Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Hát nem. De más autóknál iss még csak olyanról hallottam, ami szellőztet, nem hűt...

Oké akkor én írtam fa**ságot szellőztetéses kell. Én azért kérdem mert mintha láttam volna B2es első bőr nyergeket melyek lyukacsosak voltak, és komám mergájában is ilyen de az szellőzetet....esetleg 3.2-esekben..?

Link to comment
Megosztás:

Skacok B2-ben létezik olyan bőr ülés ami hűt és fűt is gyárilag??3.2-be nem szereltek ilyet??

Nem emlékszem hogy lenne benne ilyen a kocsimba :) Sajna, pedig néha jól jönne, míg a klíma be nem dolgozza magát....

Ez csak a privilege osztály privilégiuma... <_<

Link to comment
Megosztás:

Oké akkor én írtam fa**ságot szellőztetéses kell. Én azért kérdem mert mintha láttam volna B2es első bőr nyergeket melyek lyukacsosak voltak, és komám mergájában is ilyen de az szellőzetet....esetleg 3.2-esekben..?

Kíváncsian várom, hogy van-e ilyen.. mert én még lukacsos bőrt se láttam B2 ben pedig jónéhányat megnéztem eddigi rövidke életem során - főleg vásárlás előtt :) <_<

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsian várom, hogy van-e ilyen.. mert én még lukacsos bőrt se láttam B2 ben pedig jónéhányat megnéztem eddigi rövidke életem során - főleg vásárlás előtt :) <_<

Ebay-on láttam egy német 3.2-est abban lukacsos vót.Elektromos tükörbehajtás is van én eddig aztatat se láttam.Mondjuk sokat nem is néztem meg...

Link to comment
Megosztás:

Akkor az valami csináld magad akció volt, tükör iss, bürke iss <_<

Nem igazán mert a tükör az opció volt, legalábbis angoloknál 500font körül volt az ára facelift-nél.Mo-n is találsz olyan facliftet használtautón ami tükörbehajtós....itt

Szóval még az is lehet hogy volt itt űlésszellőztetés...

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán mert a tükör az opció volt, legalábbis angoloknál 500font körül volt az ára facelift-nél.Mo-n is találsz olyan facliftet használtautón ami tükörbehajtós....itt

Szóval még az is lehet hogy volt itt űlésszellőztetés...

Szerintem csak a tülkörbeállítás motoros. Bár a faceliftesnél elképzelhető, de a sima B-nél a tükör megoldása olyan, hogy nem behajtható...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem csak a tülkörbeállítás motoros. Bár a faceliftesnél elképzelhető, de a sima B-nél a tükör megoldása olyan, hogy nem behajtható...

A tükörbehajtás is amolyan vevőcsalogató. Megkérdeztem jónéhány emberkét márkakereskedéstől kezdve jópár helyen, hogy utólag lehet-e venni olyat, és nagyon néztek, hogy gyárilag nem volt rendelhető. Amúgy a behajtás se sokat ér, az csak amolyan koccanásnál ne törjön le dolog, mivel nem lehet teljesen behajtani, mert az oldalüvegen felütközik.

(Mellékesen 2.2esben nincsen ASR... Ez a kereskedő meg elég érdekes, anno majdnem itt vettem én is a 2.2-t mert olcsó volt de aztán helyszíni szemle után, meg hogy hova vihetem átvizsgáltatni - megmondták, hogy a 2 sarokkal arrébb lévő haverjukhoz - már nem tetszett annyira akkor...)

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán mert a tükör az opció volt, legalábbis angoloknál 500font körül volt az ára facelift-nél.Mo-n is találsz olyan facliftet használtautón ami tükörbehajtós....itt

Szóval még az is lehet hogy volt itt űlésszellőztetés...

Hát amennyi hülyeséget használtautón le tudnak írni, függönylégzsáktól kezdve a fapados MV6-okon keresztül egészen a 4 zónás klímáig.

