Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Száraz tények? Mik? Hogy valami nagyon ráérő banda azt mondja mi vagyunk a 20-ik a legélhetőbb listában, ahol a szlovákok és a csehek sokkal utánunk jönnek? Na ez már mosolyt csalt az arcomra. Persze a szlovákok és a csehek röhögnek magukban, mert jól élnek és nem érdekli őket, hogy 30, vagy 40 a helyük a listán. Ebben az országba bűnözés sincs, mégis szétrabolják a vidéket. Okádék ami itt van. Statisztikagyártás folyik, nem más. Itt békés tüntetők vannak maszkban, akik kártérítést kapnak, az angoloknál érdekes módon minden pénz és állami/politikai segítséget megkapott a rendőrség, hogy megszüntesse a zavargásokat. Ott a rendőrnek van igaza, nem a maszkos "forradalmárnak". És érdekes, hogy a listát az a Franciaország vezeti, ahol néhány éve felgyújtották fél Párizst. hetekig égett is, igaz a kemény vezető ott is a rendfenntartókkal rakatott rendet, nem elvette a jogaikat..

Azért is sántít ez a statisztika, mert Európában kapásból van legalább 10-12 olyan ország, ami mindenben előttünk jár, és akkor ez még csak Európa. Ha hozzácsapjuk Amerikát, Kanadát, Óceánia tehetősebb országait, kapásból bőven 20 fölött járunk.

Tehát ha max bele is férünk a 2x legélhetőbb országba, akkor is valszeg sereghajtók vagyunk, úgy, hogy a többi országba már-már Kalasnyikov kell egy-egy sétához :)

A legtehetősebb országokról meg inkább ne beszéljünk, amikor független források azt regélik, hogy lassacskán kiszorulunk ilyen téren (is) a közép-európai térségből...

Link to comment
Megosztás:

Kicsit eltértünk a témától. Továbbra is fenntartom, hogy egyrészt nincs nagyon értelme az összehasonlítgatásnak hiszen minden ország különböző lehetőségekkel és képességekkel bír, másrészt ha mégis erőltetjük a "bezzeg a ..." -t akkor , persze vannak bezzeg országok, de mi is benne vagyunk a legélhetőbb és legtehetősebb országok huszonvalahányas csoportjában. "Ezek a száraz tények. " :D

Én tisztelem az optimizmusodat, és a hited. Csak a "normális" lelkületű ember lassan már hányingerrel ébred attól ami itt folyik. Nagy baj van itt sok mindennel, és az még nagyobb hogy a polgárok fejében is szerintem.

Mindegy, ez autós fórum, mindenkinek jó a gép?Királyság, jók ezek az OMEGÁK!!! :)

Nincs valakinek egy elfekvő Omegába való (CS, KJ) CID színes kijelzője?

Link to comment
Megosztás:

Én tisztelem az optimizmusodat, és a hited. Csak a "normális" lelkületű ember lassan már hányingerrel ébred attól ami itt folyik. Nagy baj van itt sok mindennel, és az még nagyobb hogy a polgárok fejében is szerintem.

Mindegy, ez autós fórum, mindenkinek jó a gép?Királyság, jók ezek az OMEGÁK!!! :)

Nincs valakinek egy elfekvő Omegába való (CS, KJ) CID színes kijelzője?

Én is így látom kalap szart nem ér az egész.

Link to comment
Megosztás:

Én tisztelem az optimizmusodat, és a hited. Csak a "normális" lelkületű ember lassan már hányingerrel ébred attól ami itt folyik. Nagy baj van itt sok mindennel, és az még nagyobb hogy a polgárok fejében is szerintem.

Mindegy, ez autós fórum, mindenkinek jó a gép?Királyság, jók ezek az OMEGÁK!!! :)

Nincs valakinek egy elfekvő Omegába való (CS, KJ) CID színes kijelzője?

Nézd meg a vaterán, láttam ott pár kijelzőt. Nemtom pontosan milyenek, mert nem kattintottam rá, de érdemes lehet odapillantani.

Link to comment
Megosztás:

Én tisztelem az optimizmusodat, és a hited. Csak a "normális" lelkületű ember lassan már hányingerrel ébred attól ami itt folyik. Nagy baj van itt sok mindennel, és az még nagyobb hogy a polgárok fejében is szerintem.

Csak az a baj, ez nem optimizmus, hanem demagógia és vakság...

Link to comment
Megosztás:

Ipari robotokat programozok, telepítek.

Jelen pillanatban a észak-svédben, a Scania-nál reszelgetek egy plazmavágó robotot. Mókás, csak kár hogy már napok óta hajnalban sikerül a hotelbe érni.

Majd tolok képeket, videjót. Állat! :)

Azért a túlórapénzedet sem felejtsd el megemlíteni...

Link to comment
Megosztás:

Más topikból sokkal kisebb politizálásért töröltek hozzászólásokat... :)

Semmi gond, csak nem szeretem, ha fenyegetnek. Ha gondolod töröld. Csak gondolkodj el a modi és vezetőségbeli haverjaiddal, hogy ezzel elvesztitek a klubtagokat. Ha nincs klubtag, nincs klub, nincs fórum. Ja és neked nincs mit moderálni. Ugye milyen ördögi ez a kör?

