Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Azért nálad nem vicces, ha valami beszarik, ott fent nincs leállósáv! :lol:

Najó... De melyik autóban van két kormánymű, vagy legalább 2 hajtómű!? :lol:

Meg a kötelező szerviz sem úgy működik (legalábbis remélem), hogy Józsi a márkaszervizből egy 5000esé bepecsételi az elmaradt vezérműszíj-vízpumpa cserét :D

Link to comment
Megosztás:

Najó... De melyik autóban van két kormánymű, vagy legalább 2 hajtómű!? :lol:

Meg a kötelező szerviz sem úgy működik (legalábbis remélem), hogy Józsi a márkaszervizből egy 5000esé bepecsételi az elmaradt vezérműszíj-vízpumpa cserét :D

Az oroszoknál lehet... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Najó... De melyik autóban van két kormánymű, vagy legalább 2 hajtómű!? :P

Meg a kötelező szerviz sem úgy működik (legalábbis remélem), hogy Józsi a márkaszervizből egy 5000esé bepecsételi az elmaradt vezérműszíj-vízpumpa cserét :D

Ejj ha egyszer mesélhetnék.... :D :lol: :lol:

Az oroszoknál lehet... ;)

Nem csak :D : :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ejj ha egyszer mesélhetnék.... ;) :lol: :lol:

Nem csak ;) : :D :D

;) :P :D

Gyakran repülök SAAB gépekkel. Egy részük Romániából lízingelt... Igazából azon nem is csodálkozok, hogy a hajtóműgondolákon 3-4 féle színű burkolat... Sőt egyszer szemléltem a kilógó csavarokat :D :D :D

De mint tudjuk, a repülés még mindig biztonságosabb mint a hajózás. Ugyanis sok hajó lement, de nem jött fel... Ellenben a repülővel :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :D

Gyakran repülök SAAB gépekkel. Egy részük Romániából lízingelt... Igazából azon nem is csodálkozok, hogy a hajtóműgondolákon 3-4 féle színű burkolat... Sőt egyszer szemléltem a kilógó csavarokat :D ;) :P

De mint tudjuk, a repülés még mindig biztonságosabb mint a hajózás. Ugyanis sok hajó lement, de nem jött fel... Ellenben a repülővel :D :D :D

Addig jó, míg kilógnak azok a csavarok... ha már nincs bent, na akkor kezdődhet a majré :D Csak nem Carpatian "fan" vagy :D Azok repültek itthon Saabokkal, csak mindenféle konkurencia folyamatosan feljelentette őket, és hát kiszorultak :D...

Link to comment
Megosztás:

Addig jó, míg kilógnak azok a csavarok... ha már nincs bent, na akkor kezdődhet a majré :D Csak nem Carpatian "fan" vagy :D Azok repültek itthon Saabokkal, csak mindenféle konkurencia folyamatosan feljelentette őket, és hát kiszorultak :D...

Golden Air lízingeli a románoktól a gépeket. 2000-es meg 340-es Saab-ok.

Amúgy ja, amíg ott van a csavar, addig nincs para. Egyszer valami múzeumban nézegettük, hogy még a legutolsó csavar is rögzítve van. Szóval ha kiesik, akkor már tényleg para ;)

Amúgy visszatérve a Saab 2000-re... Hát ez a legdisznóbb gép, amivel eddig repültem. Ugye a C130 Hercules gázturbinái hajtják, brutális túlmotorizált egy gép :P

Felszálláskor olyat gyorsul, hogy azt más gépen eddig nem éreztem :lol:

Megy is mint a barom, de a fogyasztás brutál. Legutóbb egy pilóta ült mellettem, repült hazafele, aztán vele beszélgettem a gépről... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kérem a kedves fórumozókat az alábbiakat betartani.

A fórum alapelvei

- ez a fórum szigorúan politika és pártmentes

- a fórumon tilos elhelyezni politikai reklámokat, illetve lejárató politikai antireklámokat. Amennyiben ezt valaki nem tartja be, az hozzászóllása eltávolításra kerül. Szélsőséges esetben, a túlzott politizálás a felhasználó kitiltását is maga után vonhatja!

Kérek mindenkit, hogy figyeljen oda.

Link to comment
Megosztás:

Kérem a kedves fórumozókat az alábbiakat betartani.

A fórum alapelvei

- ez a fórum szigorúan politika és pártmentes

- a fórumon tilos elhelyezni politikai reklámokat, illetve lejárató politikai antireklámokat. Amennyiben ezt valaki nem tartja be, az hozzászóllása eltávolításra kerül. Szélsőséges esetben, a túlzott politizálás a felhasználó kitiltását is maga után vonhatja!

Kérek mindenkit, hogy figyeljen oda.

Gepárd ne bosszantsál már fel....

Inkább azt mondd meg, hogy a figyelmeztető levél, meg a csekk a tagdíjról ki lett-e postázva... mivel elvileg tegnap lejárt a tagságom...

Link to comment
Megosztás:

Gepárd ne bosszantsál már fel....

Inkább azt mondd meg, hogy a figyelmeztető levél, meg a csekk a tagdíjról ki lett-e postázva... mivel elvileg tegnap lejárt a tagságom...

