Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

azért a cink és a hammerite közt van különbség

Ja ;) engem szoktak cinkkelni szemét beszólásokkal, de még sosem hemörájtoztak ;)

Ónozásra gondoltál?

:D ja... ja.... :P igen, igen... :P múltkor üldögéltem a teraszon a hintaszékemben, kortyolgattam a forró rumos teát egy kimerítő vizes csiszolás után, néztem a pampák tengerét, a távolban vágtató lovakat, és arra gondoltam: ónozás... :D bizony.... ónozás.... ;)

de aztán elkezdtem rettegni a téltől, az ónosesőtől, és rájöttem, hogy az ónozásnak számomra negatív hangzása van, hiszen az ónos eső is ónoz :D

:D

Amúgy úgy határoztam, hogy az alját úgy hagyom, ahogy van.

Ennek egyszerű oka van: tényleg szép a fenéklemez (;)), és alig rohad alul. Kilakatolni azt a keveset már nincs erőm - lefröcskölni meg nem fogom alvázvédővel így. Semmit nem akarok eltakarni, így a kedves vevő megtekintheti, hogy mi a helyzet - a kaszni többi része meg meg van csinálva rendesen... ha még azt a kevés lakatolást is megcsináljuk, akkor az ára egyből nem annyi lesz, mint így.

Jó vétel lesz ez akárkinek is - ráadásul igen egyedi fényezésötlet pattant ki Mocsok Hegymászó László bácsi agyából (bakker, koromlyan már kinőtt a szakálla a 400astól :D) - de ezt még úgyse lövöm le előre, de az biztos, hogy ilyet még nem nagyon hallott senki sem... remélem, telitalálat lesz... :D

(nem, az én szakállam még nem nőtt ki - a lábam kicsit szőrös, és eléggé elhanyagolt a kinézetem, de majd leszek megint nő, komolyan mondom - és ha ezen túl vagyunk, akkor soha többet két hétig nem nézek koszos, olajos cuccok felé, és még a körömet sem fogom csicsolni soha többet egy hétig! Az tuti! :) )

Link to comment
Megosztás:

A cégnél most Mikulásnak hívnak, nyaralás óta nem borotválkoztam...és az nem most volt. :D

Mi va? :P mindenkinek fázik a feje? :P

J0hnny! :D Tudom ám, hogy Kecsón nincs A38, csak a nagy büdös Pesten - szóval vágom én, hogy ez cserébe járt a pályanapért, de azért b*szódj meg, hogy nem gyütté be :D

Link to comment
Megosztás:

király !!!!!!!! :D

igy fest egy férfi!!! :D

Kb nekem is ilyen van...... :D

:)

Mi va? :P mindenkinek fázik a feje? :P

J0hnny! :D Tudom ám, hogy Kecsón nincs A38, csak a nagy büdös Pesten - szóval vágom én, hogy ez cserébe járt a pályanapért, de azért b*szódj meg, hogy nem gyütté be :D

Bemegyek majd buli után egyszer, de akkor Petra mellé kérel alvási lehetőséget! :D

Link to comment
Megosztás:

az idegeimet húzhatod, a lányom nem :D

Sziasztok!

Szép lesz a 400-as.

Így messziről. :D

Bocsánat hogy belepofázok a társalgásba! :P

Jól el vagytok. De hogy picit "képben" legyek,nem kaphatnánk ide egy képet az említett Petráról is? Neve szép,tetszik. :P

Ha nem tévedek,az anyuka van az egyik képen. (Jajjj,ennyi szóismétlést. Egyes alá.)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szép lesz a 400-as.

Így messziről. :D

Bocsánat hogy belepofázok a társalgásba! :D

Jól el vagytok. De hogy picit "képben" legyek,nem kaphatnánk ide egy képet az említett Petráról is? Neve szép,tetszik. :P

Ha nem tévedek,az anyuka van az egyik képen. (Jajjj,ennyi szóismétlést. Egyes alá.)

nem tévedsz ,a szépsséges anyuka van pár képen :P

Petra amugy egy görög nevű jordán romváros... és igy nézz ki:

DSCI0002_150129.JPG

Link to comment
Megosztás:

Ja. Anyuka van a képen - és mielőtt beszólások érnének: igen! Én fehér pólóba nyomom a fánkit :D mert van rajta egy bazi nagy sárga folt (nem tudom mitől) és a műhelybe az még jó... sőt, van egy fehér rövidgatyóm is, és ha ahhoz lesz kedvem, akkor csiluvilus estélyiben koszolom össze magam :D

Huh, erről most az jutott eszembe, hogy a húgomék egyik szomszédja hetente felveszi a menyasszonyi ruháját, és abban takarít meg főz, merthogy ő nem azért vette meg, hogy csak egyszer legyen rajta :P elsőre betegnek tűnt a dolog, de tulajdonképpenigaza van :D

Petráról akkor lesz kép, ha szépen megkérem, és beáll pózolni a 400as mellé - hátha növeli az eladási esélyeimet :) amúgy épp ma néztem a használtautón, hogy elég érdekes árak vannak a mantáknál... :P remélem, ha felteszem 70ezerért a 400ast, csak elviszik hamar :D

Ez vicc volt! Annyiért inkább kihajtom a lelkét! :D

Link to comment
Megosztás:

nem tévedsz ,a szépsséges anyuka van pár képen :P

Petra amugy egy görög nevű jordán romváros... és igy nézz ki:

Genya :P most nagyon meglepődtem, hogy nyomok egy posztot és ez a kép vigyorog vissza a monitoron :D ezért meg leszel ölve by Makett, ugye tudod? :D

Link to comment
Megosztás:

Ja. Anyuka van a képen - és mielőtt beszólások érnének: igen! Én fehér pólóba nyomom a fánkit :D mert van rajta egy bazi nagy sárga folt (nem tudom mitől) és a műhelybe az még jó... sőt, van egy fehér rövidgatyóm is, és ha ahhoz lesz kedvem, akkor csiluvilus estélyiben koszolom össze magam :D

Huh, erről most az jutott eszembe, hogy a húgomék egyik szomszédja hetente felveszi a menyasszonyi ruháját, és abban takarít meg főz, merthogy ő nem azért vette meg, hogy csak egyszer legyen rajta :P elsőre betegnek tűnt a dolog, de tulajdonképpenigaza van :D

Petráról akkor lesz kép, ha szépen megkérem, és beáll pózolni a 400as mellé - hátha növeli az eladási esélyeimet :) amúgy épp ma néztem a használtautón, hogy elég érdekes árak vannak a mantáknál... :P remélem, ha felteszem 70ezerért a 400ast, csak elviszik hamar :D

Ez vicc volt! Annyiért inkább kihajtom a lelkét! :D

Hogy lehet úgy kocsit szerelni ha a szerelő társ mondjuk estetekben nő is ráadásul és még jó ruhába is van? :D Hát szerintem előbb lenne reszelés mint szerelés. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.