Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Én nem hiszem, hogy egyetlen másodpercet is adnék neki, szerintem ahhogy meglátnám elöntene az ideg, és bizony egy guriga buktával a tudatomban lehet megharaptatnám vele a blokkot, az biztos, és addig ütném, ameddig neki nem áll előttem szétszedni az egészet.

Én úgy értettem hogy arra adnék neki 10 percet hogy annyi idő alatt kész legyen a generállal, és benn figyel egy fullra felújított Cossie hengerfejes motor at autóban. Különben már nyitnám is az öngyújtómat...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hogy kaptam-e, ha kaptem az apámnál van, de szerintem nem kapott....

Lehet mnost nagyon gecinek fogok tűnni, nemszoktem ilyet csinálni soha, de szerintem befenyítem a szép kis S600 Lorinser Mercijével kapcsolatban, és ha nem hat, én leönbtöm a gecibe kromofággal, aztán baszok rá... ÉS ha rám tudja bizonyítani, állok elébe... Ez most lehet gecinek tűnt, de attól hogy 17 éves vagyok, nem kell úgy beszélni velem mint egy szarral!!! Én is normálisan beszéltem... :evil:

Link to comment
Megosztás:

Hát gyerekek... Így jártam... :P Sajnálom is magam egy kicsit, bár ilyet nem szabad... :D

Azért szerintem fuss még 1-2 kört.

1 millió forint nem kis pénz, azért tényleg fullos C20XE Calit lehet kapni.

Gondold végig.

Nem kell fenyegetőzni, csak tárgyilagosan megemlíteni az APEH-ot, meg a rendőrséget.

A számla megléte elég sokat segítene...

Link to comment
Megosztás:

Én sem a nagyszüleimre gondoltam mikor írtad ezt most...:D

Na jó, hát hétvégén nem dolgoznak, de majd hétfőn rájuk kopogtatok... Egyenlőre nem használom a Calit... Kaptam egy másik kocsit... :P A corsát meg nővéremnek adtam! Hát nem vagyok baromi rendes??????:D:P

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudjatok, de kicsit irreális nekem, ahogy hergelitek egymást egy nálatok 100-szor nagyobb kaliberű ember megfenyegetésével kapcsolatban. Azt hiszem egy S600 Lorinser tulaj 2-3 nappal később elásna, amikor egyedül vagy.

Fecka, örülj, hogy kaptál aputól másik autót, gondolom nem te fizetted a millát sem a caliért, ahogy a korzát sem, amit a nővérednek "adtál". Szerintem hagyd ezt a dolgot is apádra. Majd ő megoldja. Tényleg ne vegyétek magatokra, csak nem túl realisztikus a 18 évesek háborúja... :? Máshogy kéne ezt megoldani.

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudjatok, de kicsit irreális nekem, ahogy hergelitek egymást egy nálatok 100-szor nagyobb kaliberű ember megfenyegetésével kapcsolatban. Azt hiszem egy S600 Lorinser tulaj 2-3 nappal később elásna, amikor egyedül vagy.

Fecka, örülj, hogy kaptál aputól másik autót, gondolom nem te fizetted a millát sem a caliért, ahogy a korzát sem, amit a nővérednek "adtál". Szerintem hagyd ezt a dolgot is apádra. Majd ő megoldja. Tényleg ne vegyétek magatokra, csak nem túl realisztikus a 18 évesek háborúja... :? Máshogy kéne ezt megoldani.

Első körből pl. soha többet nem odavinni a vasat, aztán meg keresni egy másiik, hozzáértő szerelőt.Info van itt bőven a fórumon. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát a corsát azt még magamnak vettem, a calinak meg a felét fizettem ki... A mostani meg még nem 100%-ban az enyém, nincs még kifizetve, anyukám barátnőjéjé... De ez most lényegtelen...

Szerintem nem viszem oda többet, vagy tényleg apukámra hagyom a dolgot, egy ilyen mercis tényleg elés a Föld alá engem 2 perc alatt, ráadásul nem kicsi ember... :D

Na pá!!!!

Szóval milyen szerelőket tudtok ti?? Tudjátok olcsón...:P

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom hogy mit csinált rajta 1 millióból.

Tudom hogy 4 új féktárcsa, kuplung (komplett), 4 lengéscsillapító, váltó, motor hűtés... De ez akkor sem majdnem 1 milla... :P:(:D:(:D:(

Vaaaazeeeeeee :shock: :shock: :shock: :shock:

Bakter! Eddig amit elmondtál az nagyon szar esetben, féltuning cuccokat használva 150-200 ból megvan... Na jó max. 300.. De 1 MILLIÓ HUF!!!!

Vazze megkérdezném van e segédje, mert törött kézzel-lábbal nem hiszem, hogy egy nap alatt vágez mindennel. Márpedig sok dolga lesz, ha másnap reggelre a flip-flop fényezéssel is készen akar enni...

1 Misi.. vazze.. Tudom én vok az ócsójános, mert nincs ennyi pénzem kocsit venni, nemhogy felújítani, de ez... ezz..

ahogy greg is mondta.. eláll a billentyúm :oops: :shock: :shock: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.