Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


opel77

Recommended Posts

Valahol, vmi nem hivatalos adathalmazban vmi ET33 - ET35 -t találtam mint gyári ET méret... De ez azért jó, mert felniszélességtől kezdve stb variálnod kell, ha vmi értelmeset akarsz alárakni... pl - szerintem, benyúlva méregetve - et35 tel pl a 9,5 es - 265 párosításom erősen a dobban végezné...

ET33-39, de ez 15-16-ra vonatkozik 195(205)/65R15 és 225/55R16 gumival...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Hát ízlések és pofonok....Nekem specc ez annyira nem, de Neked kell tetszen...ha már ez, akkor peresebb gumit dobj rá...

Peresebb?.... mire gondolsz? /40 alá 1 Mo-n nem mennék, nem mellékesen 265 felett kérdéses a hely, 2. ez meg váltóméret... 3 nem veszek ezért 18 - 19 es felniket... (ld első pont)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Kérdés Segítsetek Sűrgős

97-es B omega caravanra jó lehet-e a következő méretű acél felni gumival 195-60-R15 ET49 G astrara és B vectrára jó! És omegára?

válaszokat előre is köszi

Necces, hogy ramegy-e a fek miatt, de ha ra is megy hulyen nezne ki igencsak. 15 osben ET33 kene neki!

Link to comment
Megosztás:

Kérdés Segítsetek Sűrgős

97-es B omega caravanra jó lehet-e a következő méretű acél felni gumival 195-60-R15 ET49 G astrara és B vectrára jó! És omegára?

válaszokat előre is köszi

Az attól függ, milyen motor. De a 195/60 nem mérete az Omegának. Nekem az ET39-es lemez és alu sem ment fel előre, csak hátulra. Viszont ez ET49-es alu és felment az X20XEV-re, de láttam már dízelen is.

37035589.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.