Szóval nem hinném, hogy a hirdetések mérvadóak lennének. De lehet, hogy nektek van igazatok, én még nem láttam egyiket sem, pedig pár B2-öt már én iss megvizuáltam röpke életem során

Link to comment
Megosztás:

Én láttam már motorosan behajtható tükröt és szellőzős bőr ülést B/2-es omegát.... a tükör és az ülés is gyári. volt...

No az érdekelne... gyanítom csak Vauxhall vagy Cadi Catera... :) vagy dél Afrikának.. sebaj ott majd beszerzek egyet :) <_<

Link to comment
Megosztás:

Kollegák, MV6ban elvben van memóriás ülés és belső tükör?Ha igen akkor a belső fényre sötétedő tükör állítása az mivel történik? - az is motoros mert szereztem egyet. Van valami gomb amivel állítható a belső motoros tükör?

Kézzel beállítod, majd memorizálod az ülésen lévő gombbal. Ezután hiába állítódik el, a memóriagomb megnyomása után visszaállítódik. Tehát nem úgy elektromos mint a külső tükör.

Link to comment
Megosztás:

Kézzel beállítod, majd memorizálod az ülésen lévő gombbal. Ezután hiába állítódik el, a memóriagomb megnyomása után visszaállítódik. Tehát nem úgy elektromos mint a külső tükör.

Köszi.Akkor én gombbal oldom meg szerintem mert kézzel elég vacak billegtetni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy nemsokára olajat kell cserélnem a verdában Omega B 2,5V6 és hogy kinek mi a tapasztalat,milyen olajat ajánlotok?

Én most kinéztem egyet,csak nem tudom,jó-e bele?! Castrol Magnatec 10W-40,meg a másik Castrol EDGE Sport 10W-60.

Esetleg azt meg tudja valaki mondani,hogy milyen viszkozitásút érdemes belerakni?

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy nemsokára olajat kell cserélnem a verdában Omega B 2,5V6 és hogy kinek mi a tapasztalat,milyen olajat ajánlotok?

Én most kinéztem egyet,csak nem tudom,jó-e bele?! Castrol Magnatec 10W-40,meg a másik Castrol EDGE Sport 10W-60.

Esetleg azt meg tudja valaki mondani,hogy milyen viszkozitásút érdemes belerakni?

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha nem tolod ki a szemét akkor rakjál bele 10W40-es GM gyári olajat, csak korrekt helyről vedd.Rendszeresen cseréld és teljesen jó bele hidd el...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy nemsokára olajat kell cserélnem a verdában Omega B 2,5V6 és hogy kinek mi a tapasztalat,milyen olajat ajánlotok?

Én most kinéztem egyet,csak nem tudom,jó-e bele?! Castrol Magnatec 10W-40,meg a másik Castrol EDGE Sport 10W-60.

Esetleg azt meg tudja valaki mondani,hogy milyen viszkozitásút érdemes belerakni?

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha ennyit értesz hozzá, miért nem bízod szerelőre? Különben meg jó a 10W-s, az való bele...

Link to comment
Megosztás:

Jó mindkettő, és elég bele a Magnatec is.

Én a GM-et nem ajánlom.

És mi baj a GM-el? Akkor biztos megint nekem van mákom, de évekig a sárga Opel 10W40-est kapta, majd kipróbáltam a Fina-t, aztán a - Mercik super gyári olaját a - Mobil1-et és egyiktől sem dobtam hanyatt magam, sőt, amióta most újra a GM - kék - olaj van benne, eltűnt a tőkehang és nem is eszi...

Link to comment
Megosztás:

És mi baj a GM-el? Akkor biztos megint nekem van mákom, de évekig a sárga Opel 10W40-est kapta, majd kipróbáltam a Fina-t, aztán a - Mercik super gyári olaját a - Mobil1-et és egyiktől sem dobtam hanyatt magam, sőt, amióta most újra a GM - kék - olaj van benne, eltűnt a tőkehang és nem is eszi...

Én is általában - DE nem mindig - GM olajat használok, és nem igazán vettem észre különbséget pl egy Magnatec meg a GM között...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.