Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Nincsmit. Mostmár bánom hogy nem csináltam többet, meg hogy ami készült azon is csak a blokk van. Viszont megemlítem hogy szerdán meg én megyek a Patyihoz és az Anti kedden szétszedett ótóját fogjuk kilökni a talajra, amíg az enyémet szerelik! :wink: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Na hazakerült a drágám. Minden jó és szép. Ráadásul annyira jó időben lett kész, hogy a mediterán szekcióbulira haza is értem (bocsi az asszony) vele. A fogyasztása elég jó, mert pesten tankoltam 30 liter gázt és azzl le pécsre, majd onnan mohácsra és mindig van benne. kiváncsi vagyok meddig bírja :roll: De valami kopog az autó alatt, ami eddig nem kopogott, ezt még meg kell néznem. Köszi mindenkinek a segítséget 8)

Link to comment
Megosztás:

De lehet hogy a lóerők tértek vissza és azok dobognak-kopognak.

Nem is tudtam, hogy Patyinak is omija van. Van benne vmilyen tunying? Mert állítólag ha a diesel bömös vez.tengelyét belerakod az omiba, akkor visszanyeri a hiányzó 13 lóerejét. Én ezt kicsit kétkedve fogadom, mert sztem a komputere sem ugyanaz mint a bömösé. :shock:

Link to comment
Megosztás:

tegnap alánéztem, de nem találtam semmit. az a furcsa, hogy leginkább jobbos kanyarban csinálja, meg akkor ha naon rossz úton megyek, és kanyarban a sebesség növekedésével gyorsul a kopogás. Majd holnap felhívom Patyit, hogy mit szedett szét rajta, hátha abból rájövök :?

Link to comment
Megosztás:

Oks. akkor majd holnap du. megnézem mégegyszer. Különben tegnap megint szét kellett szedni a gépet, mert a gáz keverőfejét nem rendesen rakták vissza, és ha már lenn volt, kitisztítottam a pillangószelepeket és az alapjárati motort. Meg feltönt, hogy az egyik klímaventillátornak naon csapágyas a hangja, így az is gyorsan kiugrott, szétszed és alaposan bezsíroz. A komputer ventillátorát tavaly már egyszer befújtam wd40-el, de már megint van kis hangja, ezért az lesz a következő. 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.