Link to comment
Megosztás:

Más topikból sokkal kisebb politizálásért töröltek hozzászólásokat... :)

Ja és még valami. Ha megnézed, aki ez egészben érintett, a teljesség igénye nélkül, Gabo, Sky, Uk, Zoli, no meg a kirobbantó nick, viszont a felsoroltak adják a fórum gerincét, telerakták a fórumot hasznos infókkal. Azért mert van véleményük ki kell moderálni? Vagy ez valami kényszer a modik részéről? Mert amikor segítség kell, vagy valami probléma, Uhuhu kivételével mindenki lapít mint a nyúlszar. Nem csak ilyenkor kell tökös gyereknek lenni, amikor beszólogatunk...

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond, csak nem szeretem, ha fenyegetnek. Ha gondolod töröld. Csak gondolkodj el a modi és vezetőségbeli haverjaiddal, hogy ezzel elvesztitek a klubtagokat. Ha nincs klubtag, nincs klub, nincs fórum. Ja és neked nincs mit moderálni. Ugye milyen ördögi ez a kör?

Tudtam, annyira tudtam, hogy erre ugrani fogsz...nem tudom hol olvastál fenyegetést...

Engem moderáltak ki egy másik topikban, hasonló hangnemben beszélgettünk napi politikáról és gondokról.

Ördögi kör, de én csak azért szóltam, hogy ne itt, mert szólnak érte...és nem én. :)

Link to comment
Megosztás:

Ja és még valami. Ha megnézed, aki ez egészben érintett, a teljesség igénye nélkül, Gabo, Sky, Uk, Zoli, no meg a kirobbantó nick, viszont a felsoroltak adják a fórum gerincét, telerakták a fórumot hasznos infókkal. Azért mert van véleményük ki kell moderálni? Vagy ez valami kényszer a modik részéről? Mert amikor segítség kell, vagy valami probléma, Uhuhu kivételével mindenki lapít mint a nyúlszar. Nem csak ilyenkor kell tökös gyereknek lenni, amikor beszólogatunk...

Ha velük van problémád, azt velük beszéld meg, nekem ehhez semmi közöm.

Másrészt én nem szoktam lapítani és hogy ki mennyit tett a fórumért, klubért az kb olyan lenne, mint mikor az ovisok a pöcsüket méregetik a homokzóban.

Lehet véleménye mindenkinek, nincs is azzal baj, csak sajnos itt van egy szabályzat, aminek már én is áldozatul estem és jogosan törölték az ilyen irányú megnyilvánulásaimat.

Link to comment
Megosztás:

Tudtam, annyira tudtam, hogy erre ugrani fogsz...nem tudom hol olvastál fenyegetést...

Engem moderáltak ki egy másik topikban, hasonló hangnemben beszélgettünk napi politikáról és gondokról.

Ördögi kör, de én csak azért szóltam, hogy ne itt, mert szólnak érte...és nem én. :)

Dehogyis. Nem veled van bajom, sőt eddig korrektnak tűntél, mint modi, pont ezért pöccentem be. De ez az egyéb csevegés és még igazán nem mentünk bele a politikába. Ahogy Sky fogalmazott inkább a közélet amiről szó van. Nem agitálunk senkit semmire véleményt és személyes tapasztalatokat írunk le. Tényleg nem értem mi ezzel a probléma és kinek van gondja vele. Egyenlőre még szólás és sajtószabadság van. Esetleg tudsz mutatni valami hivatkozást, amibe az itt leírtak ütköznek?

Link to comment
Megosztás:

Ha velük van problémád, azt velük beszéld meg, nekem ehhez semmi közöm.

Másrészt én nem szoktam lapítani és hogy ki mennyit tett a fórumért, klubért az kb olyan lenne, mint mikor az ovisok a pöcsüket méregetik a homokzóban.

Lehet véleménye mindenkinek, nincs is azzal baj, csak sajnos itt van egy szabályzat, aminek már én is áldozatul estem és jogosan törölték az ilyen irányú megnyilvánulásaimat.

Nincs mit megbeszélni, de amióta ugyebár egy modi, aki élvezte a del gombot nyomogatni, főleg a törzstagok hozzászólásai esetén, nem moderál ebben a topicban, egész balhémentes. És tényleg nem akarok ovizni lemenni, de attól még a tények tények maradnak. Muti a szabályzat ide vonatkozó pontját!

Link to comment
Megosztás:

Dehogyis. Nem veled van bajom, sőt eddig korrektnak tűntél, mint modi, pont ezért pöccentem be. De ez az egyéb csevegés és még igazán nem mentünk bele a politikába. Ahogy Sky fogalmazott inkább a közélet amiről szó van. Nem agitálunk senkit semmire véleményt és személyes tapasztalatokat írunk le. Tényleg nem értem mi ezzel a probléma és kinek van gondja vele. Egyenlőre még szólás és sajtószabadság van. Esetleg tudsz mutatni valami hivatkozást, amibe az itt leírtak ütköznek?

Nem akarok én itt senkivel sem veszekedni, csak annyit akartam mondani, hogy még talán ez sem fér bele a fórum poltikai szabályzatába és halkan szóltam, hogy ne másik modi kezdjen el törölni és abból kerekedjen nagy vita. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok én itt senkivel sem veszekedni, csak annyit akartam mondani, hogy még talán ez sem fér bele a fórum poltikai szabályzatába és halkan szóltam, hogy ne másik modi kezdjen el törölni és abból kerekedjen nagy vita. :)

OK! De ha nem muszáj, ne hívd ide őket, amíg lehet, hagyj bennünket "garázdálkodni". Ha lebukunk, akkor meg már úgyis mindegy, de majd megvédem a többieket és magam...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.