Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Amúgy mint megtudtam, a C20NE-t is két verzióban gyártották, nekem mint kiderült már az "újabbik" van a GSI orrában.Viszont azt meg ne kérdezzétek, hogy mitől újabb! :P

Hát asszem van az is DIS gyújtással meg (legalábbis Calibrában) F18+-os váltóval. Amitől nem lett erősebb, ugyanúgy 115paripa (igaz Dragon? :wink: ), csak azért megy jobban, mert az F18+-os váltó végáttétele sokkal kedvezőbb (hosszabb). A többi sebességfokozat fogaskereke egy-két fog eltéréssel ugyanaz mint az F16CR-ben.

Link to comment
Megosztás:

Hát asszem van az is DIS gyújtással meg (legalábbis Calibrában) F18+-os váltóval. Amitől nem lett erősebb, ugyanúgy 115paripa (igaz Dragon? :wink: ), csak azért megy jobban, mert az F18+-os váltó végáttétele sokkal kedvezőbb (hosszabb). A többi sebességfokozat fogaskereke egy-két fog eltéréssel ugyanaz mint az F16CR-ben.

A gyújtás már nekem is szemet szúrt, bár nem olyan forgó izés, rotor van a vez.műtengely végében, hanem ilyen lapos fekete iz, amiből alulról jönnek ki a gyújtókábelek.Az már nekem is gyanus volt.Amúgy F16CR van benne.

Link to comment
Megosztás:

Megegyezni nem egyeztünk meg semmiben! Abban maradtunk, h megnézem, csinálok képet és beszélünk. Képet csak holnap tudok csinálni, nincs itthon a gép.

Megnéztük tegnap és ha kivesszük a légzsákot a párnában marad jobb oldalt egy lyuk, mint ahogy azt említettem. Ha millibra kolléga elviszi a cuccot akkor én megkapom az ő műszerfalát, azt viheted.

Másik az a műanyag a párna mögött középen meg van repedve, uh Neked az se jó.

Link to comment
Megosztás:

Megegyezni nem egyeztünk meg semmiben! Abban maradtunk, h megnézem, csinálok képet és beszélünk. Képet csak holnap tudok csinálni, nincs itthon a gép.

Megnéztük tegnap és ha kivesszük a légzsákot a párnában marad jobb oldalt egy lyuk, mint ahogy azt említettem. Ha millibra kolléga elviszi a cuccot akkor én megkapom az ő műszerfalát, azt viheted.

Másik az a műanyag a párna mögött középen meg van repedve, uh Neked az se jó.

Uff Tipustárs.Nem tudod esetleg snky 8v telefonszámát??
Link to comment
Megosztás:

Megegyezni nem egyeztünk meg semmiben!

Csak az árban. Meg hogy kell. És hogy jelentkezel, hogy repedt-e. :P

Mivel nem írtál, furcsáltam, hogy már másnak árulod.

Légzsák nélkülit tudok szerezni félpénzért, sérülésmenteset. De ha a tiéd repedt, akkor tényleg felejtős.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.