Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

nah,ilyen régi komentre sem láttam még választ....

nem késett sokat ,csak egy 7 évet :lol:

Sok autó van, ami évekig épül, biztos azért :D

Annak idején, amikor összetörtem az előző mantámat, mi villágmgyorsan építettük az újat: február elején törtem, májusban Vadkerten debütáltunk. Az kb. 3,5 hónap volt - ennél gyorsabbról még nem hallottam, de akkor pénz, idő, hely minden volt - és úgy, hogy apró darabra volt minden szedve, és kicsontozott kaszniból lett az új.... viszont hallottam olyat is (pl. két éve vagy mikor az a szélesített manta, ami Zamárdiban vitte a találkozó legszebb autója címét), ami 10évig épült, és nem volt még 100%os :D

Tehát Sor6 tényleg tudja, miről beszél :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sok autó van, ami évekig épül, biztos azért :D

Annak idején, amikor összetörtem az előző mantámat, mi villágmgyorsan építettük az újat: február elején törtem, májusban Vadkerten debütáltunk. Az kb. 3,5 hónap volt - ennél gyorsabbról még nem hallottam, de akkor pénz, idő, hely minden volt - és úgy, hogy apró darabra volt minden szedve, és kicsontozott kaszniból lett az új.... viszont hallottam olyat is (pl. két éve vagy mikor az a szélesített manta, ami Zamárdiban vitte a találkozó legszebb autója címét), ami 10évig épült, és nem volt még 100%os :lol:

Tehát Sor6 tényleg tudja, miről beszél :lol:

"Sok autó van, ami évekig épül, biztos azért"

Persze. Így nem is késett a válasz,mert ugyebár még nincs is kész a gép. :D

Link to comment
Megosztás:

ez már a második felvonás,egyszer már meg épült...

valahogy....

Mondjuk úgy, hogy guruló életveszély volt, a bátorság igazi próbája :lol: na de majd most! :D

Mindjárt indulok haza és túlesünk azon a nyamvadt hídcserén... :lol: (nem lesz kis meló a Petőfi hidat kicserélni a Lágymányosival, de levarrjuk ezt is :D)

Link to comment
Megosztás:

(nem lesz kis meló a Petőfi hidat kicserélni a Lágymányosival, de levarrjuk ezt is :lol:)

Főleg hogy a Lágymányosit már valakik kicserélték Rákóczira ugye... :D

(Hülyék ezek? Rákóczi képe ugye az ötszázason van, annyit még talán én is adnék azért a bazinagy hídért, bár fogalmam sincs mit kezdenék vele... :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Főleg hogy a Lágymányosit már valakik kicserélték Rákóczira ugye... :D

:lol: megelőztek? :D bakker, hetek óta azt sem tudom, mi a hír a nagy világban... :lol: akkor a Lánc híddal fogjuk kicserélni :D az tuti feltűnő performance lesz ;)

Tegnap megszopatott a féltengely - nem engem, inkább Mocskot, ő a vérét adja ezért az egész projektért - pedig a veséjére pályázok :P

Link to comment
Megosztás:

:D megelőztek? ;) bakker, hetek óta azt sem tudom, mi a hír a nagy világban... :lol: akkor a Lánc híddal fogjuk kicserélni :D az tuti feltűnő performance lesz :D

Tegnap megszopatott a féltengely - nem engem, inkább Mocskot, ő a vérét adja ezért az egész projektért - pedig a veséjére pályázok :D

Én meg kerékcsapágyra húztam rá, mert már majdnem elhagytam a két hátsó kerekem. :D

Lányod szingli még? :P :D :lol:

thoo-ridick.JPG

Link to comment
Megosztás:

Lányod szingli még? :D :D :lol:

ha te lennél az egyetlen jelentkező rá, akkor az is maradna :lol:

Amúgy ja, most az, de tökre nem bánom, mert a fölös energiáit sütésbe és főzésbe fekteti, és valami baromi jól csinálja ;) Olyanokat főz nekünk, hogy csak a dolgos kis kezeit tudjuk csókolgatni :P de most tök komolyan... amint szingli lett, kiderült, hogy tud főzni :D

(tegnap pl. brownie-t sütött, nagyon guszta volt és az a mocskos ötlet merült fel, hogy ki kéne lapátolni a tepsiből, bedobni két csokis villát, meg egy cetlit,hogy kösz, fincsi volt :D ugyanis nem nekünk csinálta, hanem a korrupt angol tanárnak :D és hát az ötlet megvalósításra került, szegény Makettben meg megállt az ütő, hogy mekkora prosztók vagyunk, hogy az éj leple alatt felzabáltuk a sütit :D de aztán megtalálta, hová dugtuk :D és ez közel nem volt akkora szemétség, amikor kiszedtük az ágyrács egy részét, visszatettük a matracot és úgy vártuk haza a nyaralásból :D úgy beszakadt alatta a matrac, hogy ihaj :D szóval mindenkinek kéne gyrek, mert tök jó szórakozás ;) )

(múltkor gondoltunk rád a tescóba, a ridick-szemüvegeknél ;) egy örök emlék maradsz ;))

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.