Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Rieger vagy nem rieger, még astrám van...

Bár el akarja egy csóka cserélni debrecenmől calira, csak az övé 16 szelepes, bár első tulaj itthon 8 éve.

Megnézem, de nekem igazából eddig DragonK-é jön be legjobban, pláne, hogy opelclubos...

Link to comment
Megosztás:

Dehogy :smt103

Egy 92-es fekete cali, kicsit kezd korrodálni az egyik hátsó sárvédő, a másikat tavaj megcsinálták. állítólag jó, de ugye kipróbálásig kétséges, meg egy tenyérnyi lakk hiányzik a géptetőről. Szűk 6 kiló lenne a cali, + ráfizetne, de félek kicsit a 16 szelepestől, meg nem is klubos ergo nem biztos, hogy őszinte ugye, de az kiderül.

Igazából a tiéd felé húz a szivem.

Link to comment
Megosztás:

2 hétig szét volt szedve a gépem, addig anyám Puntoját használtam.

Tegnap összeraktam, mára feltöltődött az akksi, betettem azt is. Kimentem autókázni. Most qrvára gyorsnak tűnt! :()))

Ez ugye papíron 115 LE, mégis úgy megindul h felszállási engedélyt kell kérni, alapból van nyomaték nem kell elérni semmilyen fordulatot. Na jó azért egy 6 hengeresre bármikor elcserélném, főleg bömbire. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.