Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


opel77

Recommended Posts

Pedig mennyi autó készült 3 csavarral... (Dacia, a kortárs Renault-ok, Citroen-ek (asszem még a 106-oson is)) mind-mind 3 csavaros kerékkel készülte.

És az semmi, milyen szar amikor csak 1 csavarral rakják fel a felnit! ;)

Ez most ennyire sötét, vagy játssza?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Opel Omega C-re kellene gyári alufelni 17" esetleg ha valamóki tudna az jó lenne köszönöm előre is

Nekem van, bár B2 omegának vagy facelift utáninak szokás nevezni.. A két hátsón vadiúj gumikkal, karc és sérülés mentes. Viszont van egy rossz hírem... Csak akkor eladó, ha egy olyan jó ajánlatot kapok, hogy a lélegzetem eláll. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem van, bár B2 omegának vagy facelift utáninak szokás nevezni.. A két hátsón vadiúj gumikkal, karc és sérülés mentes. Viszont van egy rossz hírem... Csak akkor eladó, ha egy olyan jó ajánlatot kapok, hogy a lélegzetem eláll. :)

15Ft? :D

elég lélegzetelállító volt? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem van, bár B2 omegának vagy facelift utáninak szokás nevezni.. A két hátsón vadiúj gumikkal, karc és sérülés mentes. Viszont van egy rossz hírem... Csak akkor eladó, ha egy olyan jó ajánlatot kapok, hogy a lélegzetem eláll. :)

Dobj már egy képet erről a felniről, ha már ilyen sokra tartod!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor pontosítok B2 de szerintem tudod de ez a közismert név hogy C Omega nekem van 2-is egy 2.5dti és egy 2.0dti

A közismertség az más dolog! Közismeretek lehetnek zenészek, színészek. Aki a B2 Omegát C-nek mondja, az csak simán tudatlan és okosnak akar tetszelegni...

Link to comment
Megosztás:

Akkor pontosítok B2 de szerintem tudod de ez a közismert név hogy C Omega nekem van 2-is egy 2.5dti és egy 2.0dti

Nekem is volt kettő, mégis B2 :D Mondjuk - Omegatd most fogd be a füled, csukd be a szemed - egyik sem volt olajkályha :D :D ill nem is lesz :P :D

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.