Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

A kicsi kereket elismerem (195/50 R15), az órám éppannyira csal mint bármelyik széria Calibráé ugyanis az gyári, viszont mentségemre mondom hogy a fotó készültekor ketten ültünk az autóban.

a kicsi kerék miatt csal jobban ;-)

sokkal jobban :P

Link to comment
Megosztás:

nagy kerékkel lefelé csal az óra, kisebb átmérőjűvel felfelé

neked vagy nagyon jó az autód (ezt a nekem elmondottak alapján nem hiszem :P), vagy nagyon hosszú a váltód (ezt sem hiszem), vagy iszonyatosan csal az órás (ez nagyon valószínű :D)

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe srácok, nem ment el a Calibrám, úgyhogy még egy ideig élvezhetitek a társaságom! :P

Nem vagyok meglepve! Mindenki csak ígérgetni tud, tisztelet a kisszámú kivételnek....

Tudod hányan mondták h megveszik az autómat....

Vagy itt van a xenon. Te voltál az egyedüli aki nem csak ígérgetett. Az h nem jött össze a bolt arról nem tehettél. De jobb is így, megtartom.

Link to comment
Megosztás:

Hát jah...

Én ilyenbe azt elmondhatom magamról hogy korrekt vagyok. Amit kijelentek azt meg is tartom, a mi esetünk más volt. De látod, lehet így jobb mind2-őnknek, vagyis csak neked! :D De most jobban megy a kocsi mint idáig bármikor, nagyon húz, nagyon kis pöpec, és most megint nagyon szeretem! :P

Link to comment
Megosztás:

Hátz skacok, 16v-t nem veszek az tuti...

Eddig megnéztem 3-at, de egyik sem tudta azt, amit még el kéne várni tőle.

A legerősebb, amit találtam egy 91-es, ratyi kaszni, ratyi hátsó futómű, kulisszahibás váltó, elől-hátúl törve volt, (persze ezek egyikét sem vallotta be), és neki volt a 3 közül a legerősebb motorja c20xe átlag 8,9 kompresszió, az egyik henger viszont 8. Ja szerinte nagyon megy...

Mindezt 7 kilóért, hát tudja hová tegye a szekerét...

Maradok a 8v-nél ez már tuti.

Holnap vagy holnapután nézek egyet szolnoknál, elmondás alapján meggyőző és nem tagadta le a km állást (205 körül), megyek és azt is megmérem, aztán ha nem adja be, akkor megyek pestre és meglessük Dragonét...A szolnoki olcsóbb lenne, ha jó a szív... Mondjuk a hét végén lehet mindenképp megnézném, mert füzesabonyig mindenképp el kell mennem, akkor már lehet rááldozok és meglesem, majd megdumáljuk.

Link to comment
Megosztás:

Az autókiállítás tuning csarnokában van egy szép sárga Catano Cali, Keskin KT5 felnikkel. Szép darab, lehetett munka vele !

I_S,

Látom, komolyan ráálltál a dologra.

Tavaly én is pont ezért vágtam bele a motorfelújításba. Kb 186 ezret mutatott az óra, kintről hozták, fogalmam sem volt, hogy mennyi van benne. Most már igen ! :smt002

A héten zajlik a 10.000 km-es szervíz. :supz: Óra szerint 9860 km-t raktam bele 1 év alatt...

Link to comment
Megosztás:

Jó neked, hogy keveset mész...

Én durván egy hónap alatt megyek átlag 1500-2000 km-t. Egy év alatt 2x mindíg kell olajat cserélnem...

Óra szerint 78-al vettem, most 132 körül mutat, de ténylegesen kb 150 körül jár.... de lüke vagyok, a sajátomat meg még nem is mértem be... na majd délután megint leszaladok a műszerért, és tácsekkolok.

Link to comment
Megosztás:

muszáj komolyan csinálni, mert vannak emberek, akik komolyan át akarnak vágni. Így kicsit játszom a lükét, kicsit hagyom hogy elmondják a verziójukat, aztán próbaút alatt kérdezek én, utánna mérés, aztán hagyom, had álmodozzanak...

Komoplyan mondom annyira nincsenek tisztában a saját kocsijukkal, hogy szerintem el is hiszik, amit mondanak (hibátlan futómű, közben úgy kotyok miközben áradozik róla, hogy alig hallom mit mond... elképesztő...

Link to comment
Megosztás:

muszáj komolyan csinálni, mert vannak emberek, akik komolyan át akarnak vágni. Így kicsit játszom a lükét, kicsit hagyom hogy elmondják a verziójukat, aztán próbaút alatt kérdezek én, utánna mérés, aztán hagyom, had álmodozzanak...

Komoplyan mondom annyira nincsenek tisztában a saját kocsijukkal, hogy szerintem el is hiszik, amit mondanak (hibátlan futómű, közben úgy kotyok miközben áradozik róla, hogy alig hallom mit mond... elképesztő...

Azért az én futóműven ennyire nem rossz, csak kátyúnál van hangja. :? :P

De így kell csinálni ahogy mondod, nagyon helyes! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.