Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


opel77

Recommended Posts

Ja, meg 7 tartalék tárban az már 14, a Parában meg 14 +14 a tárban az 28. Az már barátibb. A Glockról nem is szólva...

Najó. De esélyes, hogy egy tár után lepuffantanának, mint a rendszer ellenségét! :D

Meg sajnos szolgálati fegyverként nincs rendszeresítve dobtáras fegyver... pedig jobb lenne mindenkinek :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Érdekes kérdésem lenne

A gyári Omega ET33 felninek a dísztárcsája felmegy e vajon a Vectra B ET 49-es kerékre?

Persze nyilván felrakható de nem lesz túl kint a tárcsa rész, képek alapján nekem nagyon úgytűnik

Valakinek esetleg tapasztalata?

Erre a dísztárcsára gondoltam:

Az se biztos, hogy felmegy. A Vectrára próbáltam régebben B Vectra dísztárcsáját felpattintani, de a felni kialakítás miatt nem ment fel....

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Érdekes kérdésem lenne

A gyári Omega ET33 felninek a dísztárcsája felmegy e vajon a Vectra B ET 49-es kerékre?

Persze nyilván felrakható de nem lesz túl kint a tárcsa rész, képek alapján nekem nagyon úgytűnik

Valakinek esetleg tapasztalata?

Erre a dísztárcsára gondoltam:

Na mostanra sikerült egyet rápróbálnom hát nem jó, még jó hogy nem vettem!

Úgy néztem, hogy pont az a kb 16-19 mm híjja van ami az ET-ben eltér

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Hello,

az lenne a kérdésem 5 x 110 65 ET33 elvileg az ominak a kereke, nekem 112 es van minden probléma nélkul X idő ota rajt, nem ráz semmi nincs gond vele. az hogy lehet ?

merci borbet is simán ráment csak az ramaty állapotba volt!

üdw mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Hello,

az lenne a kérdésem 5 x 110 65 ET33 elvileg az ominak a kereke, nekem 112 es van minden probléma nélkul X idő ota rajt, nem ráz semmi nincs gond vele. az hogy lehet ?

Miért tőlünk kérdezed? ha nem tudod kérdezd a gumisodtól, amúgy fel lehet tenni, ha meg van tehermentesítő, akkor semmi gáz...

Link to comment
Megosztás:

Miért tőlünk kérdezed? ha nem tudod kérdezd a gumisodtól, amúgy fel lehet tenni, ha meg van tehermentesítő, akkor semmi gáz...

ő igazábol csodálkoztam h rámegy csak azért, ö meg felrakta meg meg csinált vele mindent, azt jó, meg akarok majd 17" ost

Link to comment
Megosztás:

ő igazábol csodálkoztam h rámegy csak azért, ö meg felrakta meg meg csinált vele mindent, azt jó, meg akarok majd 17" ost

azt is ilyen nagy szakértőtől vedd, lehetőleg 4 lyukast, az a tuti...

csipom az ilyen szakértőket. hasonszőrűek a hűtött tárcsát szabályzó drehásokkal...

Link to comment
Megosztás:

azt is ilyen nagy szakértőtől vedd, lehetőleg 4 lyukast, az a tuti...

csipom az ilyen szakértőket. hasonszőrűek a hűtött tárcsát szabályzó drehásokkal...

alap :D de a 3 csavaros a király :D nem is hittem el h van olyan mig nem láttam :)

Link to comment
Megosztás:

alap :D de a 3 csavaros a király :D nem is hittem el h van olyan mig nem láttam :)

Pedig mennyi autó készült 3 csavarral... (Dacia, a kortárs Renault-ok, Citroen-ek (asszem még a 106-oson is)) mind-mind 3 csavaros kerékkel készülte.

És az semmi, milyen szar amikor csak 1 csavarral rakják fel a felnit! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.