Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

Mocsok nagy fába vágtad a fejszét... a 3800asomon is lenne mit csinálni, vállalod? :D :D

MeLLesleg nem hiszem, hogy olyan extra ellenszolgáltatást tudnál neki nyújtani, mint én :D vagy ha igen, nem kéne neki :D

Az isten se mossa már le rólam, hogy nem azért pont ő, amiért pont itt pont úgy látszik ;) :D :P :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

MeLLesleg nem hiszem, hogy olyan extra ellenszolgáltatást tudnál neki nyújtani, mint én :D vagy ha igen, nem kéne neki :D

Az isten se mossa már le rólam, hogy nem azért pont ő, amiért pont itt pont úgy látszik ;) :D :P :lol: :lol: :D :D

Érdek"barátság" ez a javából kérem! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

MeLLesleg nem hiszem, hogy olyan extra ellenszolgáltatást tudnál neki nyújtani, mint én :D vagy ha igen, nem kéne neki ;)

Az isten se mossa már le rólam, hogy nem azért pont ő, amiért pont itt pont úgy látszik ;) :D :P :lol: :lol: :D :D

Lásd, elég neki egy repjegy és már repülne is hozzám... vmi nem 100as abban a kapcsolatban :D :D ;) :D

J0hnny lehet igazat beszél? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Engem azé meglepett, hogy milyen állapotban került vissza hozzád a 400-as. :D

engem is.... :lol: még Bill koncertre sem mentem el bánatomban :D

Egyáltalán hol volt eddig? ;)

Lacinál? :P

Nem. :D

Viszont szebb lesz, mint valaha :D bár, aki annyira nem figyelte, úgyse fog nagy különbséget látni.

Igazából több tervem is volt vele, amíg meg nem láttam (valahogy bontódásnak indult :lol: - nem nálam) - és ugye az ember a lehető legésszerűtlenebbnek tűnő megoldást választja: inkább megépíti, minthogy szarért húgyért eladja...

Apukám már meggyanúsított, hogy azért tökölünk vele ennyit, mert valójában meg akarom tartani :D az igazság viszont az, hogy eladásra csináljuk - hanem viszik el annyiért, amennyiért én gondolom, akkor nem fogom elkótyavetyélni, inkább megtartom. És mivel ez az opció is él, nyilván úgy lesz megcsinálva, hogy azért autónak lehessen nevezni :D

Link to comment
Megosztás:

Minden tiszteletem a Hajnié ,mert rettentően sok munkát tett bele ( a munka helye mellett ) ,meg sok pénzt is (pedig nem veti fel)...

Amugy ,Tasnak is segitettem a jeep-jét meg csinalni ,ellen szolgáltatás nélkül :lol: ,ez barmelyik baratomnak

kijár,hát még a páromnak ! Órülök ha hozzá segithetem egy kis + hoz :lol:

Gabo: Hát perszeeeeee ,repülök, külön géppel saját költségemen :D

Link to comment
Megosztás:

Minden tiszteletem a Hajnié ,mert rettentően sok munkát tett bele ( a munka helye mellett ) ,meg sok pénzt is (pedig nem veti fel)...

Amugy ,Tasnak is segitettem a jeep-jét meg csinalni ,ellen szolgáltatás nélkül :lol: ,ez barmelyik baratomnak

kijár,hát még a páromnak ! Órülök ha hozzá segithetem egy kis + hoz :lol:

Gabo: Hát perszeeeeee ,repülök, külön géppel saját költségemen :D

Leszünk haverok? Nekem is lenne mit csinálni :D:D Bár én is imádom a saját két kezemmel bütykölni ezért ha felújítanék valamit nem adnám el soha. Alig kell valamit csinálni.... Teljes kárpit csere bent, műszerfal csere, elektromos ablak csere, előtte belül át kéne kenni hammeriteal, aztán motort kéne cserélni, ki kéne cserélni a 2 küszöböt az elemeket kijavítani és telibe fújni az egész kocsit. Ültetni és még számtalan dolog. Szóval alig kell valamit csinálnom. ;):D

Viccet félre téve.

Eddig tetszik az összkép ami eddig történt a 400ason.

Link to comment
Megosztás:

...ellen szolgáltatás nélkül :D ,ez barmelyik baratomnak

kijár,hát még a páromnak ! Órülök ha hozzá segithetem egy kis + hoz :D

...

na :P ezt kurv@ nagy hiba volt ezen a fórumon ilyen nyíltan kijelenteni :D

Miért? Barátról volt szó, abból pedig nem sok szaladgál, főleg mikor baj van. :D

Különben, jól halad a gép. :D ;) Úgy látom megkapja a magáét. :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

az az igazság, nagy kedvem támadt nekem is újra"bontani" a verdát. :P

:lol: Melinda bakker! Te kemény vagy, mint a kádszéle! :lol: Az isten áldjon meg! Most szülted meg a második porontyotokat, ne ilyeneken járjon már az eszed! Mennyi energiád van neked?

duracell.jpg

:D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

:lol: Melinda bakker! Te kemény vagy, mint a kádszéle! :lol: Az isten áldjon meg! Most szülted meg a második porontyotokat, ne ilyeneken járjon már az eszed! Mennyi energiád van neked?

Az a helyzet ,hogy baromi kevés!!! Ez a poronty ugyanis duracellnyuszibb mint én vagyok!!! :D Kevesebbet alszik, mint amennyit én szeretnék aludni. durva!

Amúgy ma vittem méreckedni és 4.5 kg a drága. 2 hét alatt több ,mint fél kilót felkapott magára. Kis hurkás Rozi! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy te olyan. :D

dehogynem... :lol: tudod: amelyik kutya ugat az nem harap - és az alamuszi nyuszi ugrik nagyot :lol:

Amúgy ma vittem méreckedni és 4.5 kg a drága. 2 hét alatt több ,mint fél kilót felkapott magára. Kis hurkás Rozi! :D

Nem is ilyen tápos pesti ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.