Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

Igen ott van.

Ma kellett vinnem az omit doktorbácsihoz, de megmakacsolta magát mint egy rossz gyerek. Nem indult be sem benzinnel sem gázzal, így nem maradt más mint a vontatás. Mivel az autómatának nem használ a vontatás, le kellett kötnöm a kardánt. Mire eljutottunk a kb 70 km-re lévő szerelőhöz két vontatókötelet téptünk szét.

De most legalább nem járok úgy, hogy a szerelőnél nem produkálja a hibát. A szerelő szerint a gyujtótrafó szállhatott el, úgyhogy zsebbenyúlós lesz a dolog. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma délután autótakaritás közben, a hátsó szivargyujtó tartópaneljét véletlenl kipattintottam. Találtam mögötte, / a könyöktámasz rekesze alatt / egy tenyérnyi aludobozt, amibe kábelcsatlakozó megy bele. Mint valami vezérlőegység. Mi lehet ez?

Link to comment
Megosztás:

Ma délután autótakaritás közben, a hátsó szivargyujtó tartópaneljét véletlenl kipattintottam. Találtam mögötte, / a könyöktámasz rekesze alatt / egy tenyérnyi aludobozt, amibe kábelcsatlakozó megy bele. Mint valami vezérlőegység. Mi lehet ez?

Légzsák vezérlő szerintem, bár nincs Omega típusom...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a szerelő nem jött rá, hogy miértl indul sz@rul hidegen. Most futhatom tovább a köröket,mert így nem maradhat. Csak lövésem sincs kihez viszem itt a környéken :D

De gondolom ettől még zsebbenyúlós lett, mert mondtad, hogy trafót cserél... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Öcsém autójának akksisaruja le lett véve, és visszarakás után nem tudom kikódolni a magnót. A kezutm. elolvastam, de hiába nyomom az AS gombot nem reagál. Van vkinek tippje, hogy lehetne kiütni a kódot?

MIközben nyomod az AS-t, be kell kapcsolni a rádiót.

Link to comment
Megosztás:

Néhány napja érdekesen viselkedik az autó. Araszolgatás közben felmegy a hütővizem 100 fok fölé. Menet közben minden ok. Ma néztem, a ventik 103 fok körül kapcsolnak be, egyszerre, és kb. 96 fokig hül vissza amikor leállnak. Azt tartom furcsának, hogy egyszerre indul minkét ventillátor, és egyszerre állnal le. Ez igy ok? vagy valami nincs rendben? Tegnap reggel a pesti dugoban be kellett kapcsolnom a klimát, igy állandoan ment mindkét ventillátor, és nem melegedett a vizem. Van valakinek tapasztalata ez ügyben?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.