A tagdíjat te is tudod, hogy utalással is lehet rendezni, sőt, annak jobban örülünk. :lol:

E-mail biztos ment a megadott címedre. :lol:

A politikai vagy azzal kapcsolatos hozzászólásokat pedig én is kérném, hogy mellőzzétek.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

A tagdíjat te is tudod, hogy utalással is lehet rendezni, sőt, annak jobban örülünk. ;)

E-mail biztos ment a megadott címedre. :P

A politikai vagy azzal kapcsolatos hozzászólásokat pedig én is kérném, hogy mellőzzétek.

Köszönöm!

Te is bosszantani akarsz?...

Adj Dél-afrikai számlaszámot, mert macerás Mo-ra utalni innen... mellékesen nem kaptam emilt, csak ránéztem az adatlapomra... Köszönöm a szíves figyelmét... 2es leülhet :lol:

Értem én hogy Adminok, de olyan jól elvoltunk míg ide nem jöttetek - áhh tiszta Omegatd stílusú leszek :lol: Sztetek Gelkó nem elég, hogy szóljon? Márpedig ő ugye szokott itt lebzselni, mert OMEGÁJA van...

(A véleményemet meg tudjátok, az Opelről... van a Rekord, Senator, Omega, meg a többi :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kérem a kedves fórumozókat az alábbiakat betartani.

A fórum alapelvei

- ez a fórum szigorúan politika és pártmentes

- a fórumon tilos elhelyezni politikai reklámokat, illetve lejárató politikai antireklámokat. Amennyiben ezt valaki nem tartja be, az hozzászóllása eltávolításra kerül. Szélsőséges esetben, a túlzott politizálás a felhasználó kitiltását is maga után vonhatja!

Kérek mindenkit, hogy figyeljen oda.

A politikai vagy azzal kapcsolatos hozzászólásokat pedig én is kérném, hogy mellőzzétek.

Köszönöm!

Amúgy nem tudom feltűnt-e, hogy megint kik hozzák fel a témát? TI!! GsiZoli úgy kezdte, hogy jó lenne befejezni és válaszolt.... Azóta nem történt ilyen jellegű hozzászólás, 2-3 napig, mikorra TI felhozzátok, hogy ejnye-bejnye... értem én hogy ez a dolgok rendje, de vagy 1 hetet késtetek, szal most csak az éppen füstölgő parázsra dobtatok száraz fát.... Gratula...

Link to comment
Megosztás:

Értem én hogy Adminok, de olyan jól elvoltunk míg ide nem jöttetek - áhh tiszta Omegatd stílusú leszek :lol: Sztetek Gelkó nem elég, hogy szóljon? Márpedig ő ugye szokott itt lebzselni, mert OMEGÁJA van...

Én megengedőbb vagyok. Annyit kérnék ha a moderátorok többen is szólnak valamiért akkor ne legyenek már letámadva rögtön. Mérlegeljünk hogy vajon igaza van e a moderátornak. Ha nem lennének ők (mi) akkor olyan lenne az egész mint a Mónika Show... A rendőrnek sem pofázunk vissza ha figyelmeztet minket....

Omegám még van. Megadták mér a cég nevét akiket fel kell hívnom hogy vigyék el a roncsot. A héten majd fel is hívom. Az utód meg nem omega lett, de a családban attól még marad :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én megengedőbb vagyok. Annyit kérnék ha a moderátorok többen is szólnak valamiért akkor ne legyenek már letámadva rögtön. Mérlegeljünk hogy vajon igaza van e a moderátornak. Ha nem lennének ők (mi) akkor olyan lenne az egész mint a Mónika Show... A rendőrnek sem pofázunk vissza ha figyelmeztet minket....

Igazuk van. És? :lol: De ettől meg nekem is igazam van, hogy talán nem 4-5 nappal az események után kell kullogni, J0hnny szólt, (akkor!) akkor kicsit visszavettünk, meg volt egy kis utórezgés, ami sztem már bőven nem politikai jellegű volt, de mindegy... erre rögtön 2 egymás utáni komment is ezzel foglalkozik. Mint említettem a kihunyó tűzre száraz fa esete... Amúgy sem modik :lol: az egyik gazdagságis, a másik meg subway szendvics.. izé miami vice házmester :D Nincs komolyabb dolguk ;) :P :D Majd adok én nekik! :D :D

Amúgy én visszapofázok, ha csak részben van igaza :D

és továbbra sem kaptam emilt :D

Link to comment
Megosztás:

Omegám még van. Megadták mér a cég nevét akiket fel kell hívnom hogy vigyék el a roncsot. A héten majd fel is hívom. Az utód meg nem omega lett, de a családban attól még marad :lol:

Hjaaa leesett mé nem kell az átalakító.. de miért nem teszed be az "újabb" verdába?

Link to comment
Megosztás:

Igazuk van. És? :lol: De ettől meg nekem is igazam van, hogy talán nem 4-5 nappal az események után kell kullogni, J0hnny szólt, (akkor!) akkor kicsit visszavettünk, meg volt egy kis utórezgés, ami sztem már bőven nem politikai jellegű volt, de mindegy... erre rögtön 2 egymás utáni komment is ezzel foglalkozik. Mint említettem a kihunyó tűzre száraz fa esete... Amúgy sem modik :lol: az egyik gazdagságis, a másik meg subway szendvics.. izé miami vice házmester :D Nincs komolyabb dolguk :P :D :D Majd adok én nekik! :D :D

Amúgy én visszapofázok, ha csak részben van igaza :D

és továbbra sem kaptam emilt :D

nem neked szántam meg nem is szeretnék belefolyni jobban a dolgokba ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.