust, mert itt komoly bajok lehetnek. Minimum gyűrűzés, de ha ennyire eszi, akkor nem árt ha egy komplett mocifelújítás beugrik. Így vetted, vagy nemrég használod? A zajt azért kérdem, mert pl gyűrűtörésnek vannak hangjai is. Bár ha ennyit eszik... ott lehet más is.

Link to comment
Megosztás:

Az alap 8 szelepes moci. ha oda lépek nagyon füstöl es a kipuf,fekete olajos. 5 ezer k.m=2 liter olaj! szerintem ez sok,nem? Augy mellék zaj hang nincs.

lehetséges okok:

1. Gyűrűtörés

2. motorkopás

3. szelepszár szimmering megkeményedett, elkopott

megoldás:

- megviszgáltatni szakemberrel

- első lépésként a szelepszárszimmeringet vizsgáltatnám meg..

Van ereje a verdának?

Link to comment
Megosztás:

hát én ugy érzem hogy nem húz ugy ahogy elvárhato egy ilyen autotol!!!!!!!!!!!!!! Elötte 1 vw vento GT volt az lényegessen jobban ment! Ugy maradt rám kb 8honapja,de nagyon megszerettem!!!!!!!!!!!!Egy élmény vele az autozás!!! Most gondban vagyok!Költsek rá vagy cseréljem egy újabbra.Mert mindenképp CALIBRÁT akarok!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

hát én ugy érzem hogy nem húz ugy ahogy elvárhato egy ilyen autotol!!!!!!!!!!!!!! Elötte 1 vw vento GT volt az lényegessen jobban ment! Ugy maradt rám kb 8honapja,de nagyon megszerettem!!!!!!!!!!!!Egy élmény vele az autozás!!! Most gondban vagyok!Költsek rá vagy cseréljem egy újabbra.Mert mindenképp CALIBRÁT akarok!!!!!!!!!!!!!!!

c20ne motort már szinte aprópénzekért lehet venni ugytudom

Link to comment
Megosztás:

Nem csodálom, hogy nem húz. (Darknak 110% ban igaza van - én elfelejtettem a szimmeringeket, pedig az Ascin vót ilyen bajom :))

Keress mociszerelő műhelyt, kérj ajánlatokat.

De pl így eladni... nos nem hiszem, hogy egy hozzáértő ne szúrná ki azonnal. Persze vannak mások is, de ugye nem etikus megszivatni az embert :P :)

Nézz szét itt a topicban, az eladó alkatrészekben, hátha van egy donormoci, vagy szerelő (Amúgy ha "csak" szimmering, akkor szerencse, mert az a legolcsóbb.. viszont (SZTEM!!) ahhoz túl sok olajad elmegy, hogy csak az legyen. )

Persze a nagyok jobban tudják, szerencsére a saját mocimat még megbontani nem kellett! :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy hallottam, az időpontokat tényleg nem tudja betartani... erről Zorro tudna mesélni

Na ja. :? :shock: :) De már túl vagyok rajta. 8)

Azt azért hozzá kell tenni, hogy nem kellett semmi miatt visszamennem, mert rosszul lett volna összerakva. Precíz szerelő, sem alkatrésszel, sem pénzzel nem volt még gond, csak rengetegen járnak hozzá, sokszor elúszik az idővel. Ettől függetlenül én is ajánlom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.