Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

MV6 egy felszereltségi szint, nem motorjelzés. Így van 3,0 V6 és 2,5TD motoros MV6 is.

Hááááááááááát, ezt a mai napig nem erősítette meg semmilyen hivatalos forrás. Felszereltségi szint a GL és a CD, valamint limitált SPORT és EDITION100. Az MV6 az a 3.0 24V V6 motorokkal szerelt kocsikat takarta...

Link to comment
Megosztás:

Ezt a kori írta anno mikor nekem kellett, de tettem hozzá képet:

Opel Omega B hibakód kiolvasás

Teendők:

1. A kormányoszlop alatti biztosítéktáblán található 16 pólusú diagnosztikai (OBD II) csatlakozó 4-es (test) és 6-os (Check control) lábait zárjuk rövidre egy szétnyitott gemkapoccsal

Ez így néz ki:

http://kepfeltoltes.hu/090822/csatim_www.k...ltoltes.hu_.jpg

2. Adjunk rá gyújtást

3. Számoljuk meg a motorkontroll lámpácska villogásait és írjuk fel egy papírra

4. A hibakódok törléséhez vegyük le az akkumulátor saruját min. 20 mp-re. ( nem minden esetben működik )

Megjegyzés: A kiolvasott kód mindig 12-vel kezdődik (egy villogás-nagy szünet-két villogás) ez háromszor ismétlődik, és csak ezután kezdi el a kódokat kivillogni. Minden kód háromszor fut le, az első digit 1,0 mp szünettel kezd el villogni, aztán van egy 1,2 mp szünet, a második digit előtt. A kódok közötti szünet 3,2 mp hosszú.

Nagyon szépen köszönöm hálám üldözni fog:)

Link to comment
Megosztás:

De az Vauxhall. Náluk volt CDX felszeretség is...

Pontosan ezt akartam írni Zolinak, hogy a Vauxhall nem Opel... különböző helyeken még a nevek sem ugyanazok.. ha itt akarsz Monzát venni erősen meglepődnél mit is kapsz... :lol:

Itt Dél Afrikában pl van 93 mas Rekord (a végén lehet mégis egy 91 es 380i lesz?? nekem?:) ;))

Link to comment
Megosztás:

Nem 2000 után volt az? A faceliftesek lettek Elegance és Executive...

Hivatalosan 99 év vége asszem októbere... Amúgy faceliftben 3 csomi volt: Elegance, Sport, Executive...

Sajna csak a sportba raktak ezüst vagy kevlár betétet a műfa helyett.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pontosan ezt akartam írni Zolinak, hogy a Vauxhall nem Opel... különböző helyeken még a nevek sem ugyanazok.. ha itt akarsz Monzát venni erősen meglepődnél mit is kapsz... :lol:

Itt Dél Afrikában pl van 93 mas Rekord (a végén lehet mégis egy 91 es 380i lesz?? nekem?:) ;))

Oké, így nézve valóban nem az.

Bár, ha most ropira törnék a Tiedet és hoznánk rá egy Vauxhall (nem Opel) kasznit akkor széles mosoly lenne az arcodon, mert ugyanott lennének a lyukak és az elemek, alkatrészek 90%-a is stimmelne...kevesebb mint fél árba.

Egyébként pontosan milyen az MV6 felszereltség?

Link to comment
Megosztás:

Oké, így nézve valóban nem az.

Bár, ha most ropira törnék a Tiedet és hoznánk rá egy Vauxhall (nem Opel) kasznit akkor széles mosoly lenne az arcodon, mert ugyanott lennének a lyukak és az elemek, alkatrészek 90%-a is stimmelne...kevesebb mint fél árba.

Egyébként pontosan milyen az MV6 felszereltség?

Elöszőr is, nem törik össze :lol: másodszor, kell a halálnak jobb volános szar, az itt is van. Harmadszor a 90% nekem nem elég.. maximalista vagyok... és lopatni 50-100 ezerből megvan, asszem az a legolcsóbb :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak kapkodom a fejemet a "típus-vita" körül és próbálok képbe maradni.

Egy két mondatos összefoglalás van ott ahonnan a tegnapi mondatot vettem, amiből feltételezni mertem hogy kósza a TD MV6 hírdetés:

"Az Omega családban külön osztályt képvisel az Omega MV6-os, amely kivitelét és felszereltségét tekintve már a nagy luxuskategóriába tartozik. A 3 literes, V6-os, 4 szelepes motorral (210 LE) ellátott, Sedan és Caravan karosszériaváltozatú modellben alapfelszerelésként szinte benne van minden, ami napjaink autójában csak lehetséges."

forrás:opel.hu

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.